|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:05:03   
bubulence
Meni je samo bilo da ozdravi i da moze da krene u vrtic. Preselili smo se pre skoro mesec dana a imam jos 50 kutija da raspakujem. Nista ne mogu da uradim kada su oni kod kuce a stvarno je jos uvek haos. 

I evo, sredila krevete, raspakovala 2 kutije i sada sedim, pijem kafu i pusim 🤣

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:12:16   
jess021
Bubi, nisam u toku.

U novi stan/kucu? 
Polako, nece kutije nigde pobeci🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:26:40   
mama Jo
Jutro, evo i ja tek sad pijem kafu iako sam ustala u pola 7 😣
Ustah da stavim rucak i vezbam 🤪

Bubi, ni ja nisam u toku, gde ste se preselili?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:30:23   
bubulence
U kucu 😁, mada sada vidim da bilo bolje da je stan 🤣. Godinama smo trazili nesto, i nasli savršenu kuću. Nova,velika,blizu skole i vrtica,blizu naseg posla... Sve super. Ali ja ne spavam od kako smo se preselili. Samo cujem da mi neko set_a po dvoristu, ustajem,izlazim.... Sada sam zaključala i kapiju i kucu i opet samo gledam kroz prozor. Bila bih mirnija da smo u stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:32:42   
flamingos
Dobro jutro.Jess,Bubi,drago mi je da ste dobro.Evo skuvala sam drugu kafu,izvolite.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:54:35   
mama Jo
Presli ste iz stana u kucu?
Navices se vec... Ja sam npr.odrasla u kuci, a od kad sam se udala sam u stanu, i sad kad odemo kod mojih ja isto kao ti... Samo pitam moje jesu zakljucali kapiju/kucu, soba u kojoj spavamo je do ulice, i trzam se cim neko prodje... I danju i nocu..
A opet moja mama kad dodje kod nas da spava isto samo proverava je l' zakljucano user posted image
Stvar navike verovatno.

Flamingos, moze druga kafa 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 9:59:12   
bubulence
Jesmo, bili smo u stanu. Od kada znam za sebe zivim u stanu, na selu sam bila do svoje 6.god pa smo se preselili tako da se tog perioda iz kuce i ne sećam. Mada su i moji opet u kuci i odem tamo, ali nekako mi je drugacije. Manje mesto, mirna ulica,oni su tamo... Osecam neku sigurnost. Ovde sam sama ceo dan i bas mi nije svejedno. Navici cu, samo treba vremena. Gledam sa vedrije strane, deca imaju dvoriste, mi imamo daleko vise prostora, sve nam je blizu... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 10:22:10   
Sanjica26 RR
Ja sam živela u kuci ceo život. I posle 13 godina u stanu, ne mogu da se naviknem. Jos sad u nasem stanu živimo u visokom prizemlju. Razumem tr Bubi. Ja se strecam sto smo u prizemlju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:02:27   
flamingos
Bubi,polako,naviknućeš se.Kad se set_im kako je meni bilo teško kada smo počeli u stanu da živimo.Ali,navikne se čovek.Evo skoro pa  15 godina kako smo u stanu.Zimi nam je super grejanje.Nije nam mali stan.Leto provodimo u kući na selu i milina.Kuća,kao i stan imaju i svoje mane,a i prednosti.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:04:52   
Ivanka 75
Stan ima prednosti jer ima manje posla i odrzavanja. Kuca je rupa bez dna, uvek ima nesto oko nje da se radi. Cisti dvoriste, farbaj, sredjuj, sisaj ogradu, raspremaj podrum, misli na grejanje... Ali je kudikamo prostranije i kad ti zatreba zivotni prostor uvek malo nadogradis 😊


E, pozivma vas posle rucka na Knedla kolac. Jer, znate, mm mnoooogo voli knedle sa sljivama trudi se da unapredi recept! 
Recept po kom pravim knedle je od kolegine supruge s posla mm. Znaci njih dvojica bi plivali u knedlama... I tako mm dodje u ponedeljak s poska i kaze jeo sam jos bolje knedle, sutra dobijas recept! On i kolega presudili da su najlepse 😂
I tako dobijem recept i napravim malopre, samo im treba doooobro da se ohlade, zato vas zovem posle rucka da dezertiramo! 
Kad sam procitala recept shvatim zasto ga i kolegina zena hvali, pravi se 3x brze od knedli jer se sve redja u tepsiju, nema pečenja! 
E sad mogu smajlija br tri da stavim! 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:06:26   
Sanjica26 RR
Ив, онда нам окачи рецепт😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:07:51   
emicaa
Bubi ja mislim da je najbolje kad nam muz nije kuci da nadjes nekog jakog,snaznog da bude aa tobom.Samo da pazi na tebe.

Glava me boli drugi dan 🤦‍♀️

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:18:43   
Ivanka 75
Cim degustiramo turam recepat! 😊


Bubi, mene je bioo strah kad je ivka bila mala a ostanemo same. Svekijevci u selu, mm na putu. Svaki zvuk me plasio. Kapija zakljucana, oboja vrata zamandaljena... Strah se s godinama smanjio ali je prisutan, mislim da je to zbog cinjenice da sam zensko  i da imam zensko dete... 😔

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:47:32   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bubi ja mislim da je najbolje kad nam muz nije kuci da nadjes nekog jakog,snaznog da bude aa tobom.Samo da pazi na tebe.

Glava me boli drugi dan 🤦‍♀️


Za pocetak sam nasla Peru ložačaca 🤣 . Komsiju cu ovih dana zvati na kafu pa ti javljam da li da hvatas prvi let.Ivanka, bas to. Ema je u stanu mnogo puta ostala sama, ovde ne bih smela daje ostavim

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 12:47:38   
veselicaa
Bubi moraš komšiju da nadješ 🤣🤣Najbolje je leti u kući a zimi u stanu.Jess draga ljubim te.Kod nas sunčano,toplo,da sredim veš i idemo u šetnju sa Ninom.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 13:34:39   
mati

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja sam živela u kuci ceo život. I posle 13 godina u stanu, ne mogu da se naviknem.

Sanjice, sve isto. Navikla sam na slobodu, šetanje... Sećam se da sam bosa izlazila na veliku terasu, spoljne stepenice. Nema ograničenja nikakvih. Suncala se u dvorištu. Stan me je ubio. Prvih par godina, mnogo mi je teško bilo. Navikla sam na tu slobodu i prostor. Zato mnogo volim selo. I nekako, kako godine prolaze, sve me vise vuče da želim da živim na selu, prigradskom naselju, što dalje od grada samo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 13:37:03   
emicaa
Ja sam do 23 zivjela u kuci,i jos uvjek patim za kucomBubi mozda je i komsija lozac,cak i bolji nego Pera 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 13:39:56   
Sanjica26 RR
Da, da potpuno isto. Mene niko ne razume, pa ni moji zasto pristajem na casove u seoskim skolama. A meni lepo. Sad trenutno ne idem, jer kod njih držim online. Prvo sto se vozikam, onda sto gledam tu lepotu. Masem dekama i bakama koji izvode ovce na ispasu. Posle sa decom. Ma, milina. I mogla bih sebe da zamislim na selu. Možda ne bih u pravom smislu radila ono sto rade seljaci, ali sigurna sam da bi nesto uzgajala. Ne drzi me mesto, posebno kad imam dvoriste. I ovde imamo dvoriste zajednicko. Mm i ja od svih komsija u, zgradi održavamo dvoriste.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 17:36:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Bubi moraš komšiju da nadješ 🤣🤣Najbolje je leti u kući a zimi u stanu.Jess draga ljubim te.Kod nas sunčano,toplo,da sredim veš i idemo u šetnju sa Ninom.
Tako je.👍I ovde je lepo vreme.Pešaka smo išle u školu,a i vratile se.Prošetale,kao da je proleće.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 17:55:21   
emicaa
Ovde vjetar glave nosi,snijeg se topi.Sve je mokro i fuj fuj.Popila sam i drugu tabletu za glavu,malo je sad tek popustila glavobolja



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 18:03:29   
17 joka
Dan drugari,ja evo danas prekrsila avoju muku zapalila tri cigare a dva ipo dana sam izdrzala bez da zapalim ,od sutra opet necu  sto se tih odluka tice imam karakter ali eto zgresih danas 

Sve analite koje sam do sad dobila su super malo me hvata frka ali drzim se

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 19:37:45   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mati


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja sam živela u kuci ceo život. I posle 13 godina u stanu, ne mogu da se naviknem.

Sanjice, sve isto. Navikla sam na slobodu, šetanje... Sećam se da sam bosa izlazila na veliku terasu, spoljne stepenice. Nema ograničenja nikakvih. Suncala se u dvorištu. Stan me je ubio. Prvih par godina, mnogo mi je teško bilo. Navikla sam na tu slobodu i prostor. Zato mnogo volim selo. I nekako, kako godine prolaze, sve me vise vuče da želim da živim na selu, prigradskom naselju, što dalje od grada samo...


Ja sam bukvalno pobegla iz NS, nisam na selu ali je manji gradic i za sada ga ne bih menjala ni za 3 NS. Inace obozavam sela, volim mir i tisinu, mrzim guzvu i semafore ... Emice, vesi, zovem vas kada dodje komsija da mi kazete sta da radim 🤣.Joko, kakve analize si radila?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 19:56:02   
Ivanka 75
Ja sam zivela u stanu u detinjstvu ali imamo vikendicu pa se nekako izdrzavalo, pogotovu preko leta kad je vrelo. Gledali smo da sto  vise vremena provodimo u vikendici.

A pre vikendice smo svaki vikend isli kod neke rodbine van grada i onda deda reko necu vise da molim nekoga da me primi 😊 I tako nastade kucerak! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 20:40:29   
mati
Tako je Bubi, i ja obožavam selo. Drugarice se cude. A meni je recimo bilo čudno, što moja komšinica nema selo. Za letnji raspust se svi razletimo, kod bake i deke, a ona ostane u gradu. I meni nikako nije bilo jasno kako neko moze da nema selo.
Mada, ni moja deca sada nemaju gde, zao mi je sto nisu oset_ili te čari, i imali detinjstvo kao ja, bar delić... Letos sam ih posle dosta godina odvela kod mene gde sam ja isla, to je sada vikendica, ali džabe, niko ne zivi. Sve moraš da nosiš, spremas, čistis... Mada taj miris, trave, reke, čistog vazduha, i cvrkut ptica... Daleko je leto...
Sanjice ja te u potpunosti razumem. Mislim da je privilegije biti "seoska učiteljica". Zao mi je sto sam odustala od uciteljskog...

< Poruku je uredio mati -- 21.1.2021 20:41:51 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: JanuaRRski baRR
21.1.2021 20:42:00   
17 joka


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: mati


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja sam živela u kuci ceo život. I posle 13 godina u stanu, ne mogu da se naviknem.

Sanjice, sve isto. Navikla sam na slobodu, šetanje... Sećam se da sam bosa izlazila na veliku terasu, spoljne stepenice. Nema ograničenja nikakvih. Suncala se u dvorištu. Stan me je ubio. Prvih par godina, mnogo mi je teško bilo. Navikla sam na tu slobodu i prostor. Zato mnogo volim selo. I nekako, kako godine prolaze, sve me vise vuče da želim da živim na selu, prigradskom naselju, što dalje od grada samo...


Ja sam bukvalno pobegla iz NS, nisam na selu ali je manji gradic i za sada ga ne bih menjala ni za 3 NS. Inace obozavam sela, volim mir i tisinu, mrzim guzvu i semafore ... Emice, vesi, zovem vas kada dodje komsija da mi kazete sta da radim 🤣.Joko, kakve analize si radila?



Jsoj svasta antitela,  tromnofilije ispitivanja ono. Redno rubeola,sihilis itd,tsh i prolaktin,Planiram jos te Nk celije hormone kad stigne ciklus i briseve posle i to je to.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here