|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 15:42:07   
Sanjica26 RR
Jao Jess, tek sad vidim sta joj se desilo. Mukica mala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 16:58:49   
Mirko Svirko
Dobar dan zene.

Mama Jo, srecan rodjendan, zelim vam ispunjenje svih zelja.Jel stigla kucica?
Jess, da vam brzo prodje noga. Von,  ne znam sta da ti kazem, neko rece da treba da se menja posao,to da. Mm je poslednjih godinu dana poludeo na poslu. Sedi u kancelariji 10god a ukupno u toj firmi je 16 god.Toliko je krenuo da ludi da je se na poslu znojio imao hemoroide, poceo da zivcani. Od kad ne radi zivnuo je. Mislim radi sada na drugom mestu. Ali svakako da bi trebalo da se nadje neko resenje.Mi smo vise napolju nego unutra. I sada se spremamo. Idemo u vrtic,ne place i ne piski sto mi je jako bitno. I mnogo me je brinulo. Jeste tek drugi dan ali ohrabrujuce je.Veliki pozdrav za sve.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 21:25:04   
pari
Mi smo danas bili u Valjevu, lepo bilo...

Juče smo isto baš uživali, ceo dan napolju...
Jess, još se patite :( 
Von, ja sam isto za promenu posla pogotovo ako ne oset_iš poštovanje u firmi gde si... Naravno treba da proceniš kakva je ta nova firma. Čekamo da javiš sutra šta je bilo. 
Mama jo, srećan divan dan! 
Sve vas puno pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:08:52   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Jess, kako je malena?Moja malena spava jos pre 9. Odmah je uradila domaci cim je stigla. Unisti me alergija. Popila sam veceras lek. Idem rano po selima da obiđem decu kojoj nisam predavala. Moram da im vidim lice pre nego krenem online nastavu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:20:35   
flamingos
Jess,Nato,kako ste?Smeško,mislim na vas.

Duškić,kako je bilo na Adi?Pari,divno,drago mi je da ste uživali.Meni danas dolazila prijateljica,pa rođaka.Anđela čim došla iz škole napisala domaći,pa išla kod drugarice.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:21:46   
vonavoj
Mirko,eto i tm je prijala promena...

Ne znam na sta sam spremna,ali svasta mora da se menja..krenucu od toga da je sve na meni,moram da ih sve ukljucim ako mi bude drugacije radno vreme,ako moram i da ucim...Moji jos niko ne spava,i to me jako frustrira..mm kao u fazonu,jos je rano,sta vices?!?!aman,ja ih budim i izvlacim iz kreceta u 7 i 15...Ne znam kako vasa deca legnu u 9😂😂moja spava u vrticu,pa im rano..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:30:50   
Sanjica26 RR
Von, moja je bas umorna. Tacno se vidi.

I u pravu si. Deca u ovo vreme ne treba da budu budna. Kasno je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:35:36   
vonavoj
Aj sto nije dobro za njih,nije ni za mene..nemam 30min mira,makar da zaspu pre mene..ne,ja zaspim pre njih..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:37:53   
Sanjica26 RR
Ma idi na spavanje. Nek muz ostane sa njima kad mu je rano🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:38:02   
mati
Zdravo majke!
Von i moji kasno idu u krevet. I naravno još su budni. Moraju sami da stvore svest o obavezama pa ih još puštam. Stariji inače rano ustaje a ovaj mladji voli da odspava.Divim se majkama čija deca lezu rano... Mada ni mi nemamo problema oko buđenja.
Sanjice, i Sofi kreće u prvi... Porasla nam deca.
MJ, srećan rođendancic!


< Poruku je uredio mati -- 2.9.2020 22:40:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:40:54   
Sanjica26 RR
Da, da. Zajedno smo trudnovale i sa prvim i sa drugim detetom.😊 I nasa smeško❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:42:07   
flamingos
Von,pusti decu,još je rano.Šalim se,nezgodno je kad rano ustaju,a kasno legnu.Kod nas je ovakva situacija-spavamo kad nam se spava.Dete duže ujutru spava i uveče joj se ne spava.Ali zato kad ide pre podne u školu najkasnije do pola deset_ eventualno deset_ zaspi.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:42:36   
Sanjica26 RR
T i S su se skroz poremetile oko spavanja tokom raspusta. Nekoliko dana pre pocetka pomerila sam im rano leganje. Tako da su spremne krenule. Ova mala ne može da izdrzi od umora. Juce je i spavala posle podne. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 09/20
2.9.2020 22:45:17   
mati

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Da, da. Zajedno smo trudnovale i sa prvim i sa drugim detetom.😊 I nasa smeško❤️

Da, da. I moj online porođaj... I sada ponekad udjem u temu i čitam. Raznezim se tako. Visila sam ovde sa vama i brojala minute i kontrakcije...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 5:25:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. 
Hehe kkako kaze reklama "ja tih briga nemam" 😂 cim se malo poremete za spavanje ja odmah naredni dan budim i vracam y satnicu. Ja ne volim da mi se do kasno orca po kuci. Treba i raskloniti malo a treba i odmoriti malo od njih a da ne kazem treba i da spavam malo. 7 i 15 je kasno da ih budim u pola 7 po standardu mora biti kod nas. D i doruckuje pre skole.  A skola pocinje u pola 8.  
Juce mi je bas bio naporan dan. I spavala sam ja SAMO 3h juce a evo nocas sam malo manje od 5h. Kao zombi sam. 
Idem da vidim sta ce ko obyci nisam sinoc pripeemila. Obicno to uvece uradim. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 6:51:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ljiso, slažem se sa tobom oko spavanja. Mora ranije da se leze. Zbog njih samih. Treba da budu odmorni za skolu ili vrtic. Sinoc je S zaspala u pola 9. Veceras cu da je stavim vec u 8. Ona ce cele godine da ide pre podne. T jos tolerisem u 9 da legne. Ona voli kad zavrsi sa obavezama da cita. Juce sam isla do biblioteke da joj uzmem nove knjige. Odoh da se spremam za sela i da budim Sofi za dorucak. Mora jesti pre skole. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.9.2020 7:28:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 7:53:40   
Milena18
Jutro!
Von, srećno na razgovoru danas!
Jess, kako je M, je l' uspela da se osloni na nogu?
M je isto u krevetu između 8.30 i 9. A buđenje u 6:30 kad ide u vrtić. Sada je ok, ali kad dođe zima, pa je budim a ono još mrak baš nam teško ide.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 8:03:14   
jess021
Jutro!

Onako, cini mi se da je bolje, nocas smo opet bile budne, ali nije se zalila da je boli. Idemo sad u 9 kod dr 
Joj moje idu oko 22h, nekad spavaju ujutro do 10. Sta znam, nekad mi smeta nekad ne, kad su isle u vrtic ustajele su u 6:30, sto kaze Milena bas mi bude zao, tako da ih sad pustam. 
Ljiso, ti bas malo spavas, kako izdrzis zeno? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 8:12:02   
Maraj
Dobro jutro. Moja deca sam ustaju oko pola 7. Nikad nisu spavali do 10. Lezu oko 21:30.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 8:38:44   
Tiziana
I moji legnu relativno kasno. Nama je dan jednostavno kratak. Mi radimo do 5,pola 6, starije dete ide u skolu sad do 5,i onda sve vanposlovne i vanskolske aktivnosti moramo da smestimo u period posle tog vremena..Sada dok je lepo odemo do parka, bude pola 7 dok odemo, budemo tamo 2h bar i dok dodjemo, jedu, okupaju se, eto 22h...kad se zahukta malo skola i krenu treninzi onda ce i oni trajati verovatno do pola 9/9. dok se posle jede, okupa, padne malo adrenalin eto vec 22.30.Moji su velike spavalice. On vise nego ona. Ona se vikendom budi oko 9,on ne pre 10 kad god da je legao..i kao mali  su bili spavalice. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 9:54:12   
flamingos
Tiziana,isti smo.Ne mogu da je teram na spavanje rano,kad kasno ustane.Evo upravo sad se budi i kako u 9 da zaspi? A i što bi?Kažem-spavam kad nam se spava.Odmorna je,zdrava Bogu hvala.Kažem,kad ustaje rano za školu,ranije i zaspi.I ovde zahladnelo.Odoh do pijace.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 10:54:33   
Sanjica26 RR
Moje preko raspusta spavaju do 11 sati. Legnu i kasnije. Kad pocne skola tole se prilagođavamo. Ranije se leze. Napravila sam turneju. Obisča sam cetiri selauser posted image
Budite svi dobro

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 11:41:37   
mama Jo
O, juce pisah nekoliko puta i svaki put ide post ili mi ostane poruka na pola jer me deca nesto prekunu. Dva dana je biko bas turbo jer smo imali goste i o da spremaj sklanjaj, a sve to sa njima... Hvala vam puno na cestitkama 😍
J bas voli svoj rodjus, mada kad postane pravi skolarac i shvati da joj se za rodjendan piklanja polazak u skolu ne znam koliko ce ga voleti user posted image

Jess, kako je M?
Kako ste ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 11:48:15   
flamingos
Lepo mama Jo.Voleće uvek svoj rođendan,a i školu.Dobro smo,turbo.Krenula škola.Dete doručkovalo,ranac juče spremila(napiše odnah domaći,popakuje knjige za sutradan,uvek tako radi).Sad samo užinu i vodu da ponesemo i od 13:10 joj počinje nastava.Pozdrav❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 12:11:23   
jess021
M je ipak slomila nogu, dobili smo gips. Eto, da poludis jer je taj isti snimak gledao dr u petak i rekao da nije nista slomljeno, ali sta sad. Za dve nedelje na kontrolu. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here