|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:23:28   
Milena18
Ana, žao mi je.

Dunja, pa valjda bi trebalo da su pozitivni u izolaciji i da mogu da odu samo do kovid ambulante. Meni su, na primer, dali broj telefona, na koji sam se javila pre polaska na kontrolu. Možda se od tada sve izmenilo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:25:28   
mati
Suzi, i ja sam tako računala, mada nema tu sta da se računa, ali se samo nadam da im nije preneo. Sada nikako nije period.
Ni ja ne razumem te ljude, imala sam kontrole, ali u covid ambulanti, do nje i nazad, maska, nisam je skidala uopšte. Ali ko zna i ona kakvu muku ima. A ako je hir, onda je istina da sami sebe ubijamo ne trrba na ni virus, ni mržnja, rat...
Anci, tuga... To je ono što je mene strah. A ispadam paranoicnu i ko zna sta. Taj postcovid oporavak i posledice.
Moram da budem fizički aktivna, a opet toliko puno slučajeva da ostavlja posledice na srce. I nije mi svejedno.

< Poruku je uredio mati -- 5.4.2021 12:27:43 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:26:56   
dddaca
Mi druzenja u kuci izbegavamo. Moze igranje na otvorenom, napolju, na igralistu i to praktikujemo svakodnevno, ali u kuci ne. Imaju stalnu ekipu, lepo se igraju, a njihove mame slicno razmisljaju, tako da ne brinem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:29:15   
dunja RR
Pa upravo to. Skroz sam zbunjena kako ih primaju u lab sasvim normalno, za pare sve.

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ana, žao mi je.

Dunja, pa valjda bi trebalo da su pozitivni u izolaciji i da mogu da odu samo do kovid ambulante. Meni su, na primer, dali broj telefona, na koji sam se javila pre polaska na kontrolu. Možda se od tada sve izmenilo...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:29:34   
dunja RR
Isto i kod nas.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mi druzenja u kuci izbegavamo. Moze igranje na otvorenom, napolju, na igralistu i to praktikujemo svakodnevno, ali u kuci ne. Imaju stalnu ekipu, lepo se igraju, a njihove mame slicno razmisljaju, tako da ne brinem.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:31:06   
dunja RR
Radila sam i D dimer, dobar je 53,6. I ostalo je čini mi se ok, sada stigoše rezultati, poslaću mojoj dr. da vidi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:31:14   
mati
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kako se devojke ponasate kad vase dete drugarica/drug zovu cesto kod njih na druženje. Imamo drugaricu u komsiluku, koju zove stalno Sofiju i Sofija jedva ceka da ide. I nije problem sto ona ide, nego sto i ja idem. Dodjem po nju, pa me zovu unutra. Ne znam kako da se ponasam, a da ne pomisle ljudi svasta. 



Sanjice, kažeš da imaš obaveze. Jer ako si vec došla po nju, dosta je sedela. Neka dodju i oni kod vas, na sledećem vidjanju im kaži da oni svrate.
Ja perem ruke čim ulazim od napolje, bilo kući, bilo kod drugih. Masku u goste ne nosimo. Ali eto, nisam ni ja pametna, mi se skroz neplanirano videli sa drugarima, i eto pozitivni. Tako se namesti. Ne možemo da utičemo na to


< Poruku je uredio mati -- 5.4.2021 12:38:40 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:34:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Radila sam i D dimer, dobar je 53,6. I ostalo je čini mi se ok, sada stigoše rezultati, poslaću mojoj dr. da vidi.
Super Dunja.Samo da bude sve dobro.Što se tiče druženja,isto-na otvorenom i u školi.Samo da sve ovo prođe,družićemo se.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:35:04   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Isto i kod nas.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mi druzenja u kuci izbegavamo. Moze igranje na otvorenom, napolju, na igralistu i to praktikujemo svakodnevno, ali u kuci ne. Imaju stalnu ekipu, lepo se igraju, a njihove mame slicno razmisljaju, tako da ne brinem.




Ni mi nigde ne idemo. Ali od pre neki je ta situacija da je zove drugarica. Bili su u dvoristu. Igrale su se. I ja kad sam dosla bili smo u dvoristu. Vidim da i oni vode racuna.
Sad u subotu je padala kisa, pa su je zvali. One idu zajedno u skolu. Nerazdvojne su.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.4.2021 12:36:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:41:01   
dddaca
Pa znas sta, ako idu u skolu zajedno, onda mislim da tu nema nekog velikog rizika. mislim, ako nisu u kuci, bice zajedno u skoli.
A opet, sa druge strane, mislim da to sto ti udjes kod njih, nije veci rizik od toga sto njih dve provode vreme zajedno.
Ja bih mozda izmislila da imam neku obavezu, da zurim ili sl. ako bas ne zelim da se zadrzavam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 13:06:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kako se devojke ponasate kad vase dete drugarica/drug zovu cesto kod njih na druženje. Imamo drugaricu u komsiluku, koju zove stalno Sofiju i Sofija jedva ceka da ide. I nije problem sto ona ide, nego sto i ja idem. Dodjem po nju, pa me zovu unutra. Ne znam kako da se ponasam, a da ne pomisle ljudi svasta. 





Ika je bila kod drugarice pre nekih mesec i po. Ja posedela 10ak min kad sam otisla po nju uvece. Posle 15ak dana saznam da su sutradan biki pozitivni. Dete nije islo u skolu ali ona cesto ne ide zbog glavobolja pa su svi mislili da je to u pitanju. Niko nije pomenuo da su otac i majka pozitivni. 
Ja sam uvek za druzenje ali ovo su nezgodna vremena. Posle toga nije isla ni kod koga. Moze napolje, u dvoriste i na ulicu ali da sedi u kuci satima kod nekoga ne. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 13:41:16   
vonavoj
Joj,dunja,kakva hitna pomoc da te vozi,dovozi...

Nema toga kod nas..sve moras sam da radis iako si pozitivan..I da ides po doznake za bolovanje...u privatnim lab ne vode racuna o pozitivnim...pre mene je jedan radio antigenski,na istom mestu gde se i krv vadi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 16:51:58   
mati
Suzi, i ja radila d-dimer, piše samo da je <250.


< Poruku je uredio mati -- 5.4.2021 16:53:20 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 22:06:18   
Tiziana
Evo predsednik kaze brojevi padaju, uskoro ce sve biti kao pre.🙃 

Kao da zivi u nekom paralelnom univerzumu. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 8:34:07   
Didy
Samo da se prijavim da je suprug pozitivan i da moramo svi u izolaciju. Mi nemamo nikakve simptome, on ima T i dalje. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 8:37:23   
dddaca
Didy, nadam se da ce proci sa laksim oblikom. Kako se on oseca pored te T sto ima?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 8:41:18   
mati
Joj Didy... Bas mi je zao. Očekivala si vakcinu. Ali bice. Ne znam kako razmišljaš, ali da odeš da se testiras i ti sada. Sada može da se putuje ako si pre ležao koronu valjda...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 9:08:09   
Milena18
Didy, nadam se da će se brzo oporaviti muž. Pisala si u drugoj temi da je imao visoku temperaturu. Da li su mu snimali pluća?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 9:10:06   
Sanjica26 RR
Didy, sad ce valjda da bude malo poslusaniji za vitamine i hranu. Cuvaj se ti. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 9:10:55   
flamingos
Didy,baš mi je žao.Držite se,da tm više nema temperaturu i sve prođe sa lakšim simptomima i da se što pre oporavi.Budite svi dobro.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 9:14:08   
Duškić
Drzite se. Budite dobro sto pre.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 9:56:24   
vonavoj
Didy,srecno u izolaciji. Da prodje sto lakse i brze.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 11:07:57   
emicaa
Didy nadam se da ce ti se muz sto prije oporaviti.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 21:32:46   
Didy
Hvala, žene ❤️Danas nije ni imao T. Pluća dobra, grlo blago crveno piše na izveštaju. Eno ga kuca na lap topu, znači da mu nije ništa. 😂


Neće ništa od propisanih vitamina, ni antibiotik, ništa živo, kuka. Nisam stigla danas ni da se nerviram. Otišla sam do učionice po knjige i prebacila sve časove na onlajn. Mrtva sam umorna, tako mi je stresan i naporan bio ceo dan, jedva sam čekala 21h da završim poslednji čas. Teši me što stiže vikend.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Korona virus 3.deo
8.4.2021 21:36:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Hvala, žene ❤️Danas nije ni imao T. Pluća dobra, grlo blago crveno piše na izveštaju. Eno ga kuca na lap topu, znači da mu nije ništa. 😂


Neće ništa od propisanih vitamina, ni antibiotik, ništa živo, kuka. Nisam stigla danas ni da se nerviram. Otišla sam do učionice po knjige i prebacila sve časove na onlajn. Mrtva sam umorna, tako mi je stresan i naporan bio ceo dan, jedva sam čekala 21h da završim poslednji čas. Teši me što stiže vikend.
Super,samo da nema temperaturu i da bude dobro.Pokušaj da sr odmoriš za vikend.Puno pozdrava od mene.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here