Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 3:39:15)

Dragi Ringerajci, 16. Kids Fest je počeo, dobrodošli u filmski svet mašte!

U okviru 16. Kids festa u online bioskopu Moj OFF najmlađu publiku očekuje 8 sjajnih naslova dostupnih za rentiranje kao i 3 potpuno besplatna filma iz serijala Lote u okviru programa „U susret Kids Fest-u“. Ovaj tradicionalni festival, jedinstven po svom sadržaju, trajaće od 16. do 27. decembra 2020. Uputstvo za rentiranje filmova dostupno je OVDE.

Po prvi put dostupna je i FESTIVALSKA ULAZNICA, sjajan način da pogledate sve filmove sa repertoara online bioskopa po jednoj jedinstvenoj ceni uz preko 50% popusta. Kupovinom festivalske ulaznice svih 8 filmova dostupni su vam za gledanje odmah, neograničen broj puta, u trajanju od 7 dana. Savršen predlog za zimski raspust kod kuće.



Čak 8 filmova u okviru 16. Kids Festa možete pogledati u online bioskopu MOJ OFF 🎬
🍿 Filmski svet mašte ove godine dešava se u tvome domu! 🍿
Uključi se na OFF! 🎬


[img]https://i.postimg.cc/fR9XdG4r/16-kids-1080_x_1080px-Ringeraja.jpg[/img]



Za 4 najbrža Ringerajca koji se prijave u ovoj temi, delimo kodove za filmove:

Kućni patuljci: Operacija kolačići (delimo 2 koda)
Superjunak Samsam (delimo 2 koda)



Ako želite da osvojite kod, budite brzi i napišite nam za koji film se prijavljujete pa ćemo vam proslediti kod i možete da porodično uživate u divnom filmu :)




IvanaSK RR -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 6:30:56)

Ja se javljam za Operaciju kolačići 😀




physio70 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 7:49:25)

Prijavljujemo se za Operaciju kolacici.




Dragce86 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 7:54:37)

Superjunak SamSam





Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 8:13:31)

Isto Superjunak Samsam 😀





marketing RR -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 11:51:31)

Šaljemo vam kodove uskoro, sa uputstvom [sm=bravo.gif]

Ko nije stigao da se prijavi, može i na našoj FB stranici to da uradi, jer i tamo delimo 2 koda, požurite [sm=smiley1.gif]




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 12:37:25)

Hvala 🥰





marketing RR -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 12:49:41)

Kodovi su vam poslati, uživajte [sm=smiley27.gif]




Duškić -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 13:18:46)

Hihi. Zakasnila sam. Uzivajte u filmicima!
.




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 13:21:15)

Javljam da li radi 😀 Hvala 





physio70 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 16:45:11)

Kod koji ste poslali je nazalost neispravan i ne moze da se pristupi filmu. Hvala vam na dobroj nameri u svakom slucaju.




dunja RR -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (22.12.2020 17:31:52)

Phisio probaj ponovo, ja sam sada kopirala tvoj kod da proverim, i radi najnormalnije, evo prt. scr. ispod. Film je prelep obavezno pogledajte, ja sam ga sa sinom skoro gledala u bioskopu. Proveri da nisi zarez kopirala ili dodala razmak. Kod je definitivno ispravan, ja sam za 7 sekundi otvorila film, prateći uputstvo koje smo ti poslali. Javi gde ti zapne pa ću pomoći, jer sgurno radi. Greota da ne gledate, jer je diiivan.


[img]https://i.postimg.cc/J769F1My/download.png[/img]



IZVORNA PORUKA: physio70

Kod koji ste poslali je nazalost neispravan i ne moze da se pristupi filmu. Hvala vam na dobroj nameri u svakom slucaju.





physio70 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (23.12.2020 18:36:01)

Pise invalid code ne vredi [sm=smiley13.gif]




marketing RR -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (23.12.2020 18:58:03)

Phisio negde si stavila razmak više, ili zarez, proveri. Kod radi, probali smo nekoliko puta.




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (23.12.2020 21:54:10)

Prelep je film  hvala 😘😘😘





Duškić -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 9:38:51)

Kakvi su vam bili crtaci? Deca da li su zadovoljna?




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 10:02:12)

SamSam je super, ja sam vec pisala.





Duškić -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 17:03:25)

Super da ste zadovoljne. Sad videh da sr mogu gledati i filmovi.




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 17:05:09)

Kids fest je gotov, ovi kodovi su mogli da se iskoriste dok je trajao.




Duškić -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 17:06:23)

Ne kod njih na drugom sajtu na fejsu procitah, uplatis bez ugovorne obaveze i imas paket .




Lilly5 -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 17:07:03)

Ok ovde je tema bila Kids fest.





Duškić -> RE: Osvojite kod i gledajte film kod kuće u online bioskopu Moj OFF, u okviru Kids Festa! (3.1.2021 17:08:14)

Da. Naravno.
Operacija kolacici nam se gleda.[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]