RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Bubica_s -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (19.12.2020 18:05:07)

Snašla sam se,ne moze preko telefona




Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (19.12.2020 19:04:48)

Jel se salje na marketing rr podaci?





Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (20.12.2020 9:57:18)



IZVORNA PORUKA: Milkica2

Jel se salje na marketing rr podaci?





??




Duškić -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (20.12.2020 10:02:03)

Da. Tako posalji.




Lilly5 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (21.12.2020 13:03:31)

Hvala vam puno. Ako budete mogli da nas obavestite kad igracke budu poslate bilo bi lepo. Ovde u temi na primer. Pozdrav!




Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 10:23:30)

Nama je igracka stiglaaa 😊





Filadendronka -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 12:14:09)

Cestitam svima, bas ste bili vredni! 




Duškić -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 12:45:55)

Super.




Duškić -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 16:29:46)

I mene zvali za igracku ali nismo bili u stanu , sutra.




Lilly5 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 21:16:13)

Stigla igracka! Hvala!





buwild -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (24.12.2020 22:08:03)

I nama je danas stigla igračka, super je [sm=bravo.gif]




DraganaH -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 0:11:56)

I nama je danas stigla igracka. Hvala puno RR i sponzoru 😍

Imam pitanje samo za ostale, da li je vama naplacena postarina? Jer je pisalo da ce nagrade biti poslate o trosku sponzora... Da me ne razumete pogresno,nije za 200dinara,igracka je svakako mnooogooo vrednija😊, nego me samo zanima da nije do kurira,jer smo vec dva puta imali situaciju duple postarine🤨




Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 0:34:10)



IZVORNA PORUKA: DraganaH

I nama je danas stigla igracka. Hvala puno RR i sponzoru 😍

Imam pitanje samo za ostale, da li je vama naplacena postarina? Jer je pisalo da ce nagrade biti poslate o trosku sponzora... Da me ne razumete pogresno,nije za 200dinara,igracka je svakako mnooogooo vrednija😊, nego me samo zanima da nije do kurira,jer smo vec dva puta imali situaciju duple postarine🤨



Meni nisu naplatili postarinu. Reko kurir to je to ne placate nista. Jesul vama naplatili postarinu za igracku? Onda je to do kurira sigurno.




dunja RR -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 0:40:57)

Ne, poštarinu uvek plaća sponzor, verujem da je kurir pogrešio (da li namerno ili slučajno ne znam), mogu da proverim sa sponzorom, ali sam sigurna da nije do njih, bar ne namerno.


Meni je kurir recimo danas doneo jedan paket koji je bio sa otkupom, mm je primio, i kurir mu je greškom naplatio samo poštarinu. Ja sam posle kontaktirala pošiljaoca i uplatila mu otkup direktno na račun.


Molila bih ostale dobitnike da mi jave da li je još neko naplaćena poštarina?
Ja verujem da nije, i da je ovo bila greška kurira kod DraganeH, ali bolje da proverim, javite.


IZVORNA PORUKA: DraganaH

I nama je danas stigla igracka. Hvala puno RR i sponzoru 😍

Imam pitanje samo za ostale, da li je vama naplacena postarina? Jer je pisalo da ce nagrade biti poslate o trosku sponzora... Da me ne razumete pogresno,nije za 200dinara,igracka je svakako mnooogooo vrednija😊, nego me samo zanima da nije do kurira,jer smo vec dva puta imali situaciju duple postarine🤨





dunja RR -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 0:44:04)

I izluđuje me, i to uvek kod isogh kurira, neče da se popne gore da donese paket, zapravo samo jtaj edan se izvlači na razne stvari, parking, korona. A svi ostali uredno donose do vrata. Ej, kada sam sama sa decom, beba spava, on insistira da siđem, razmišljam da nekom pošaljem žalbu, mada slaba vajda od toga ...




Maraj -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 7:53:57)

Dunja, vecina njih se vadi da ne donose do stana, zbig korone.
Al ja kazem da sam sama sa detetom, i oni dodju do vrata. Nisu me dobsada, zbog toga odbijali [sm=zmeden.gif]




mama Jo -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 8:43:20)

Cestitam svima [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 9:38:36)

Dunja,,više od sedam godina kako dobijam razne nagrade i iz kurirske službe se jave i kažu da  siđem ispred zgrade.Tako da nije zbog korone.





Lilly5 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 9:39:45)

Nije mi naplacena postarina.





Duškić -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 12:38:01)

Mene je zvao neki ljubazan tip , juce, odlozih za danas i sad mi suprug javi da je stiglo.
Slikacu posle. Da li je naplaceno nzm. Do sad nikad nije.




Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 12:39:15)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2102893-2876.jpg[/img]




Duškić -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 12:42:14)

Super je. Nama se svidja onaj djubretarac, bas. Mozda njega kupimo za paketic.




Maraj -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 12:51:12)

Super je vatrogasac [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 13:20:07)

Predivno.Uživajte mališani.❤





Milkica2 -> RE: UČESTVUJ U WOW PRAZNIČNOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (25.12.2020 13:23:23)

Rado se igra s njim devojcica posto je bata mali on ne moze . Inace smo odusevljeni igrackom. 😊





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>