|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 13:56:23   
mama Jo
Secamo se jess, jel to ona stoje zavrsila u sigurnoj kuci? Kako je ona?
Milena, dobro je da nije nista komplikovanije, iako ti i to garant smeta.
Sanjice, pametno. Javi nam kad stigne kakva je 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 13:58:16   
pari
Jess, kako ti je ta drugarica sto se razvela? Secam se svega...

Sanjice, super za haljinu!Milena, lepo sto si se cas_tila!
T je bila dobra u vrticu, plakala je samo kad sam je ostavljala...zaspala mi u povratku pa je spavala napolju u kolicima 1h, a ja citala :)Sad smo jele pa ce kasnije po M...
Vreme je bas bljak, sutra ce valjda biti lepse, tako su najavili

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 14:35:32   
Sanjica26 RR
Vreme je bas bljakic, a ja sam udarila po ciscenju dok ne odem na nastavu. Sad da nesto prekucam. Sofi uzina.

Jess, kako je stvarno drugarica.

Nasi prijatelji slave detetu 1 rodjendan tokom oktobra. Bice 30 ljudi. Mm je vec rekao da izbegavamo guzve zbog korone. Kaze malo su ismejali nas ne dolazak. Zaista mi nisu jasni. Jos uvek nije 100 posto sigurno da necemo da idemo, ali sa takvim stavom razmislicemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 14:44:03   
pari
Ja bih izbegavala isto slavlja...igraonice...sve skupove u zatvorenom...

Čak sam se za vrtić jako razmišljala ali sam odlučila zbog drugih stvari

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 14:48:29   
Sanjica26 RR
Pa fora je sto je na otvorenom. I krenuo prijatelj da prica kako deca idu u skolu. Koja je razlika. Naravno, da ima razlike. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 15:13:54   
jess021
Sto se tice drugarice, bolje je. Ona je jos uvek u njihovom stanu, a on ima zabranu prilaska i dalje. Normalizovali su se sto se tice vidjanja dece tako da idu i kod njega, on je kod mame u Kacu, a njegova mama je posrednik kod preuzimanja deca. Tesko je kako god okrenes, ali bolje i tako sigurno nego sa njim



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 15:39:10   
Queen Lady
Kako ste mame? Ja zavrsavam za pola sata sa poslom pa kuci. A kuci me ceka haos od krecenja, a krecenje traje i dalje...

Joj


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 15:57:13   
jess021
Ja sam koma, a sad treba ici napolje sa decom. Ispekla i kiflice, deca spremila igracke, ako prilegnem necu ustati danas vise 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 15:59:18   
Queen Lady
Ja zato i nelezem popodne, jer ne znam da odmorim, nego se komiram i uvece ne mogu da spavam.. .user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 16:44:59   
Maraj
Ja dosla s posla.
Jess supwr je torta. Cokoladna user posted image deca nece vocnu...
Milena bili su nam samo b&d i stric. Nismo slavili. L je odneo slatkise za drugare u vrtic i to je to

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 17:12:42   
mikica88
Maraj, bitno je da se obelezi, da je dete srecno.
Ja nisam danas dremala da bih nocas normalno spavala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 19:02:20   
Misha i Ljisha
Evo tek sad ce doci covek da postabi kuhinju. Narucila sam picu da jedemo jer u kuhinji ne vredi da spremam veceru. Bakcem se oko vesa. Crkoh u skoli. Malo sam i ljuta sto na koleginicu koju menjam sto na sistem sto na decu. Pa ja ne mogy sad da drzim 16 dopunskih da im nadoknadim onlajn nastavu. Juce sam imala toliko casova i ostala i poslednji da im drzim dopunsku. Pa ja stvarno imam razumevanja ali imam i ja zivot. O ocenjivanju kontrolnih i mom njuzletwru necu ni da krecem. Kad zaglavim veceras bager me ujutru nece podici a sutra skola pa posle svadba. U subotu bar dva privatna imam plus rodjendan. Nedelja privatni plus jos kucani stosta. Mislim ok jesam ja visprena i svasta radim ali imam granicu za drkanje. Jos se malo pre mm na mene nadrkao. Otisao je da kupi materijal neke lajsne silikone za kuhinju i cudesa i kaze potrosio sam 17700 majke ti! Kad nisam pala. Ja se izdrkala na njega i on meni da procita racun sta sve kolko kosta skapira da ga zeznuli za 12000 aloooo 12000 trk nazad bla bla. Srecom vratili mu novac. Pa da covek sizne. 


I takoc. Inace je sve bajno sjajno krasno 😁

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 19:10:36   
mikica88
E kakav je on lik, hvala Ljisho nasmeja me bas . On nije ni gledao sta je platio.
Ne zna da mu je zena pokretni kompjuter .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 19:36:23   
jess021
Ljiso, ma sta je 12 hiljada, stvarno verujem da si poludela.


Mi bile napolju, bas je fino, nije uospte hladno. Crkla sam 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 20:21:18   
mama Jo
Ljisho, pa vi ste puni para kad on nije primetio da su mu pogresili za 12000 user posted image salim se naravno, dobro je da ste skontali i da su vratili!

Da, posle podne se skroz razvedrilo, mi stigli za NS, ja se raspakujem one se zaigrale, mm muci glavobolja bas danas.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 20:35:01   
Misha i Ljisha
Jeste evo tolko sam puna da sam skrenula kad mi je rekao 17700. 😂 rekla sam mu jel vidis da je dobro sto sam stipsa, mi sa Ceneja stalno kukamo "njemam" 😂 tako on mene zeza od kad smo se upoznali. Ja podignem pare sa bankomata dok smo se zabavljali i kazem e vise nemam para on kaze "lazes!" 😂. Posle kad smo ziveli zajedno kaze mi "kod tebe treba samo malo dublje ruku turiti u ćup"😂 (ja tad sakrivala novce u nekom babinom cajniku) haha...i X puta ostavim sa strane i ne vredi vadim svako malo. I ja stipsa.... pa naravno da sam stipsa. Ide registracija veliki servis zima ludilo... a on...kaze idem da kupim ormaric za kupatilo i vrati se sa cipelama iz benetona. A ja...imam 3 para carapa otprilike. Sad cu ovih dana otici da kupim carape jer i od ta tri para dva su "progledala". 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 7:13:47   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo ja poslednja sinoc i prva danas. Danas deca frizer skola svadba. Svekrvi nije dobro danima pa cu pitati mog tatu da cuva decu veceras. Vodicemo ih malo na svadbu jer je svadba na otvorenom. Pa poslepodne do nekih pola 7 il tako. A onda cemo se mm i ja vratiti. Valjda mada planiram ako niko ne moze da ih cuva onda ce se mm vratiti 😁


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 7:20:33   
mama Jo
Dobro jutro.
Ja sam se milion puta probudila nocas. Jos sam pre spavanja gledala neki tuzan film i svakakve gluposti sanjala. Sad pokusavam da ustanem iz kreveta.

Ljisho, danas svadba? Super, nadam se da ces se opustiti i uzivati. Jesi kuma? Gde je svadba?
Kako ste ostale mame?

Odoh da pristavim supu. Volim kad se kuva onako satima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 7:48:58   
jess021
Ljiso, super ti ti je plan 😁


Dobro jutro, ja pijem kafu u krevetu i razmisljam sta cemo za rucak. Danas cu kod frizera, jedva cekam. 
Ja sam juce crkla, njih 4, rucak, kiflice, posle napolje, M hoce sve sa njima a ne moze... Jooj
Inace, kad je hladnije vreme druzlli smo se na nekom platou na bulevaru izmedju Simpa i Idee, novosadjanke ce znati gde. I tako vec godinama. Juce su taj plato ogradili, pocinje da se pravi zgrada. Deca se bas rastuzila. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 7:52:43   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

... a on...kaze idem da kupim ormaric za kupatilo i vrati se sa cipelama iz benetona. A ja...imam 3 para carapa otprilike. Sad cu ovih dana otici da kupim carape jer i od ta tri para dva su "progledala". 




Jao Lišo, kako me je ovo nasmejalo user posted image

Dobro jutro, mame!
Konačno petak. Da dočekam kraj radnog vremena pa da se malo opustim. Popodne idemo kod prijatelja, a za uveče smo se mm i ja dogovorili da gledamo neki film, sad ću baš da pogledam u temi koje ste preporučivale u poslednje vreme.
Pari, jesi li bolje?
Mama Jo, ja sam isto loše spavala, probudila sam se jutros sat vremena pre nego što sam morala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 7:57:25   
mikica88
Skuvala kafu , pa da procitam malo.
A izgleda da ce biti lep dan danas.

Ljisho, ja sad neke medicinske carape bez lastisa nosim. Bas me nasmeja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:28:35   
Queen Lady
Dobro jutro mame. Ja sam se jutros uspavala. Probudim se u 20 do 8. Nisam registrovala alarm uopste. Kako sam stigla S da odvedem do vrtica i da stignem na posao sa 2min zakasnjenja ne znam ni sama. A kafu nisam popila kuci, sada sam popila jednu malu brzinsku na poslu... Proklinjem muza celo jutro... user posted image
Bas ne volim kada se uspavam, verovatno cu biti nervozna ceo dan.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:32:06   
mama Jo
Jess, ja istajem u cudu kad vidim gde sve ,,nicu'' zgrade po gradu. Covece, svuda samo neke zgrade se grade. Iskreno, ne svidja mi se to uopste😒



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:33:30   
jess021
Mama jo, to je cena zivota u gradu. Sta da radis.
Queen, opusti se, petak je. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:34:35   
Queen Lady
I po Kragujevcu samo nicu zgrade, a drveca skoro nigde. Da nije Sumarica i jos dva velika parka, ne znam da li bi imalo negde drveca.
Jos se prica da su prodali Hipodrom, hoce tu da grade Akva park... Mislim super za Akva park, ali mene taj Hipodrom vezuje za detinjstvo, jos sam zivela blizu njega... Ja se nadam da ce da promene lokaciju...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here