|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 11:06:08   
Sanjica26 RR
pari, nisam bila sigurna kako je kod tvoje cerkice. Moja T ima drugaciju fizionomiju himena. Nisam ja to ni videla. Moja sestra je primetila dok ju je presvlacila kao bebu. Njena deca su bila alergicna, pa je ona svaku pelenu gledala. Odveli je kod pedijatra. I ona lupi da je to benigni tumor. Prepali smo se i mm i ja. I odvedemo je na institut kod decijeg ginekologa. Žena se krstila. I rekla mi je da je kod nje drugacija fizionomija himena. Da nista ne brinemo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 11:09:14   
pari
O bože Sanjice, mogu da zamislim...

Srećom, ova dr je odmah rekla da je sve ok, da je kod nje tako jednostavno.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 11:13:44   
flamingos
Super,Pari kad je sve ok.Evo mi dođosmo iz škole,jeli smo.Sad A piše domaći.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 11:51:07   
mama Jo
Pari dobro je da je to sve ok.
Sanjice, mogu samo da zamislim koliko ste se prepali kad je to rekla. Sva sam se najezila.

Mojoj U kao ok nosic i ne kaslje vise, ne cujem ni da joj je pun, ali nocas se dva puta budila po sat vremena, onako cujem da joj nesto smeta kad guta. I jutros na usisivac i izadje svega. A kao ne cujem da je pun...

I ja sam u istom fazonu sto se tice zabrinutosti. Ja sam non stop u nekom grcu, ne mogu uopste da se opustim. Jako me to nervira, a ne mogu da se izborim. Pokusavam, vezbam... Ali slaba vajda 😔

< Poruku je uredio mama Jo -- 2.11.2020 11:52:07 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 17:13:49   
emicaa
Ćao mame,da vam mahnem.

David je juce razbio usnu,bio je citav neke dvije sedmice.Danas kod logopeda bili,Dora vjerovatno nece morati jos dugo ici.Iskreno jedva cekam da bar ona zavrsi.Sa Davidom ima jos dooosta posla.Kako ste mame,nisam citala od petka sta ste pisale.Uputite me,sta sam propustila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 17:20:31   
flamingos
Emice,ljubim da prođe.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 20:02:01   
Sanjica26 RR
Emi, opet? Dugo je bio miran.


Moji odose na engleski. Ja cekam da S zavrsi veceru, pa da se ususkamo i citamo. Sutra ustajem bas rano u 6. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 21:03:29   
emicaa
Ma opet,ja prebrisala pod a on potrcao.Obrasom i stranom usta udario.Rasjekao je sa unutrasnje strane.Dugo je drzao led,nije ga bolilo tako pa nije mnogo oteklo.Sutra ide u sumu sa zabaviste a kisa ce padati.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 23:17:16   
Misha i Ljisha
Dobro vece.

Ja radim. I dalje mi je samo muka. Ovako sam inace dobro, ali mozete misliti koliko nisam bila dobro kd sam morala danas pola sata da odspavam. Ja spavam preko dana samo ako sam bolesna. Od detinjstva tako ako zaspim znaci nesto mi fali. I za moju D isto vazi preko dana.

Moji spavaju. Ja ne znam sta cu pre. U sredu racunam jedan razred mi je na praksi, jedan mi je kod stomatologa i jedan cas prazan a bicu u skoli od prvog do sedmog casa. Tad cu uhvatiti nesto da radim za skolu. A danas i sutra ovo privatno sto imam. Kapiram da ce me oporezovati za 2016 i deo 2015 godine user posted image al to cemo jos videti. Cak se premisljam da sve uredno platim ako ce mi to ici u radni staz. Osim sto ce to onda biti pozamasna cifra. No videcemo kad i AKO mi stigne neko resenje. Mislim da sam posle "bila pametna" ali tad nisam u pocetku razmisljala uopste o porezu iskreno. Pre bih prijavila firmu jednu u kojoj me nisu prijavili user posted image

D imala dva treninga danas. Bas mi se umorila. A P je neumoran. Jedva sam ga "ispratila" napolju dok smo bili. U petak idemo opet u razvojno savetovaliste. Imam ove nedelje i neki onlajn test da odradim. Kad cu i to stici mila majko. Mislila sam sutra al nema sanse sutra. Sutra imam dva casa prepodne, pa vodim D na trening, pa se vraca kuca i sve ostalo. Sreda skola i jedan privatan, cetvrtak skola i dva privatna, petak za sad imam samo popodne privatan gledacu da mi prepodne bude slobodno da uradim i taj test. A usput treba da nadjem vremena da zavrsim nesto za amere i da pisem Njuzleter. Znaci mrzim prvu nedelju u mesecu.

Emice i P svako malo razbije usnu. Da on vise i ne place ja samo posle vidim krv. Inace ako slucajno izvadim iz frizidera margarin on umoci prst i maze se margarinom user posted image on misli da margarin sluzi samo za udarce hahaha

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 23:29:15   
emicaa
Ljiso ti bolesna?

Joj ovaj je sad bas udario,pljuvao je krv.Mislila sam da je i zub koji pukao ali svi su uredni.Nikad mi nece biti jasno to svijeca padanje.Kako god on udari glavom 🤦‍♀️ sinovi su nam nesto previse slicni 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 23:44:08   
Misha i Ljisha
Emice muka mi je od juce. Al samo mucnina. Nista posebno al eto najnoviji simptom korone je kao mucnina. Ne znam ni sta da mislim. Iskreno.

Jao jesu slini suuser posted image blente. I kad je bio na ledu je razbio usnu i cova nastavio samo. Trener ostao u cuduuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 6:35:32   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Emice muka mi je od juce. Al samo mucnina. Nista posebno al eto najnoviji simptom korone je kao mucnina. Ne znam ni sta da mislim. Iskreno.

Jao jesu slini suuser posted image blente. I kad je bio na ledu je razbio usnu i cova nastavio samo. Trener ostao u cuduuser posted image



A mucnina hoce i od trudnoce😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 7:00:54   
mikica88
Hoce, Sanjice.
Kad Ljisha napise njen raspored...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 7:47:16   
Misha i Ljisha
Haha Sanjice ne baksuziraj 😂 jos  ovaj mesec ne pijem tablete pa je muz vec isto spominjao trudnocu. Jedini siguran metod je "nemoj se i ne boj se" 😂. I dalje mi je muka i kulja mi u zelucu. 


Deca u svojim skolama. Ja cu evo odmah rucak da pristavim jer posle necu imati vremena. 


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 7:52:00   
Milena18
Jutro!
Kad Ljiša napiše svoj raspored, meni se zavrti u glavi user posted image
Pari, drago mi je da je sve ok.
Mi juče išle u biblioteku i kako smo ušle tamo, M počela da kašlja. Mislila sam da je od prašine, ali se nastavilo i noćas je baš mnogo kašljala. Danas je čuva baba.
Sanjice, kako ide učenje grčkog?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:06:56   
nata11
Jutro.

Ljiso isto, cim zaspim preko dana nesto nije dobro.

Inace koleginica sa kojom delim kancelariju dobila T u subotu. 38,5, juce se cule bas je lose, sve je boli. Inace je bas bas velika firma i gotovo je nemoguce izbeci u ovbakvim situacijama zarazene. I u prvom talasu e bilo 5-oro.

_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:21:09   
jess021
Dobro jutro!


Milena, isto tako, umorim se samo dok procitam sta sve mora da uradi. Na Ljisu mislim. 
Ja evo pijem kafu pod cebetom, njih dve spavaju. Mislila sam da prepodne ne idemo napolje, da sredim stan, a bas ce biti lep dan. Videcu jos, imam rucak to je bitno. 
Emice, to je samo faza😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:27:22   
Milena18
Jao Emice, ja tek sad vidim za D. Pa on baš često pada. I moja M isto, ali nije se do sada nešto povređivala, jednom je samo nos nabila u parket kad je bila baš mala.
Jess, lepp provedi dan, šta god da odlučiš. I ostale mame, naravno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:41:41   
jess021
Milena, i ti takodje. Kako je na poslu?


M je isto kad je bila manja, vukla neko cebe, zakuca se u zid direkt, nos joj je menjao boje sigurno 2 nedelje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:51:34   
Misha i Ljisha
Hahha ja svratila da vidim jeste li se probudile kad ono ogovarate me 😂 


Najcrnjeo d svega zove me juce prijateljica kaze aj ti posaljem mail da vidis mozes li to da radis. Ajde Mislim se muz ce me u top staviti prihvatim li se jos nekog posla. Pogledala sam , mogu ali necu 😂 da napisem blog opet na eng da uradim neko istrazivanje kao do 20h nedeljno. Jes da do 20h nedeljno imam vec 3 posla i ne stizem. Fala lepo. Plus ne bih mogla to nikako ugurati morala bih bar bataliti privatne casove. A privatni casovi su mi ekstra za dnevne potrebe. Bukvalno odrzim cas potrosim u prodavnici. I u krug. Tako da no way Pedro. Ionako cekam da P jos malo poraste da se vratim sa punim radnim vremenom kod sefa. Ne.mogu ovako na sto strana. Umorna sam. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:53:44   
jess021
Ljiso, cccc... Odbila si posao... Leleee


Aman zeno, odakle ti snage? Stvarno svaka cas_t. Sta si uradila sa P za krajnike? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:56:54   
mama Jo
Ljisho, bas ti je turbo tempo... Mozda ti je mucnina i od toga... Podsvesno nekako, gomilu stvari imas pa neka napetost. Meni zna da bude tako kad imam milion stvari.
U svakom slucaju svaka ti cast zaista!!

Mi danas idemo za NS, mm dolazi po nas da stignemo do 5 na J trening. Inace, mm krece da radi opet od kuce, u firmi 3 zarazanih. Do Nove god.kazu sigurno, mozda i duze.

Ovde je malo tmurno i oblacno, magla se tek sad dize.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 8:57:32   
mama Jo
Da, zaboravih Ljisho da te pitam - jesi pisalaonu deciju pricu? Ja, naravno, nisam 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 9:07:17   
jess021
Mama jo, jel jos uvek imaju treninge napolju? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/20
3.11.2020 9:39:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Bas sam ustala rano, a jedva. Mm i ja bas lezemo kasno. Puni smo posla. Sad dodjoh iz sela u grad. Pa juris po decu da ih odvedem u skolu. Dok su u skoli moram da radim nesto za skolu. Ako mm ne bude mogao da ih pokupi, moracu ja.

U pola dva imam vezbe online za faks. Kasnije u skolu. Jedva gledam na oci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here