|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 22:25:23   
vonavoj
Pari,bolje je da sedi do spavanja ove nedelje,do 12,brze se naviknu ako duze ostaju...nema plakanja,bar sa nase strane,samo pozitivan stav,njima je lepo u vrticu.

Maraj,bravo za S,velika devojcica!Ja sam mrtva umorna,svasta na poslu,da ne smaram...fali mi da dan traje 3h duze..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 23:32:26   
jess021
Maraj, bravo za S. I treba da budes ponosna.


Kao da je juce bilo kad smo pisale u trudnickim temama. Prvo se porodila Suzi kju, pa ti, pa ja, pa Bebilule. Bilo ih je jos ali ne mogu sad da se set_im. A sad vec velikih 5 godina 😊I ja se nekad cudim kako su porasli, skroz su mi velike obe. Samo neka su zivi i zdravi. 
Laku noc😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 5:33:05   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja se spremam za posai. Danas od pola 8 do 17h ima da otpadnem. Moram smisliti sta da radim da ne stojim ceo dan na nastavi. Noge ce mi otpasti. 


Ja juce u frci ceo dan. D je bila kod kardiologa i sve je ok 😁ko sto i rekoh. Stigao joj ormar za sobu pa smo sastavljali. Danas ce valjda kuhinju da sastavimo pa vise da zavrsimo sa radovima za ovu godini. Dosta je
Maraj bravo za curicu. Dobro je da je L brzo proslo.Jess ja jedva cekam da prodju jos dve godine onda cu piceti da se cudim kako su porasli😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 7:48:16   
mikica88
Dobro jutro. Aktivne ste , mame. Kisovito i nekako smorno vreme

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:09:08   
Queen Lady
Dobro jutro mame. I u Kgu je kisovito i smorno. Da ne izlazis iz kreveta, a kamoli iz kuce. Kako ste od jutros?


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:15:19   
jess021
Jutro!! Mi smo poranile, a vreme idealno za spavanje. 
Ljiso, volim sto si duhovita 🤣
Pa P ce jos malo 3 jel da? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:18:16   
Sanjica26 RR
Мени је наравно жао што су порасле. user posted image
Добро јутро. Идем сад у специјално одељење. Јупи, немам после наставу. Много ми је тешко да идем тамо. Не могу да им помогнем.
Одох да се средим и на још један радни задатак. Једва сам јутрос устала. Данас идем на масажу. И мм сам заказала.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:29:19   
Queen Lady
Sada kada sete spomenule odrastanje, da vam ispricam situaciju od vikenda i od juce. Izvinjavam se sto ce post da bude malo duzi, nadam se da ne smeta.
Posto krecimo kod nas u prizemlju, juce mm dosao po mene da me pokupi sa posla, i otisli da kupimo neku masu za krecenje. S nije hteo da krene sa njim,a mm mu kaze idem da pozovem babu da sidje dole. S mu kaze - nemoj da je zoves, ja cu da budem ovde da gledam crtani. Vracamo se nas dvoje kuci, on u dnevnoj sobi i dalje gleda crtani. Ode muz kod svekrve da je pita da li se peo gore kod nje, ona kaze nije, ja nisam ni znala da nisi tu. Nas dvoje u cudu. Inace do sada nikad nije hteo da sedi sam. Cak i kada sam ja kuci, kada odem da uspavljujem R, on ode kod nje dok ga ja ne uspavam. U subotu je kada sam uspavljivala R, on je sedeo u svojoj sobi (koja je do nase spavace sobe) i igrao se sam dok nisam uspavala R. Cak sam cula i sveki da ga zove da ide kod nje, on nije hteo. Inace je plasljivko, ali od kada je krenuo u predskolsko, cini mi se da se malo uozbiljio. Prosto ne mogu da se naviknem.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:31:17   
jess021
Queen, sve znam, tako nas iznenade za neke stvari koje nisu nikako hteli da rade.

Koliko tvoji imaju godina? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 8:37:29   
Queen Lady
S je u Julu napunio 6, a R je u Avgustu napunio 2. S je imao jedan period kada uopste nije hteo da se igra sa auticima, taj period je samo trazio da gleda TV i da bude na telefonu. Iskreno ne znam kako sam taj period uspela da ostanem "normalna" jer se trudim da im ogranicim gledanje u ekran. Sada cak i ne trazi da se ukljuci TV, niti toliko trazi telefon. Pre par meseci kada nije hteo da se igra sa auticima, ja reko ajde porastao je, mozda ga vise ne zanimaju i pitam ja njega - sta hoces da ti kupim od igracaka, bojica (ne znam ni ja sta sam sve nabrojala), a da ti zelis sa tim da se igras, da ce da ti bude interesantno, a on meni kaze - nemoj mama da mi kupujete nista, imam sve, igracu se... I evo zadnjih 20tak dana se igra, sedne sam u sobu i igra se, ako mi moramo nesto da zavrsimo.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:01:28   
Milena18
Dobar dan, mame!
Rastu deca brzo. I ja se često iznenadim kad M nešto zaključi kao velika. Inače, pre neki dan nam je tražila da joj kupimo veliku torbu da ima kad krene na fakultet user posted image
Ja bila do lekara da uzmem uput za ORL, imam nešto na mestu krajnika koji mi je izvađen pre 30 godina. I zakazali mi za skoro mesec dana, tako da ću morati privatno.
I kod nas je sivo, tmurno.
Pari, kako si danas? Ne brini za T, brzo će se ona navići. Javi kako je prošlo danas.
Maraj, super što je S tako lepo prihvatila vrtić.

< Poruku je uredio Milena18 -- 30.9.2020 9:04:10 >

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:03:18   
mama Jo
Jutric 😊
I moje au mogle jos malo duze jutros spavati ☺️

Queen i ja te potpuno razumem. Moja starija je sad napunila 5 i prosto ne mogu da verujem koliko je samo porasla.
Maraj, jesi pisala da je danas tvom L rodjus? Ako jeste da ga obaspemo cestitkama 😊
Ljisha i ja smo jedan period zajedno trudnovale sa drugim detetom, moja U ce na samom kraju decembra 3, a njen P ce 3 u aprili, koliko se secam, je l' da Ljisho?
Ljisho, inace, izdrzavas li? Zbog poslova mislim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:07:40   
pari
Bravo za S, veliki decak!

I moj M napunio 6 u julu, a T ima 2 god i 4 mes. Blizu su nam deca :)I ja sam iznenadjena koliko je M sazreo, svaki dan me sokira sa necim.T je jutros opet jako plakala...zao mi je...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:18:06   
mama Jo
Pari, koliko danas ostaje T?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:25:32   
Queen Lady
@pari

Da smo blize, mozda bi bili dobri drugari.
Mi smo sa S imali muke sto se tice vrtica. Jedva se privikao. Duzi period smo imali problema i zbog jednog decaka iz grupe. Do prosle god dok taj decak nije krenuo u predskolso, muke zive smo imali sa S. Nije mogao da ga prihvati, i sa mukom smo isli u vrtic. Sada je vec druga prica.



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:43:20   
Ana RR
Dobro jutro, ženske, hvala vam. Baka je bila stara (88 godina) ali ipak je tužno. Setila sam se šta je sve radila za nas unuke, koliko nas je volela, i baš sam bila tužna. Juče smo je sahranili, neka joj je laka zemlja.

Idem sada unazad da čitam šta ste pisale. Nešto sam se smrzla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:46:52   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro, ženske, hvala vam. Baka je bila stara (88 godina) ali ipak je tužno. Setila sam se šta je sve radila za nas unuke, koliko nas je volela, i baš sam bila tužna. Juče smo je sahranili, neka joj je laka zemlja.

Idem sada unazad da čitam šta ste pisale. Nešto sam se smrzla.


Ana moje saucesce, nisam znala da ti je baka umrla. user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 9:58:57   
Maraj
Jutro mame.
Meni je najdivniji ovaj dan. I ako je tmurno.
Da mama jo, mom decaku je danas 5.rosjendan. Boze...kad se samo setim, godina neuspeha da zatrudnim, pa neopisiva sreca kad sam saznala da sam trudna...a on danas velikih 5 godina user posted image
Odveo ga tata u vrtic. Poneo je neke slatkise da ostave drugarima u ormarice. Dnas cemo sa b&d rucati, narucila sam tortu. Gospodin je izjavio da zeli tortu plavi kamion. Videcete je na fb,kada je preuzmemo user posted image
S ode u vrtic. Danas ce valjda do pola 3. Juce je bila do posle spavanja. Danas ostaje i na rucku.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:05:30   
mikica88
Maraj, bas lepo, neka je srecan rodjendan!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:20:16   
Queen Lady
Maraj, srecan rodjendan... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:29:05   
Ana RR
Maraj, srećan divan dan user posted image Rastu deca kao iz vode ( a mi sve mlađi user posted image )



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:29:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Queen Lady


Ana moje saucesce, nisam znala da ti je baka umrla. user posted image


Hvala puno, Queen.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:37:59   
jess021
Maraj, srecan vam divan dan!!.


Ja spremala stan, doruckujem i gledam kroz prozor da li da idemo napolje ili ne. 
Moja L ce za koji dan 5, a M u novembru 4. Bas su porasle. 😘😘😘Ljubi ih majka

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:43:53   
Queen Lady
Ja bih se rado vratila u krevet... Inace nemam problem kada je tmurno i oblacno, ali danas mi je bas bljak....

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 09/20
30.9.2020 10:48:30   
pari
Maraj, srecan rodjendan!!!


Milena,hvala sto pitas...sinusi i dalje bole, ali trudim se da budem dobro...Vaspitacica mi javila da je T dobro, da je malo plakala i da se igra...poslala mi i sliku :)Za sat i po je uzimam...pa onda po M oko 4...malo je zeznuto sto moram dva puta tamo vamo ali dobro...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here