|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 10:22:20   
Milena18
Dobar dan!
Jess, bolje u 21 nego u 2 noću 😁
Flam, ti si vredna kao i uvek. 
Moje dete navalilo da kiti jelku, nikako da je ubedimo da je rano. 
Ni ja nemam nikakav plan za danas, ali verovatno ćemo makar u kratku šetnju. 
Šta rade ostale mame? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 11:31:55   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo spavali do pola deset_. Osim sto sam se ja cele noci budila. Moram opet da pijem nesto za alergiju.

Moji gledaju film Lepotica i zver. Mene toliko posla ceka da ne znam na koju cu stranu. A rokovi, rokovi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 23:16:45   
emicaa
Vece,ja samo da mahnem pa na spavanje.Juttos sam ustala u pola 8.Danas po prodavnicama,smorila sam se.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 23:44:00   
Misha i Ljisha
Dobro vece. 


Moji spavaju muz i ja sad sredili kucu i popalili masine rasirili opreme hokejaske. Kao u svlacionici da smo. Strasno. D imala opet turnir. Opet je dala gol. Pa smo porucili picu veceras kao da je cas_timo za pobedu. Zezali se. I tako. Imam posla ne znam sta cu pre. Dal u kuci ili na kompu za skolu ili xa strance a sad ce i prvi decembar. 
Odoh da spavam. Volela bih da poset_im moje ali mislim da necemo. Rizicni smo.  Mm kaze veceras su roditelji svi bili jedni do drugih dok su cekali decu jer jenutakmica bila bez publike pa su se sjatili oko nekog tv-a a jedan roditelj jenpostavio telefon i ukljucio lajv na fb 😂 ostavio tako tel u ledwnoj dvorani. Ma hit. U svakom slycaju sve ok proslo. Nadam se da ste svi dobro

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 11/20
28.11.2020 23:52:36   
Ivanka 75
Dobro vece.


Imam molbu... Ako neko negde u nekoj knjizaru nadhe Hari Poter i kamen mudrosti, bilo obicnu ili ikustrovanu verziju nek mi je kuoi ne pitam sta kosta! Online je nema nigde! Ostalih delovai na, samo prvog nema! Unapred zahvaljujem 😊
Žmijemo pored tv-a... Gledamo neki kaubojski film... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 0:10:01   
Sanjica26 RR
Љишо, од понедељка нам креће пакаоuser posted image Не знам како ви, али ми имамо преко гугл учионице видео конференцију. Значи пре подне идем у школу да држим часове у нижој настави, па онда трчим фа држим час онлине. Добро је да не траје дуже од три недеље.

Иванка, договореноuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 7:22:21   
jess021
Dorbo jutro, ja ustala da posaljem neki paket autobusom, a napolju je jos skoro mrak.


Milena, i to sto kazes, bolje ovako pa svi lepo na spavanje. Mi jelku ni nemamo, bacili smo prethodnu, sva se ofucala. 
Od juce mi curi nos i kijam kao blesava, kakva sad moze biti alergija?! 
Von, kako si? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 8:54:47   
vonavoj
Jess,i ja sam kijala,svrbeo me nos,prehlada. Kad paf,nemam ykus i miris...

Bole me ramena,ledja,vrat..ono moje,to mi slaba tacka definitivno..tako je izgleda i krenulo. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 8:55:42   
jess021
Ajd Von, mani me... 😂😂😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 8:59:27   
Sanjica26 RR
Inace Von zna da utesi😋


Meni vec mesec dana tako kao Jess😀 Samo sto se meni desava ujutru i uvece alergija. 
Dobro jutro. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 9:01:01   
branki*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Љишо, од понедељка нам креће пакаоuser posted image Не знам како ви, али ми имамо преко гугл учионице видео конференцију. Значи пре подне идем у школу да држим часове у нижој настави, па онда трчим фа држим час онлине. Добро је да не траје дуже од три недеље.

Иванка, договореноuser posted image

bzv...ja mladjoj deci drzim nastavu u skoli,starija gledaju preko tv-a,nisam nista nikom poslala...ako ne odluce drugacije..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 9:03:49   
vonavoj
Hahaha,sorry,ali tako sam i ja mislila,kao hladno je,proradio nos,ledja..

Danas nista ne mora da znaci,salim se.Jess,a kako je tvoja kuma?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 9:19:56   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,pogledaću,pa ti javljam ako nađem.Ana,kako kuca?Pari,tvoji sinusu?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 12:32:01   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: branki*


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Љишо, од понедељка нам креће пакаоuser posted image Не знам како ви, али ми имамо преко гугл учионице видео конференцију. Значи пре подне идем у школу да држим часове у нижој настави, па онда трчим фа држим час онлине. Добро је да не траје дуже од три недеље.

Иванка, договореноuser posted image

bzv...ja mladjoj deci drzim nastavu u skoli,starija gledaju preko tv-a,nisam nista nikom poslala...ako ne odluce drugacije..


Uputstvo koje smo dobili iz ministarstva ne pise tako. Osim ako se vasa skola nije opredelila za nesto drugo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 13:00:02   
flamingos
Nama je učiteljica javila da se menja samo raspored.Trebalo bi da do raspusta idemo od 10:30 ili 11 h,javiće u toku dana.Nas je malo,nemamo A i B grupu.Videćemo šta i kako dalje.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 13:11:02   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sin ima svaki dan casove u trajanju od po 45 min po rasporedu.Gledaju se preko gugl ucionice. Jess,mene od petka zeza nos,kijanje,umor.. A ledja me bole vec dve,tri nedelje i to bas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 13:38:19   
flamingos
Joj Ivana,i ja mučim muku sa leđima.Ne mogu položaj da nađem dok spavam.Sedih da odgledam rts ordinaciju.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 14:15:58   
IvanaSK RR
Ja sam krenula da radim vezbe,prvenstveno za kicmu i ove cele nedelje nisam stigla. Bukvalno nisam stigla,uzas. A juce i danas sam toliko iscrpljena da ni ne pomisljam da ih radim 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 14:20:57   
flamingos
Hajd Ivana da prestanu bolovi.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 14:40:24   
Sanjica26 RR
Добар дан свима. Ја сам зрела за једну масажу. Прошло је више од месец дана од кад сам била. Глава ме боли. Још нисам ни добила. Сад ми се не иде, да не навучем нешто. Морам сачекати. Од како сам се вратила из цркве, само сам ставила ручак, и прилепила сам се уз рачунар. Спремам од 5 до 8 разреда материјале. Од сутра стартујемо. Имам трему.user posted image

Моје се играју. Мм одмара.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 21:22:31   
mama Jo
Kako ste mame? Meni za vikend bila mama pa sam uspela svasta da uradim.
Ljisho, ima li nekih vesti za onog prijatelja? Vidim juce i danas ljudi mahom dele sliku, i ha sam podelila, ne bi li se saznalo nesto.
Uzas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 22:07:39   
Misha i Ljisha
Nista. 😔 coveka nema vec 8 dana. Strasno.
Ja u krevetu. Morala sam da se ispruzim. Bas sam se umorila danas

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 22:15:22   
Sanjica26 RR
Nisam ustala od 12 do 7 sa stolice. Da izvinite nisam isla ni da piskim. Tek u 7 sam jela. Glava me mnogo boli.


Sad cu na spavanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 11/20
29.11.2020 22:48:58   
mama Jo
Joj boze, ne smem ni da zamislim kako je njegovoj porodici :(

Hajde mame, laku noc svima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 7:54:08   
jess021
Jutro mame, ja poranila jutros, a i njih dve. Nesto je oblacno. I dalje sam slinava. Von, sta kazes? 😂


Salim se malo, nadam se da ste svi dobro. 
Ja poslepodne idem na sistematski, nisam bila godinu dana. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here