|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2021 18:40:00   
Ivanka 75
Brz oporavak zelimo zetu Didi.


Pre neki dan sam cula da je covek, 52 godine, bio na kiseoniku (ne respiratoru) 27 dana, oporavio se. I pored svih svojih bolesti izvukao se. Nada je nepresušna... 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2021 23:12:24   
Didy
Hvala svima.


Moj komšija je bio mesec dana na kiseonik sa svim pridruženim bolestima i ugrađenim stentom, danas došao kući, oporavio se skroz. Dok si na kiseoniku, ok je, ako dođeš do respiratora, onda je čupavo. Baš mi Torbica rekla - od 10 s respiratora, 1 se izvuče.kad neko dođe na respirator, polako porodicu pripremaju za najgore. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2021 23:15:47   
Ivanka 75
Kaze mi Iva malopre, rekli su nam da ce nastavnik doci u utorak na cas, sad ga vise nikada necemo videti. Zavrsi covek za 2 nedelje. 😔


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2021 0:01:21   
Didy
Tuga baš. Umiru ljudi. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2021 8:27:40   
flamingos
Didy,kako ti je zet?Nadam se da je sve ok.Želim mu brz oporavak.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2021 11:50:48   
flamingos
Drugarica sa kojom Anđela sedi je pozitivna.Ima blaže simptome.Iva,zaboravih da zapitam kako si?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2021 22:32:13   
Mirko Svirko
Flamingos, kako je Andjela?

I dobro je da ta devojcica ima blaze simptome.Kod nas u odeljenu svako dete sedi samo u klupi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2021 0:35:12   
flamingos
Mirko,hvala na pitanju.Super je Anđela.Nadam se da tako i ostane.Spava kao top.Zato ja vilenim.Neće san na oči.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2021 8:14:55   
nata11
Flamingos nista to ne znaci. Koelginica pored mene- sedimo na metar jedna od druge 2x imala pa se ja nisam zarazila od nje vec iz drugog izvora,

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2021 9:47:13   
dddaca
Flam, budite dobro

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2021 10:32:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Flamingos nista to ne znaci. Koelginica pored mene- sedimo na metar jedna od druge 2x imala pa se ja nisam zarazila od nje vec iz drugog izvora,
Da,nadamo se da sve bude kako treba.Naši kumovi svi u istom stanu žive i njih troje bili zaraženi,a kumić nije.Hvala Daco.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 9:03:11   
flamingos
Vodila sam Anđelu u dom zdravlja.Testirali su je,uzeli krv iz vene i u 10 idem po rezultate.Noćas je imala temperaturu 37 sa 5 i popije febricet i više nema temperaturu.Pregledala je doktorka-grlo joj crceno,nosić zapušen,dosta cerumena ima u ušima.Bogu hvala pluća su čista.E sad-kod nje je sve to uglavnom standardno.Kad god se prehladi,sem temperature kojoj nije sklona.Tražila sam da je testiraju zbog drugarice iz razreda sa kojom sedi,a koja je pozitivna.Javljam se posle 10 kad preuzmem rezultate.Držite mi fige.Moje dete je u fazonu-korona ko korona,ali neću moći u školu.Ona brine zbog škole.Nisam živa...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 9:42:49   
vonavoj
Flamingos,lici na koronu..javljaj rezultate. Sta god da je,da prodje brzo i lako.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 10:04:45   
Mirko Svirko
Flamingos, kakvi su rezultati?



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 10:28:11   
flamingos
Pozitivna je.😪


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 10:32:44   
dddaca
Flam, razumem zabrinutost. I sama sam bila zabrinuta kad sam saznala da je moje dete pozitivno. Ali videces da oni to mnogo lakse podnose nego odrasli. Pisale su i druge mame svoja iskustva na ovoj temi mislim. Brzo se oporavite i trudi se da joj ne prenosis svoju zabrinutost i nervozu user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 10:39:03   
ivaMark
flamingos, prati sada sebe...moj savet ti je da kupis u apoteci brzi test za sebe i muza, posle par dana se testirajte i vi. Andjela ce to da pregrmi bez problema.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 10:59:42   
flamingos
Hvala vam,drugaRRke moje.Izguraćemo.Evo teaži opet da jede.Nema temperaturu,to mi je najbitnije.Uz terapiju proćiće i ta muka.


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:16:24   
Mirko Svirko
Flamingos,  dddaca je u pravu.

Sigurno si i zabrinuta  i uplasena, ali pokusaj da ona to ne oset_i.Npr moj muz je panicar i kad nam sin slinavi... i onda ga ja teram stalno nesto da radi da se ne bi oset_ila da njegova zabrinutost.Pokusajte da sada ovo pretvorite u nesto sto dugo niste radili...Dete moje komsike je bilo pozitivno a od aimptoma samo crveno grlo i nosic slinavio, ali se bas lako izborila sa tim.Budite dobro i jacajte organizam..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:28:36   
ivaMark
Sta ste dobili za terapiju?


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:29:02   
flamingos
Hvala Mirko.Da mogu da ne brinem...Ali,šta je,tu je.Ona obožava voće,svakodnevno jede.Ali,u kolektivu su i jedan od drugog dobiju.Čekala sam trenutak kad će da se požali na nešto,jer joj je drugarica sa kojom sedi pozitivna.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:43:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Sta ste dobili za terapiju?

Kako si ti?Čekam da mi se javi doktorka kad budu gotove analize krvi,da znam šta i kako dalje.Jutros joj prepisala hemomicin da pije i kapi za uši pošto ima dosta cerumena.U nos joj stavljam fizioliški i snup sprej i to je to.


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:43:55   
vonavoj
Flamingos,procice to brzo..ako vec nema temp..cuvajte se.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 11:50:45   
Tiziana
Flam, bez brige. Moji oboje su imali i oni zaista to lako preguraju, ali moraju da se odmaraju.Ne znam sto vam je dala hemomicin ako su joj pluca cista. Moji ni jedno nije dobilo od terapije nista osim gomile vitamina. 
Sa skolom je zeznuto, dosta propuste, moraju da jure da prepisuju, a kad se vrate moraju da nadoknade kontrolne, pismene, prakticne radove i odgovaranja. Ali sad ce i raspust, ona verovatno vecinu ocena ima. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Korona virus 3.deo
5.12.2021 12:01:58   
ivaMark
Hemomicin im verovatno dodje po obavezno 🙄Moja J je imala temp preko 39, posle dva dana joj se vratila, uradili su joj krvnu sliku, pluca su bila cista, kasljala jeste deset_ak dana ali nije dobila antibiotik jer je bilo samo virusno i to je to. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here