|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 12:24:55   
mama Jo
Jaoj jess, nemoj zezati? E u persun... Pa dete boli covece, kako nije odmah video...
Hajde da bude dobro sve, ljubimo je

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 12:29:40   
vonavoj
Joj,jess,jadno dete..bem ti doktore!

Ja sam u panici,dobila na mail neke testove da resim za posao,ne smem na poslu...ko za baksuz direktor tu..koleginici nesto nije dobro,izmeri 37.2.mposlala sam je kuci...zovem tatu da mi pokupi decu,jedva prica,kaslje od ponedeljka..nece kod dr..zovem dr,niko se ne javlja..... kakva li cu otici luda na razgovor!?!?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 12:32:43   
mama Jo
Von ides danas?
Pih, pod stresom od svega hajde drzimo fige.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 12:39:36   
flamingos
Joj Jess,duša mila.Pa strašno,sa doktorima da poludiš.Ljubim vas da budete dobro.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 13:15:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

M je ipak slomila nogu, dobili smo gips. Eto, da poludis jer je taj isti snimak gledao dr u petak i rekao da nije nista slomljeno, ali sta sad. Za dve nedelje na kontrolu. 




Pa strašno! Kako su neodgovorni. Mica mala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 14:18:30   
Ivanka 75
Jao Jess 😔 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 15:07:10   
pari
O boze jess, sad citam...bas su bezveze sto nisu primetili. Drzite se!


Sanjice, bas si puno obisla, svaka cas_t!
Ja danas nesto nervozna...uhvati me ponekad tako...mozda je i do vremena...A i tata mi juce zavrsio u hitnoj, pao sa bicikla pa se brinem...u redu je sad nego eto, brinem se...Mama ce mi doci sutra da ih pricuva, ja moram da se vidim sa advokaticom..i tako, verovatno me to sve muci...
Kako ate druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 15:10:49   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Boze kako sam umorna. pari, u jednom selu sam zalutala. Dosla međ kukuruze. user posted image Prevarila me je teta sa google mapsuser posted image

Jess, bas mi je zao malene. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 15:14:53   
Milena18
Ih Jess, baš bez veze da nije primetio dr odmah. Brz oporavak vam želim.
Pari, svašta te je stiglo, nije ni čudo što si nervozna. Važno je da je tata dobro, a ovo drugo će se, nadam se, brzo rešiti onako kako želiš.
Moje dete je juče usvojilo mače. Zove se Mimi Lizi user posted image A naša stara mačka se odmah osetila ugroženom, jutros nije bila tu, a kaže mi mm ni sada. To je mačka koja živi sa nama 16 godina, ali šta ću, ne mogu detetu da zabranim da ima ljubimca. Jadna Mimi Lizi, celo poslepodne juče joj je bila u rukama user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 15:56:12   
pari
Ajoj Sanjice 😀 Verujem da si baš umorna ...


Milena, baš lepo za macu ☺️
Mi sad tek ručali, bili smo na 25.maju pa u našem kraju...
Von, kako si? Kako je prošlo?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 18:26:59   
Maraj
Boze jess...jadno dete. Bas je onda bolelo user posted image
Pari kako si ti, jesu ti sinusi sada ok?
Ja zene moje ne otvaram prozore ujutru i uvece. Ova alergija ubija.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 19:57:47   
Sanjica26 RR
Maraj, ja pijem presing. Nista ne vidim da mi je bolje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 20:18:16   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Maraj, ja pijem presing. Nista ne vidim da mi je bolje. 





Sanjice, ne odgovara ti lek. Mm-u ništa nije pomagalo dok nije počeo da pije Nixar

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 20:19:01   
Misha i Ljisha
Jaoooo jess pa neverovatno. Jadna micka mala. Bas mi je zao. 


Jess malo spavam par dana nek nekad bude i 5 a onda se sesti dan komiram sa P. Strasno.
Evo P procurio nos. Virnite u temu vrtic.Mm i daljeeee nesto farbaaaaa sizove dobijam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 20:22:23   
pari
Maraj, hvala što pitaš...za sad su ok iako ih osećam ponekad...Ti se baš mučiš :( i ja sam čula za Nixar da je dobar...verovatno zavisi kako šta kome odgovara...
Mi bili napolju predveče, baš je bilo sveže. Ja napravila neki kolačić. Nadam se da ćemo bolje spavati noćas...
Kako ste mame?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 21:13:28   
flamingos
Maraj,a da pitaš dr.šta da piješ protiv alergije?Strašno je to.Nama dolazila Anđlina drugarica sa mamom.Sad se Anđela sredila u kupatilu.Meni pere mašina,pa da raširim veš da se suši i pakujem se za selo,pa odoh pod tuš.Ostale mame kako ste?Jess,kako je dete?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 21:15:41   
Sanjica26 RR
Sinoc sam bolje spavala samo zbog toga sto je bio zatvoren prozor. Izbrisala sam prasinu i odmah sam kijala.

Sutra idem u jos jedno selo na roditeljski, pa onda u grad. I da stavim tacku na te roditeljske. Opet nisam dobila. 
Jess, ljubi malenu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 21:58:55   
vonavoj
Samo da mahnem,mrtva sam.. super sam prosla na razgovoru,i testove sam dobro uradila...odgovara im profil,iskustvo...ali se boje da nece moci da mi ponude uslove da bi presla..jer ih je korona skroz unistila..takav im je posao..da je sve kako je pre bilo,ne bi bilo problema..u aprilu i maju su isplacivali minimalac,to mi se ne svidja...

U ponedeljak ce me zvati..imacemo jos jedan razgovor.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 22:15:56   
pari
Super je što si dobro si odradila, čisto da vidiš da možeš i da dobiješ malo samopouzdanja, a videćeš kakvi su uslovi...Ne treba ni menjati po svaku cenu...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 22:33:51   
flamingos
Laku noć želim svima.Kako pjem kapi virka već drugi put dobijam na vreme.Hvala Sanjice,mislim da si ti preporučila kapi.Da se ne trujem više onim hormonskim lekovima ❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 22:56:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Maraj, ja pijem presing. Nista ne vidim da mi je bolje. 





Nixar tablete + Avamys u nos, dobitna kombinacija 👍

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 09/20
3.9.2020 23:54:28   
mati
Zdravo majke... Evo tek sad u krevet. Do malopre smo montira li garderober, koliko delova...
Ja sam muku mučila i sa alergijom i kašljem.. Ni meni nije pomogao Nixar. Ma šta sve nisam probala. I na kraju samo pumpica. Ali ja je ne koristim uvek, po osećaju samo, potrebi. Ali recimo dok smo bili u selu, mada je selo prazno, nisam ni jednog dana oset_ila poteškoće. Dok stariji M izludeo, nos mu je skroz bio zapusen i oči mu suzile. Pio je Xyzal alu slaba valjda. Mislim da je prašina njemu smetala najviše. Godinama niko u kuću nije uso.

< Poruku je uredio mati -- 3.9.2020 23:56:23 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 7:19:28   
Misha i Ljisha
Dobro jutroo... 


Ambrozija je u punom jeku i mnoge muci. Svekrva i po dvoristu nosi masku jer je s maskom lakse manje cestica dodje do nosa. Tako da ako se deca muce ssamo vi njima maske stavite. Sad taman nece izgledati kao vanzemaljci u odnosu na druge.
Ja juce u skoli imala 1 cas. A bila sam dezurna. To nasa dir tako voli i uvek govori vase radni vreme je 8h. A to sto kad dodjem kuci moram onlajn da postavljam sadrzaj i da pregledam inicijalne testove i svasta to nikom nista. Ma... cimanje bespotrebno. 
Kao policajac "na hodniku ste obavezni da stavite masku"  , "stavi masku stavi masku stavi masku" ludilo

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 7:38:35   
Maraj
Dobro jutro.
Ljiso i ta tvoja direktorka je prava user posted image kao da najgore ljude biraju za prosvetu....(cas_t izuzecimauser posted image )

Meni nije problem ambrozija tokom dana. Ali nocu, ja se gusim,nozdrve zacepljene. Ne mogu da disem. Ne mogu da spavama. Jezivo. Asvi prozori zatvoreni jos u 18h. Ne znam...ova ambrozija i kroz zidove prolazi

< Poruku je uredio Maraj -- 4.9.2020 7:39:23 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:06:09   
jess021
Jutro!


Hvala sto pitate, juce je bila super raspolozena, za razliku od prethodnih dana, jer je bez gipsa sigurno svaki pokret boleo, nocas je kukala da ga skinem, ali dobro, proci ce i to. 
Sto se tice alergije, stvarno ima milion preparata, tako da prosto mora da se isproba dok se pronadje odgovarajući. 
Danas moram da spremim stan, haos je stvarno. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here