|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
31.10.2020 15:58:07   
bokicak1
Vonavoj, mislim da deca na to gledaju drugacije od nas odraslih. Nemam nista protiv obaveza, ali ovde je rec o postavljanju dece u nezgodnu situaciju (isto vazi i za dete koje je izabrano da daje minuse drugarima).

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 10/20
31.10.2020 16:03:34   
vonavoj
Ispravila sam se,redar uzme svesku i stavi kod uciteljice na sto,i ona napise.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 10/20
31.10.2020 16:06:31   
Sanjica26 RR
Svakako si mislila da je to ok🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 10/20
31.10.2020 16:47:27   
Misha i Ljisha
S jedne strane delim Sanjicino misljenje a sa druge ne. Sta znam. Ja sam bila higijenicar i dusa me je bolela kad nekom treba da dam minus jer je zaboravio platnenu maaramicu. Pa dam minus pa kazem hajde obavezno donesi sledecin_put ili ces dobiti keca i td. A vidim da i kod nase uciteljice to ispada praksa. Razmene se radnih sveski i deca jedni druge ocenjuju. U smislu otkace sta je tacno sta nije. Mada je to menintotalno komunisticki. Poslusnost prvo a sad kad pogledas mozda to i nije bila na neki nacin losa praksa. Sad svi lazu zataskavaju a i deca cinkare ma ima svega. 


Ja legla. Moji napolju. Veceras treba opet raditi. Ludilo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 10/20
31.10.2020 17:43:53   
IvanaSK RR
Kod sina je tako bilo ( kod jedne od dve uciteljice).. Koga uciteljica zaduzi taj pregleda domaci. Meni je to bilo uzasno. Mada,ima svakakvih učitelja i nastavnika koji definitivno nisu za taj posao.

Aj da predjemo u novembar :)
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.10.2020 17:47:15 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 905
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here