RE: Korona virus 3.deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 9:32:43)

Flamingos, kako ste? 




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 9:58:44)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, kako ste? 
Odlično smo svi.Dete još spava.Ne budi se noću-samo ja mogu da je probudim ulazeći nebrojano puta da je obiđem.Ali,ni ne čuje me.Spava kao top.





Mirko Svirko -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 10:03:09)

Flamingos, kako ste? 

Jel sve ok?




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 10:34:16)

Mirko,hvala na pitanju.Odlično smo svi.Pisah već.





IvanaSK RR -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 10:35:36)

Super, drago mi je. Rekoh ti da ce to proci dobro. 




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 10:38:28)

Ivana❤Hvala puno na podršci tebi i svima koji su uz nas.❤





dunja RR -> RE: Korona virus 3.deo (9.12.2021 22:51:12)

Drago mi je da ste dobro Flam [sm=smiley31.gif]




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (10.12.2021 10:09:41)

Hvala Dunja.❤Popodne idemo na kontrolu,pa javljam šta nam je doktorka rekla.Sinoć smo se čule da vidim kad radi i reče da je danas pregleda,a u ponedeljak ujutru da joj vade krv.Andjela je odlično.Evo sad  ustala.Bogu hvala i mm i ja smo super.





flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (10.12.2021 20:53:21)

Samo da javim da smo išle na kontrolu.Pluća su čista,grlo nije crveno.Nosić se pročistio,ne izbacuje više.U ušima još malo cerumena,da joj stavljam i dalje neodeksacin.Od terapije samo vitamini i to je to.U ponedeljak u pola osam da budemo u domu zdravlja da joj uzmu krv.Super je ona meni.Izgurala je baš lako.Koliko smo samo brinuli...





Ivanka 75 -> RE: Korona virus 3.deo (10.12.2021 21:03:31)

Odlicno Flam, sad je lakse posle te muke ❤️





Mirko Svirko -> RE: Korona virus 3.deo (10.12.2021 21:08:33)

Super Flamingos. 

Na vreme ste odreagovale i plus pokrivena terapijom. I mlad organizam. I bas mi je drago da je sve dobro podnela.I da ste i vi dobro 😍




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (10.12.2021 21:51:30)

Hvala vam,divne ste.Bogu hvala super je podnela.Mm i ja smo odlično.





Mirko Svirko -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 14:13:55)

Flamingos,  da li ste svi u izolaciji?






Tiziana -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 14:18:00)

Mirko, kako to mislis da li su u izolaciji? Pa valjda se podrazumeva. 




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 14:27:11)

Ne,sa tri doze vakcine mm i ja ne moramo u izolaciju.Jedino u slučaju da smo pozitivni,tada idemo u izolaciju.Tako su nam rekli.Zvali su me dva dana nakon detetivog pozitivnog testa i pitali jesmo li vakcinisani.I lepo rekoše kakva su pravila,a to mi je odmah i Anđelina doktorka rekla.Prema tome-u izolaciju idu nevakcinisani.Mi smo Bogu hvala odlično.





Tiziana -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:13:17)

Mi smo vakcinisani, ali smo bili u izolaciji. Niko nam nista nije rekao, ali je meni to bilo zdravorazumski. Niko nije dokazao da vakcinisani ne mogu da prenose virus. 




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:21:25)

Naravno da nije dokazano.Alu,poštujemo pravila i sve kako su nam rekli.Ne daj Bože da budemo pozitivni-tada bismo bili u izolaciji.Mi smo savesni građani,tako da ne kršimo nikakva pravila.Oni koji su zaduženi za to,verovatno znaju zašto su nas zvali i rekli nam da nemamo potrebe za izolacijom,sem u slučaju da smo pozitivni.





Sanjica26 RR -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:24:59)



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi smo vakcinisani, ali smo bili u izolaciji. Niko nam nista nije rekao, ali je meni to bilo zdravorazumski. Niko nije dokazao da vakcinisani ne mogu da prenose virus. 



Secam se Tizi da je bilo dileme da li jedna koleginica treba da dodje na posao, jer joj je ćerka bila pozitivna. Oba direktorka su joj rekla da dodje na posao, jer je vakcinisana. Bas mi je taj dan rekla da ju je strah da dolazi, jer smatra da i ona može da prenese. Sto je logicno. 




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:28:42)

Sve to stoji.Naravno da možemo da budemo prenosioci.Ali,pravila su takva.Ne brinite,kao novi smo mm i ja.Reče doktorka da je dosta dece imalo virus,a da im roditelji nisu bili zaraženi,a stalno su bili zajedno.





Tiziana -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:30:43)

Ma da. Znam da je po skolama i drzavnim firmama tako.
Meni je bilo logicno da se ne set_kamo jer sam polazila od sebe, srvarno ne bih volela da budem negde sa nekim kome je u kuci neko pozitivan.. 
Ima ljudi koje bi to skupo moglo da kosta.. 




Mirko Svirko -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:39:54)

Bas zato i pitam da li ima veze da li si vakcinisan ili ne.

Jer znam neke ljude iz nase blizine koji su vakcinisani i onda otac bude pozitivan pa svi u izolaciji. Posle par dana majka bude pozitivna pa se produzila izolacija i na kraju posle skoro dve nedelje cini mi se da je ostao jedan ili dva dana izolacije i deca su bila pozitivna i onda jos dve nedelje izolacija.Znam da je ispalo da su maltene ceo mesec bili u izolaciji.Zato i pitam. A bili vakcinisani kineskom vakcinom.




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 15:48:14)

Iskreno,ni ne šetkamo se.Dete sam morala da vodim na kontrolu kada mi je rečeno,a idemo i u ponedeljak.Nikako ne bih volela da iko bude ugrožen,ali-čemu vakcine i pravila,ako moramo svi u isti koš da se stavljamo.Da nismo vakcinisani-ne bismo izašli iz stana.Bogu hvala imamo ko bi nam doneo sve što nam je potrebno..Prema tome-razumeli smo se.Tako možemo da raspredamo do sutra.kao i po pitanju vakcina-ima onih koji su protiv-što je njihovo pravo,ima onih koji su za.Oduvek je tako bilo,a i biće.





Mirko Svirko -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 16:11:24)

Da Flamingos.

Nego je mene zanimalo da li au roditelji u izolaciji ako je dete pozitivno... nista vise.I proato se informisem jer je u odeljenju mog sina juce bilo samo 7 deteta. A nismo vakcinisani pa pitam cisto informativno.




flamingos -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 16:17:01)

Mirko,takva su pravila.Pošto niste vakcinisani,morali biste u izolaciju.





Tiziana -> RE: Korona virus 3.deo (11.12.2021 16:19:06)


Mi smo ceo mesec bili u izolaciji. Mm na kraju nije dobio koronu, ali je bio mesec dana u izolaciji. 
Vakcinisani smo. 
IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Bas zato i pitam da li ima veze da li si vakcinisan ili ne.

Jer znam neke ljude iz nase blizine koji su vakcinisani i onda otac bude pozitivan pa svi u izolaciji. Posle par dana majka bude pozitivna pa se produzila izolacija i na kraju posle skoro dve nedelje cini mi se da je ostao jedan ili dva dana izolacije i deca su bila pozitivna i onda jos dve nedelje izolacija.Znam da je ispalo da su maltene ceo mesec bili u izolaciji.Zato i pitam. A bili vakcinisani kineskom vakcinom.







Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>