|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 10:25:55   
vonavoj
Pari,svasta mu smeta sigurno..ima ih 29oro u grupi, vaspitacice ne znaju gde ce pre..ujutru im puste crtani,90% dece sedi i gleda..a on ni kod kuce ne gleda tv....i eto,to mi je prva stvar..

Kad ga pitam sto place,mama ode posao..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 10:28:14   
pari
Milena, bolje mi je iako nisam skroz ozdravila ali mnogo je bolje svakako.

Baš lepo što joj se sviđa balet! A za Barbike, nemam pojma gde ima odeća,,možda i kod kineza,oni sve imaju ;)
Ja odradila vežbe, sad ću uskoro u šetnju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 10:47:56   
Sanjica26 RR
Milena, ima stranica na face-u sa barbi odecom.


Dovela sam S u skolu, a preuzela T. Posle idem u selo. Ovaj tempo je nenormalan. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.10.2020 10:57:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 12:01:24   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pari,svasta mu smeta sigurno..ima ih 29oro u grupi, vaspitacice ne znaju gde ce pre..ujutru im puste crtani,90% dece sedi i gleda..a on ni kod kuce ne gleda tv....i eto,to mi je prva stvar..

Kad ga pitam sto place,mama ode posao..


Joj, sta li mene ceka od ponedeljka. Bice plakanja za sve pare...
R od ponedeljka krece posle 6 meseci pauze... Sada sam se cula sa vaspitacicom oko adaptacije, one predlazu da ostane na spavanju, a ja cu svakako uzeti odmor, pa ako nesto bude da me zovu da mogu da ga uzmem. Prevrce mi se zeludac... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 12:17:05   
Milena18
Pari, Sanjice, hvala na predlozima. Ima kod Kineza, ali je kvalitet nikakav, mislim da bi se ono pocepalo za dva dana. Sad bacih pogled na ovo na FB, lepo je, mada nije ni jeftino. E...muke sa barbikama user posted image
Queen Lady, ne brini, možda će i plakatai, ali neće to dugo trajati verovatno. On je išao pre u vrtić? Kako je tada prošla adaptacija?

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 12:21:09   
Sanjica26 RR
Milena, pa ti imas profil? 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 12:22:47   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Milena18

Queen Lady, ne brini, možda će i plakatai, ali neće to dugo trajati verovatno. On je išao pre u vrtić? Kako je tada prošla adaptacija?


Plakace sigurno, na to sam spremna. I lakse mi je tako da mislim, pa da ne place i da mi bude lakse. On je krenuo u sep prosle godine, isao mozda tri meseca sve ukupno, jer je dosta bio prehladjen, dugo je kasljao, pa smo ga bili povukli na neko vreme. Pa je isao Januar i Februar malo i od Marta nije isao uopste. Jeste plakao, ali je adaptacija solidno prosla. Samo da ostane zdrav i ako je po iskustvu od prosle god, brzo ce da se adaptira. Ali mi nije sve jedno...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 12:32:14   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Milena, pa ti imas profil? 🙂



Nemam Sanjice, nego mogu da se vide slike i bez logovanja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 13:15:51   
emicaa
Milena trebalo bi biti u svim vecim prodavnicama igracki.Ne boli Dodu zubic ali joj neobicno bez zubica.Pitala me jel jos slatka iako nema zubica 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 10/20
22.10.2020 15:47:39   
Sanjica26 RR
Milena, moja T sije stvari za barbike jer imamo masinu igracku. Ali je ipak prava masina. Međutim, kad smo selili, neki deo je ispao i sad ne može da sije. Bas se nervira zbog toga.

Ja sam na pauzi, pa letim u skolu. Dobila sam posle 17 dana🙄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 6:23:05   
Milena18
Dobro jutro! Peetaaak...


Sanjice, baš šteta što se zagubio taj deo. Možda da probate da improvizujete nešto, da ipak može da je koristi. Ako može, naravno.
Pari, drago mi je da ti je konačno bolje. 
Ja danas idem opet kod ORL, imam zakazan pregled još od pre tri nedelje, pa čisto da čujem još jedno mišljenje u vezi sa ovim mojim sinusima i grlom. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 6:37:51   
flamingos
Dobro jutro.Milena,javi šta kaže dr.Pari,drago mi je da ti je bolje.Evo pijem kafu,izvolite,pa spremanje za školu.Kad dođem da nafilujem tortu,idemo na punoletstvo(neće biti puno ljudi).Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 7:45:40   
pari
Milena, javi sta kaze orl.

Meni od jutros opet zapusen nos...
Ja se jutros pre 6 probudila i kraj sa spavanjem...opet krenula da razmisljam o svemu i svacemu i eto...
Jess, jesi nasla na kraju neke cizmice?
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 7:49:22   
jess021
Jutro!


Evo ne mogu da gledam, sinoc sam imala neku aritmiju 2 sata, nemam pojma sta bi. M se jutros probudila pre 6h, evo malopre je opet zaspala. 
Pari, nismo nista, samo smo se naset_ale. Ici cemo danas do Biga. Nasla sam neke za 5000, ali iskreno mnogo mi je da dam 10 000, za mesto sto ce obuti nekoliko puta. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 7:50:52   
pari
Jess, je l ti to tako prvi put bilo sad? 

Jeste mnogo to za cizmice, nadam se da cete naci nesto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 7:51:48   
jess021
Pari, nije. Imam ja neki prolaps, pa mi se to nekad javi, ali ne tako dugo.


Nadam se i ja, treba nam za sutra. Jel tvoja deca idu u vrtic? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 7:55:44   
pari
Uf, bas nezgodno...nadam se da se nece vise ponavljati!

Moja decu idu u vrtic vec 3 nedelje. Super im je. T se uvek rasplace malo ponedeljkom ali brzo prodje. M vise voli da ide od nje ali kazu vaspitacice da je ona super, da se lepo igra sa decom, jede, spava...Tako da konacno imam malo vremena za sebe :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 8:03:46   
emicaa
Dobro jutro,konacno petak.Fosla sam kod Davida u krevet i malo mi fali da zaspim

Pari zar opet,pa tek si se oporavila.
Jess ides li dokoru zbog toga?Milena javi sta kaze doktor

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 8:07:48   
jess021
Pari, odlično, bas mi je drago.


Emice, bila sam davno, imam neku terapiju po potrebi, ali nije mi dugo bilo pa je nisam ni kupovala. Pratim na Ig neki Njamfood, imaju odlične recepte. Ne znam sta bih pre. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 8:40:04   
Milena18
Uh Jess, te aritmije od pola sata baš zvuče strašno. Moj tata to ima ponekad, rekli su mu da nije opasno, samo je jako neprijatno. 


Ja evo stigla kod lekara, čekam da me pozovu. Sad sam baš gledala ove Njamfood, ima super recepata. Moraću da isprobam neki jer me je uhvatila neka kuhinjska manija, samo bih nešto novo pravila. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 8:42:05   
jess021
Milena, imas Ig? 🙂😉

Da, vise su neprijatne nego opasne, nadam se😂
Moja deca spavaju, ja jos u spavacic, muz ode na posao. Danas radi iz Ns. 
Nema nam Mama jo? Mirko svirko? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 9:56:24   
mama Jo
Dobro jutro 😊
Tu sam i ja, citam svaki dan pa se ubacim malo. Nemam nista pametno da kazem user posted image salim se.
Nema nista novo kod nas, ali opet svaki dan neki turbo. Iako mi prodje dan brzo bas se umorim stvarno. I nesto mi bas ne prija ovo vreme, boli me glava tako preko dana, iako bas nemam problem sa tim.
I tako....

Bas sam sad i ja pogledala taj njamfood, ionako vec par dana trazim neke nove recepte da probam. Sve nesto sad vrtim u krug vec neko vreme. Nasla sam neke rolate slane, zanimljivo izgledaju, pa cu to bas probati ovih dana, iako ne znam hoce one hteti. Neki sa spanatom, taman malo nesto sto ne vole da im.,,podvalim:+''

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 10:05:54   
nata11
Jel vi normalno idete u vrtic Von kada ih ima tako mnogo? Nasim vaspitacicama ova Korona dobro dosla sve zivo vracaju. Juce smo zvani da idemo po dete jer je imala na merenju u 12h- 37,3. Inace u njenoj grupi ide svega 5-6 deteta. I to je mnogo, desi se da da ih bude i 3.

Inace imala je slinav nos od ponedeljka ali racunam da je to sa polaskom u jaslice normlano, ne mogu je svake 2 nedelje kod dr na aspiraciju nosa. Poceh sa kapima za nos i sirupom pa videcemo.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 10:21:23   
Queen Lady
Jutro mame. Kako ste, kako su decica?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 10/20
23.10.2020 10:33:35   
Milena18
Jess, imam kao neki nalog, ali ga ne koristim stvarno, nego samo kad mi zatreba nešto da pogledam. Slab sam ti ja korisnik društvenih mreža user posted image
Kod nas je vrtićka grupa puna, skoro sva deca idu.
Mama Jo, ljubi devojčurke user posted image
Vratih se od lekara, ništa mi posebno novo nije rekao. Devijacija nosne pregrade, uvučene bubne opne, i tako... Izgleda da leka mom zapušenom nosu nema.

< Poruku je uredio Milena18 -- 23.10.2020 10:38:14 >

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here