|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 12:48:19   
dddaca
Maraj, nadam se da ce rezultat biti negativan

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 14:34:01   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Maraj, nadam se da nije korona. Kad su rezultati?

Sanjice brzi test namje bio gotov za sat vremena.
Al cekamo pcr , once kazu biti ili sutra ili prekosutra. Poslace nam rezultat sms-om
Nema sada puno ljudi u covid ambulanti. Al nema ni lekara. Samo jedna dr radi. Jako sporo sve ide u odnosu na zimus, kako je bilo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 16:47:12   
dddaca
Maraj, da li je tm bio pozitivan zimus? Ne mogu da se setim da li si pisala vec o tome,

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 16:58:24   
Sanjica26 RR
Koliko se secam i Maraj i muž su pozitivni zimus bili. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 16:58:39   
Sanjica26 RR
I plus su vakcine primili. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 17:37:30   
Maraj
Da,da. Oboje smo vakcinisani. Ja sinofarmom, mm pfizerom. I obije smo vec imali covid. On u novembru, ja u februaru.
Ja sada imam glavobolje. Kao da ce mi glava puci. A T nemam preko 37.5. Zadnji put sam dijareju imala jutros. Al sam popila i pro life, i smektu kasnije. . Al i dalje imam bolove u stomaku

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 17:59:46   
dddaca
Uh Maraj, bas bi bilo cudno u tom slucaju da je covid. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 18:36:18   
Maraj
Daco, bili smo u kontaktu sa osobom koja je imala covid. Jedan od njegovih simptoma je bila dijareja. Zato smo i isli da se testiramo. Al opet kazem, mozda je i stomacni. Ko ce ga znati. Sad sta god da je,prvo se iskljucuje korona... mada ja sam prva dva dana bila ubedjena da je koronq...sad vec i ne znam,mozda je i stomacni. Mada buni me sto me glava toliko boli...nadam se da ce sutra biti pcr rezultat

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 21:01:48   
flamingos
Uf Maraj.Pročitah.Nadam se da nije kovid.Držim fige.Javi kad budu gotovi rezultati.Hajd budite dobro.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Korona virus 3.deo
11.8.2021 21:36:54   
mati
Joj Maraj jel moguće? Zajedno smo "bolovale" u februaru... Iskreno se nadam da nije, koleginice iz raznih gradova mi se žale na taj stomacni virus... I nas je počelo da hvata, ali nekako prestaje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 10:13:31   
Sanjica26 RR
Maraj, ima li novosti? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 13:12:38   
Maraj
Nista jos sanjice. Hvala sto pitas.
Nadam se da ce stici danas rezultat. Od jutros me bar glava ne boli. Al zato stomak..... creva me bole. Ne znam koliko sam puta od jutros bila u wc -u
Pijem i smektu, a i ampulu pro life sam popila...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 13:23:14   
Sanjica26 RR
Moguce da si pokupila stomacni. A deca? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 13:29:39   
Maraj
Deca su hvala Bogu dobro. Samo smo mm i ja sa simptomima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 16:40:26   
Maraj
Stigli nam rezultati pcr-a. Negativni smo i mm i ja. Sto je super.
Definitivno smo onda pokupili stomacni. Al u zivotu ovakav stomacni nisam imala. T od ponedeljka. Od utorka krece dijareja.... valjda ce uskoro da stane.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 16:56:19   
Milena18
Super što ste negativni, Maraj! A da nije neko trovanje hranom možda? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 16:57:36   
vonavoj
Dpbro je maraj da nije opet korona..bas si me zabrinula..

Mozda je trovanje hranom,mozda pokvarena jaja..lupam..ne znam kako se to i proverava..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 17:00:12   
Maraj
Ja sam se jednom u zivotu trovala hranom. U kineskom restoranu u kom smo 100 puta do tada jeli, pojela pohovani sladoled, koji je bio pokvaren. Sumnjiv mi je ukus bio, al ja pojela malo manje od pola. Cim smo dosli kuci vrtiglavica, nesvestica, povracanje i dijareja. I to je trajalo 1 dan. Tako da ne znam... ovaj put imam i T i dijareju i bolove u stomaku.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 17:07:47   
Sanjica26 RR
Dobro sto nije korona. Vlada neki stomacni virus. I dobro je što su deca zdrava. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Korona virus 3.deo
12.8.2021 23:15:18   
dddaca
Dobro je da nije korona Maraj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Korona virus 3.deo
14.9.2021 18:30:21   
dunja RR
Kod nas u odeljenju od juče jedan zaraženi učenik, nadamo se da ih neće biti više, i da ne prelaze na online.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Korona virus 3.deo
14.9.2021 21:36:33   
Ivanka 75
Ivina drugarica iz klupe pozitivna od prosle nedelje, niko vise. Idu normalno, Ivka je dobro 👌 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Korona virus 3.deo
14.9.2021 22:29:59   
Didy
Kod Stefana u odeljenju 5 pozitivnih, on je taj 5. Juče se testirao, danas dobio rezultat. Od simptoma je imao samo grlobolju, što inače ima baš često i T 37,2 jedno veče. Nema šanse da bih skontala da je korona i da bih ga uopšte testirala da se nije situacija u odeljenju uzburkala. Prešli su na onlajn celo odeljenje u petak.

Mi ostali ukućani bez ikakvih simptoma. Sofija je poludela što opet mora u izolaciju, mm i ja ne idemo jer smo vakcinisani oboje. Ja masku ne skidam kako izađem na kapiju, nije mi baš svejedno. Da se više i ove korona bede rešimo, dosadilo i Bogu i narodu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Korona virus 3.deo
14.9.2021 22:58:34   
Ana RR
Didy, znači deca nisu bila pozotivna onda kada ste ti i muž imali? Bzvz, baš se zahuktava..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Korona virus 3.deo
14.9.2021 23:21:11   
Didy
Anči, izgleda da je tad samo mm imao. Ja sam posle mesec dana vadila antitela i bila su 0, što znači da se ni ja nisam bila zarazila od njega, a spavali smo u istom krevetu sve vreme, svaki obrok jeli svi 4 zajedno, mm se uopšte nije bio izolovao. Deca su isto bila bez simptoma tada, njima nisam vadila antitela.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here