|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
21.10.2015 12:46:45   
Milicica98
Evo na zalost i mene, :( nova na ovom forumu... Prva mnogo zeljena trudnoca,mojoj bebi nije ni pocela srcana radnja, nije se dovoljno razvila,9nedelja trudnoca,i onda je sledila kiretaza :( tri dana leskarim,dok to sve ne dodje na svoje... Jedva cekam da se oporavim i budem spremna za sl.trudnocu. Na zalost,vidim ima nas puno.

(odgovor članu lazaricaa)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
21.10.2015 14:30:47   
choopa choops
Milicica dobro dosla user posted image Isplači se, odtuguj, pa polako nastavi dalje. Nadam se da ćeš uskoro pisat u vedrijim temama user posted image Drži se...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Milicica98)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
22.10.2015 16:35:16   
Sandra2506
Imala sam spontani pobacaj 23.oktobra 2013 godine.Prolaps plodovih ovojaka u 20 nedelji,izazvan streptokokom i eserihijom koli.
Unazad godinu dana radimo na bebi.Koliko je vama trebalo da zatrudnite posle pobacaja?
Hvala !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
22.10.2015 20:27:56   
wivern
Milicice i Sandra dobro nam dosle. Nije bas neka lepa tema ali mozete da nam se pridruzite i u drugim, lepsim.

Meni je posle prvog spontanog dugo trebalo da zatrudnim, nismo uopste znali da imamo problem. Naime, ja sam ostala trudna prvi mesec kako smo prestali da se pazimo i imala spontani. I posle toga dve godine se nista nije desavalo. Onda krenemo po lekarima i ustanovimo da imamo problem i da zato ne ostajem trudna.
Nekada je potrebno jao dugo vremena da bi se napravila beba, jednostavno treba da se poklopi dosta kockica.
Sandra nadam se da ce se tebi uskoro poklopiti i da ces nam pisati u user posted image temama

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sandra2506)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
22.10.2015 23:14:55   
choopa choops
Sandra ja sam imala spontani u aprilu te godine, savjetovano nam je da pauziramo bar 3mj. Ja sam svojevoljno čekala 6mj. Ostala sam trudna u decembru. Srećno! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
23.10.2015 9:38:57   
Sandra2506
Hvala devojke !

Imala sam celu stresnu 2014 godinu,otac imao dve operacije srca,i na poslu mi je stresno (povremeno),ali se trudim da bude maksimalno opustena po pitanju zatrudnjivanja koliko je to moguce.I znam da ce biti user posted image samo sve polazi iz glave :) ...Nije mi se dalo,ako me razumete,te godine kada sam imala spontani da tuzim doktore ,jer su videli na poslednjim proverama bakterije ali nisu reagovali na adekvatan nacin.Tako da....drzim fige i nadam se najboljem,samo pozitiva! :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
23.10.2015 15:53:46   
reve84
Zdravo Sandra.
Ja sam bebu izgubila u 26. nedelji...Profesor iz Visegradske je meni rekao da dovoljno da dobijem prvu menstruaciju i da mozemo ponovo da pokusavamo...jer cim se ciklus uspostavi fizicki je organizam spreman za novu trudnocu... E sad psiha je nesto drugo...J
Ja sam ostala trudna posle 3 meseca,,,
Drzim fige da ti se zelja sto pre ostvari...

Pozdrav!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Sandra2506)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
3.11.2015 16:18:00   
cupka.cupka
cao drage moje!ja sam izgubila bebu u 8 mesecu tad su mi uradili carski rez.sad sam opet trudna u 8 nedelji sam da li to podrazumeva da ce mi za ovaj porodjaj raditi carski rez

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
3.11.2015 21:32:42   
serpica
Cupka zavisi koliko je proslo od predhodnog CR-a,ako sve bude ok moguci je i prirodni porodjaj,sve u dogovoru sa lekarom.
Puno srece ti zelim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
4.11.2015 9:03:41   
cupka.cupka
To je bilo pre 8 meseci.hvala draga

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
4.11.2015 9:52:18   
janabons
Po stavovima vecine lekara, najverovatnije carski, pogotovo zbog takvog ishoda, jer carski je najsigurniji za bebu.NAravno, dogovorices se sve sa svojim dr. Kod tebe se radi o visokorizicnoj trudnoci, koju ce lekari pomno pratiti.NAdam se da ste nasli uzrok i da ste spremni za nove radne pobedeuser posted image
Zelim ti puno uspehauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
4.11.2015 9:56:00   
cupka.cupka
Joj uzasss nisam bas odusevljena carskim prosli put mi je bas trebala dugo da se oporavim...hvala draga

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
4.11.2015 10:00:17   
janabons
Meni je razlika dve i nesto godine izmedju trudnoca, i dr mi je rekao da nema govora o prirodnom, kada je razlika manja od tri godine.
Sledece nedelje cu na drugi carski, prvi put mi nije bilo toliko strasno, videcemo sad.
Bice i tebi ok oporavak, kad ti stigne tvoja bebicauser posted image
Pridruzi nam se u trudnickoj chat temi "U ocekivanju deteta"

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
4.11.2015 10:02:00   
cupka.cupka
Srecno draga hocu valjda pridruzicu se

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 10:37:46   
Maraj
Cupka ne brini. Oporavices se za dan kad vidis bekana. Samo polako , uzicaj u trudnoci i ne razmišljaj o cr. Ja sam se porodila cr i opet bi. Najsigurnije za bebu.... a ti ces se oporaviti cim vidis bebu. user posted image

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 10:41:47   
cupka.cupka
Hvala draga malo mi je lakse kad cujem od vas da ste dobro prosle user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 15:20:30   
choopa choops
Cupka, ja mislim da će na carski, ali to će ti svakako dr objjasnit. Vjerovatno ti je carski ostao u lošem sjećanju zbog takvog ishoda (moja kuma je isto izgubila bebu u 8 mjesecu, ali se porađala prirodno, znam da joj je baš bilo frka pred sledeći porođaj), ali sad je sve drugačije. Vidjećeš da kad dođe beba nećeš imat vremena d misliš na oporavak user posted image Puno ti sreće želim!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 15:23:11   
cupka.cupka
Ma pakao sam prezivela ma bice sve ok nadam se

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 15:32:22   
choopa choops
Pretpostvljam user posted image Žao mi je.

A sad će biti sve super, ne razmišljaj o tome što se desilo. Pripremaj se za bebu, čitaj savjete o grčevima, dojenju, pelenama, ma bilo čemu i uživaj.

Poslije kiše uvijek dolazi sunce, samo hrabro! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cupka.cupka)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
5.11.2015 15:34:06   
cupka.cupka
Hvalabdraga moja :-*

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
12.11.2015 4:03:22   
Beog.
user posted image ima li da je neko ostao trudan odmah nakon spontanog? Jos mi je sve tako bolno sveze u secanju...al eto,mislim i to se moze desiti.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
12.11.2015 7:05:39   
wivern
Beog ako je trudnoća bila mala i bez kiretaze možeš vrlo brzo ostati trudna. Ali ne treba žuriti, treba odbolovati i pustiti telo da se pripremi za sledeću trudnoću.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Beog.)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
18.11.2015 12:28:24   
Leanaa
Drage moje, i ja sam nova na forumu, mada sam razne teme iscitala milion puta. Imam 40 godina, sina od 18, cerkicu od 9. Pozeleli smo treceg bebca , upalilo iz prve, medjutim u sestoj nedelji missed ab., kiretaza i sve sto sledi. Krvarenje posle toga dve tackice, dobila ciklus 04.11 16-ti dan od kiretaze, uredan,bez bolova. Sa novim pokusajem vec krenuliuser posted image . Bol u dusi uvek ostaje, ali glavu gore, sve sto nas ne uboje to nas ojaca. Moj doktor kaze da se odmah posle prvog ciklusa krene sa pokusajima. Koliko nedelja trudnoce, toliko i oporavak traje. Ja ga podrzavam i uprkos mojim godinama nadam se, nadam, nadam,user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Trudnoća posle spontanog pobačaja
27.11.2015 9:08:27   
Dragić
Ja sam bebu izgubila kad sam trebala ući u 9. mjesec, para dana falilo. Pisala sam o tome na temi spontani pobačaj. Teško, preteško. Doktor mi je rekao da mogu pokušavati ponovo zatrudniti kada prođu 2-3 menstruacije. Nisam baš sigurna da bih trebala tako rano pa da vidim kod vas kakva su iskustva. Da li ima neko na forumu ko je izgubio bebu u posljednjem trimestru? JA bih zaista željela ponovo ostati trudna što prije, ali se bojim da tijelo nije spremno.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Leanaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Trudnoca posle spontanog pobacaja
6.5.2016 18:48:36   
gaga592
Imala sam kiretazu 27.04, missed ab. i koliko god da sam se cuvala, izgleda da sam se prehladila i imam malu temperaturu 37 sa 3, brine me dal ce mozda uticati na matericu ili na sledecu trudnocu, ako je neka devojka bila u slicnoj situaciji da mi napise svoje misljenje user posted image

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here