|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 8:06:57   
jess021
Sta sve uradis kad ustanes u 5h🙂Evo gospodjica sad prilegla, kaze malo joj se spava.


Pari, verujem da te vec izluđuje to cekanje, ali nadam se da je uskoro i tome kraj. 
Emice, dosta je bilo za danas, vrati se u krevet. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 10:19:32   
Queen Lady
Evo i ja da se javim ovde.

Ljiso bravo za momcica. I nadam se da cete uspeti sto pre da resite problem sa krajnicima i sekretom u usima. Vazno da ste nasli problem. A lekari ko lekari, premija je ubosti lekara koji ce stvarno da radi sa detetom i da slusa sta mu se prica. Mi smo muku mucili sa S od godinu do godinu i po dana sa bronhitisima i alergijama, dok na kraju nismo na svoju ruku otisli u Tirsovu.

Peri kako je tebi posle ab, jel ti bolje ?

Ana, koju kucuc ste uzeli? I srecna slava sa zakasnjenjem. I Sanjici takodje. :)

R je u ponedeljak krenuo u vrtic. Po preporuci njegovih vaspitacica, nismo isli na adaptaciju, odmah je ostao ceo dan. Ujutru place (ok-to sam i ocekivala), ali on vec od kuce pocinje da negoduje, cim krenemo da se oblacimo i pomenemo da idemo u vrtic, on place i prica necu idem, necu idem. Place sve vreme i u kolima. Ne histerise, ali opet neoduje sve vreme. Sa S mi nije ovoliko tesko padalo kada je krenuo u vrtic. U pon nije hteo da ruca i da uzina, ali je solidno spavao. U utorak je slabo spavao, a juce se budio par puta. Kada dodjem po njega, on je veseo, nije uplakan, ali imam osecaj da ima faze u toku dana, kao da je malo tuzan. Nadam se da ce uskoro biti bolje. Inace, jos uvek koristimo lazu (kada se uspavljuje), cekamo da izrastu petice, jer je gura sa strane i cese zube, pa da je sklonimo za stalno. Nisam htela da mu je ukidam bas pred ponovni polazak u vrtic, i juce mi kaze vaspitacica da je ujutru bas dosta bio placljiv i kao nije joj jasno zasto toliko place. Ja joj kazem, pa nije isao 6 meseci u vrtic, verovatno je zbog toga. I pita me za lazu, kad planirate da mu je ukinete? Ja joj kazem, jos malo, nismo hteli sada zbog vrtica, a i zbog zuba (za svako nicanje zuba, sluzila mu je kao cesalica). A ona ce meni, ja i dan danas pamtim za mladjeg sina kolike smo muke imali, a i pricamo vam ovo zbog toga sto bi tako trebalo (po fazonu tako pise u knjigama, ne bi trebalo da je koristi sa dve godine). Mozda ce neka i od vas da me osudjuje, ali nama je ona spas sto se tice nicanja zuba. I stariji je koristio do dve godine, progovorio sa god dana. Sa te strane nismo imali problema. Evo i za R kazu u vrticu da ga sve razumeju i da sve prica, on kuci pesmice peva. Ostale su jos petice da mu izrastu i da sklonimo dudu ludu iako ce biti tesko. Njegova vaspitacica nam je samo napomenula, da nece da mu oni sklanjaju lazu joe neki dan, jer dugo nije isao, samo je napomenula dok se malo privikne da je ostavljamo u rancu. Cele nedelje sam nervozna, kao da ovo vec nisam prosla. ALi mi je mnogo teze nego sa S, ne znam zasto i nadam se da ce sledece nedelje biti bolje.

Izvinite na duzem postu.




_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 10:38:58   
vonavoj
Emice,obavezno je spavanje do skole kod nas..

Ljisho,a sto ne odes za Bg,nije preko sveta...platis i zavrsite brzo..sto vise cekas to gore..ja bi ga vodila kod Baljosevica.napisacu ti pp ime bolnice gdr radi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 11:36:01   
Misha i Ljisha
Jess Komazec radi privatno mogy na pregled kod njega ali ne vadi krajnike privatno. Tako da mrka kapa. U Bg vadjenje krajnika jen78 000 din. Ovih dana cu pokusati da sto pre dodjemo do decije bolnice. Ako ne ide ostaje nam privatno.


Emice i ja sam jako ljuta na nase drustvo?eto kako nastaju sve iste devojke duge kose svilenih trepavica napucene i dignutih sisa. Raznoliko svet ne priznaje. 

Cekam sednice. Krecemo za 20 min. Vec mi je dosta skole. Jedva cekam kuci kod svoje decice da stignwm

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 12:56:22   
Sanjica26 RR
Ljiso, sta kaže uciteljica za tvoju poruku?




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 13:50:40   
Sanjica26 RR
Sofi i ja smo malo bile u dvoristu. Vozila je biciklu. Malo sedoh da ucim, pa u skolu.

Danas je hladnjikavo. A mene od juce boli glava. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 14:28:07   
emicaa
Dora ode opet u skolu,do 4 ima casove.

Sanjice ovde je grozno hladno,vjetar.Skoro je pljusak bio,morala sam unositi ves u stan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 20:23:38   
vocicana
Mi smo danas u vrticu dobro prosli.
Dete ima neku fazu tolikog besa i nekog nezadovoljstva, preuzima model oca, uspesno citira najsocnije delove vokabulara, kosa mi se dizala na glavi od proslog vikenda.
Mada, vaspitacice su ga pohvalile, da je bio dobar, poslusan, a ja sam bila poptuno desetkovana, nisam vise znala sta cu i kako. Zato se i ne javljam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 20:30:35   
flamingos
Ljisho,važno je da ste našli problem i sad polako,rešiće se sve.❤Lady,pročitah,dušica,proćiće i ta faza.Verovatno zato što dete dugo nije išlo u vrtić,pa zato tako reaguje.Nemoj da se nerviraš,ljubim te.❤Pari,kako si ti?❤Milena,ostale mame,kako ste?Mi smo super.Anđela napisala domaći,večerala,sredila se za krevet i čita knjigu.


Odoh i ja pod tuš.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 21:23:20   
Queen Lady


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ljisho,važno je da ste našli problem i sad polako,rešiće se sve.❤Lady,pročitah,dušica,proćiće i ta faza.Verovatno zato što dete dugo nije išlo u vrtić,pa zato tako reaguje.Nemoj da se nerviraš,ljubim te.❤Pari,kako si ti?❤Milena,ostale mame,kako ste?Mi smo super.Anđela napisala domaći,večerala,sredila se za krevet i čita knjigu.


Odoh i ja pod tuš.Pozdrav svima.❤



Hvala Flam. Ja se nadam da ce kroz nedelju dve bito lakse. ♥️
Kako ste ostale mame?
S i R zaspali oko 8, ja sad malo kuliram dok muz ne stigne sa posla. 

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 22:34:58   
emicaa
Ljiso kako je D danas prosla u skoli?

Moji pilici spavaju,i ja cu brzo.Mm skoro uvjek ide zadnji na spavanje,zaglavi ispred tv-a.Nekad i odspava dobar dio tako sjedeci 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 6:56:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Trgla sam se u 6 da nismo zakasnili. Vidim svanulo je.

Inace, skroz sam flipnula. Sinoc kad sam spakovala decu odem na tusiranje. Posle dva sata opet uđem u kadu🤣 Skapiram da sam to obavila ns pola kupanja. 
Odoh da spremim deci dorucak. I idem na dezurstvo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 7:26:52   
pari
Jao Sanjice 😁

Queen lady, razumem te skroz...proci ce i to, navici ce se...polako...budi snazna...
Meni se T probudila u pola 7...danas imaju maskenbal, ona ne voli da se oblaci uopste, a on ce biti vatrogasac. Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 7:44:28   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice user posted image Nisi flupnula, samo imaš mnogo obaveza, pa neke stvari kao što je tuširanje radiš mehanički.
QL, ne brini, sigurno će biti bolje uskoro. Većina njih u početku plače.
Voci, da brzo prođe loša faza.
Flam, hvala što pitaš, čim je petak, dobro sam. Kako si ti?
Pozdravljam vas, mame, lepo provedite dan.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 7:52:10   
emicaa
Jutro,T ode u skolu.Nas dvoje se razvlacimo po krevetu

Sanjice desi se,pored toliko obaveza jos si i dobra 😃
Kakvi su vam planovi za vikend?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 8:17:36   
jess021
Dobro jutro!

Ja sam dobila nocas, a nemam ni jedan ulozak. Moracu se snalazite dok ne odemo kasnije do Maxija.. Nas tri smo sinoc bile u pozorištu, bas je bilo lepo. Posle proset_ale po centru i oko 20h dosle kuci, vec je pocela neka kisa.
Sanjice, bolje da si se dva puta okupala nego da su dva puta jela😁
Queen, svi oni tako na pocetku, sta da radis. Zao mi ih je tako malih, jos sa svim ovim merama... Jooj. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 8:26:48   
jess021
Ana, jel stigla kuca? Moja L svima govori kako ce za 6. rodjendan dobiti kucu🙂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 8:37:01   
emicaa
Jess i vi cekate kucu?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 8:39:07   
jess021
Sledece godine u oktobru🙂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 9:13:24   
bokicak1
Sin je trazio kucu, ali jos nisam odlucila koju da uzmemo. Retriver ce biti verovatno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 9:22:28   
flamingos
Dobro jutro.Jess,super za jučerašnji provod..Lepo,imaćete kuci.Bravo za vas i za sve koji imaju ljubimce.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 9:33:49   
Ana RR
Dobro jutro user posted image mene danas čeka toliko posla da mi se uopšte i ne počinje, uh.

Jess, plan je bio da u nedelju idemo po njega ali moguće da ćemo ipak odložiti za sl. vikend. Nismo baš pripremili kuću za kuče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 9:35:13   
jess021
Ih Ana sta ima da priprema sem živaca😂😂


Zna li Mare? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 9:51:41   
Ana RR
Bogami, već se pitam šta mi je to trebalo user posted image

Zna Mare, dugo već mi pričamo o kuci a pokazivala sam mu i fotke koje mi je slao drug (slao mi je od prvog dana). Pitam se samo da li mi imamo snage za jednog lagota, to su izuzetno pametni i aktivni psi, stalno im je potrebna i mentalna i fizička aktivnost. No videćemo, snaći ćemo se valjda user posted image

Ma haos nam je u kući, mm tek treba da okreči kod svekrve (samo je kuhinju krečio sada), kod nas ćemo krečenje potkrovlja ostaviti za proleće. I mm se raspada više.

Jeste li se vi definitivno odlučili za akitu?

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.10.2020 9:59:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 10/20
30.10.2020 10:53:26   
jess021
Ne, iako ih ja obožavam, ali mislim da nisu izbor za stan. Prepametni su i treba im dobra dresura, a i akita je bas velik pas. Videcemo jos, nesto cemo vec izabrati. Javicete nam kakav je lagoto🙂🙄


E kakav vam je sir? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here