|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 9:22:15   
Milena18
Ćao mame, samo da vam mahnem. Imam dosta posla ovih dana, pa ne stižem da pišem. Nadam se da su svi dobro.



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 9:24:18   
Maraj
Ljiso u 6 i 5 kreces u skolu user posted image
Pa koliko ti treba do posla? Ja radim posle podne. Do sad raspremala po kuci... mojoj mami danas devojacka slava, pa mama uvek spremi malo svecaniji rucak, tako da danas ne kuvam nista user posted image
Srecna slava svima koji slave

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 9:31:50   
flamingos
Mašem vam i ja.Srećna slava svima koji slave.Maraj,lep provod vam želim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 10:03:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Hvala Flam 😊

I doneše mi tortu, naravno ona koju mrrrrzzziiiiim, kuvane jqbuke i šlag, bljaaaaaak 😝




Jaooo zasto matorci uopste i prave tu tortu?? Hahah uzas...
Ja crkla. Iskreno. Zavrsila i obuku i bas mi bezveze ali uopste nisam bila na vrhuncu zadatka danas.  No bice bolje sledeci pyt


Haha ja nikad nisam čula za tu tortu user posted image

Ljišo, svaka čast za tako rano ustajanje, ja bih se tačno onesvestila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 10:06:28   
jess021
Dobro jutro!


Ana, ni ja, sem ako ne misle na onaj kolac sto se nesto kuvaju jabuke, pa se tu doda puding ili tako nesto, probala sam nekad. Ja evo lezim, Lenka gleda tablet, Mila jos spava, mm radi. Razmisljam sta cu za rucak?! 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 10:07:48   
Sanjica26 RR
Ja utorkom krecem u pola sedam. Idem u selo. Prosto navikne se covek. A s obzirom da Ljisa i ja ustajemo rano😁 to nije nista. Prve godine kad sam pocela da radim, na stanici sam bila u 6 ujutru. Samo vozac i ja. U jedno selo kupimo decu. Tako da prosvetarski krst je težak.


I, meni je danas devojacka slava, tako da idem kod mojih



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.1.2021 10:27:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 10:16:27   
Ana RR
E jeste, Jess, znam za tu mada nisam nikad jela sa jabukama. To pravi moja drugarica ali uvek sa breskvama.

Ja sam sva na tri ćoška od jutros. Treba mi pola sata mira kada ustanem a ovi moji usta ne zatvaraju, uključujući i Marlija user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 10:31:37   
Maraj
Svekrva moja je pravila tu tortu.
Dole patispanj, pa preko kuvane jabuke i seckani orasi pa odozgo slag. Mozda izmedju kore i jabuka ide dzem. Nisam sigurna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 11:39:53   
ivaMark
Dan i od nas...


Imali su oboje Zoom od jutros...joooj...kad im daju zadatak da skacu, samo se mislim kako je komsijama ispod nas 😅😅😅
Znam za neku starinsku tortu, jabuke i patispanj, ali se ne kuvaju jabuke pre pecenja..meni je bas super nekako jednostavna a lepa, doduse...nisam je nikad pravila a nisam je skoro ni jela. 😅😅😅

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 11:49:47   
emicaa
Ne jedem ih ni kuvane ni pecene 🤣

Ja pricala sa Trcom sat i po najmanje.Sad da ispecem picu pa ce i ekipa na rucak.Kad sam isla u srednju isla sam busom u 6,tad mi je bio horor tako rano ustati,horor mi je i sad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 16:00:58   
Misha i Ljisha
Pa nastava pocinje u pola 8. U skoli treba da sam u 7 i 15. Danas sam bila na parkingu u 7 i 11 taman. Treba mi sat vremena od futoga tj 45 od Ns do Indjije. Ludnica danas. No pisem kasnije evo P me vuce


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 16:51:57   
pari
Mi smo juče bili do škole ali su nas vratili i rekli da dođemo za dva dana jer ipak mora da prođe 14 dana od putovanje...ali dobro, ostavili smo podatke,malo popričali tamo sa tim ženama koje rade upis stranaca...pa ćemo sutra opet.


Sinoć sam bila nervozna pa smo se mm i ja nešto prepirali malo.Puno koristim telefon i to mu smeta...doduše i meni smeta, postala sam prilično zavisna...Ne dopisujem se nego gledam instagram, tražim neke recepte, gledam šta bih mogla da kupim online...Kakve ste vi sa telefonom i kako to rešavate?
Puno vas sve pozdravljam!Jess, kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 17:03:57   
flamingos
Pari,puno vas pozdravljam i šaljem bezbroj poljubaca.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 17:40:40   
emicaa
Pari i meni smeta kad mm bulji u telefon.Zvocam mu cesto zbog toga.I ja sam cesto na telefonu ali se mogu kontrolisati.On nekad uzme telefon i kad imamo goste.Ja odmah krecem za zvocanje 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 19:47:50   
vonavoj
Pari,svi smo zavisnici...i ja ga dosta koristim,dopisujem se sa sestrom,citkam..ali mm isto preteruje..on bukvalno ni decu ne cuje,ne vidi...

Kazem da sam spremna ceo dan da ga ostavim,on nije....mnogo gubimo vremena,nesvesno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 20:07:43   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Pari i meni smeta kad mm bulji u telefon.Zvocam mu cesto zbog toga.I ja sam cesto na telefonu ali se mogu kontrolisati.On nekad uzme telefon i kad imamo goste.Ja odmah krecem za zvocanje 🤣






Emi, mene to jakooo mervira. To mi je nepostovanje! Poludim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 20:51:37   
emicaa
Meni nije problem reci i pred nekim da ostavi telefon,nekulturno je pred gostima 🤣

Von i ja se uglavnom dopisujem sa nekim,ili glefam one smjesne videe 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 22:01:15   
pari
I meni je to nekulturno...to ne radim. Ali kod kuće često gledam, baš često. Trudiću se da smanjim.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 23:28:31   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Meni oci na vrh glave. Strasno. Nisam htela za komp da sednem. Malo da iskuliram. P mi izgleda kao da ima redju stolicu. Al nista alaramantno. Od kad ide u vrtic opet ima ekceme. Obrazi su mu crveni haos. Ja stvarno ne znam zasto i sta tamo ima sto u kuci nema?  Sta jede sto kyci ne jede? Ksizal mu dajem evo vec treci dan. Bukvalno od ponedeljka od prvog dana vrtica. Neverovatno. 


Ja imam nekakav bust energije. Nem pojma koji mi je😂 post kovid. Valjda sam konacno dobro pa sad mislim da mogu konju rep iscupati.
Slazem se da smo svi ovisnici. Ja npr na poslu ne izvadim tel uopste. Ali kad izadjem iz skole.... mada ja gledam da buljim u tel kad me niko ne vidi. Ispada da se skrivam anustvari ne zelim da P vidi tel  da se ne set_i da mozda on hoce nesto da glwda. Danas smo se lepo igrali kockama plastelinom auticima ma svasta...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 01/21
20.1.2021 23:44:19   
mama Jo
Jpj i ja sam non stop na telefonu, ali non stop... Jednom, pre par godina mi je slicno nesto mm zamerio kao tebi pari recimo... Iskreno, ja sambas burno odreagovala. Pa taj telefon mi je prozor u svet, jedan jedini.... Posebno kad su bile bebe koje dojim (a obe sam dojila skoro 2 godine, po 2 godine). I jos smo mi, pa i nasa deca bili specificni (i sada smo)...da deca spavaju u isto vreme kod kuce, ja nisam dojila napolju...
Nit' negde idem, nit mi se sta desava osim kuce i jedino na telefonu mogu da nesto radim - ja se dopisujem sa drugaricama, provodim na drustvenim mrezama dosta, gledam filmove... Sve na telefonu.
I rekla sam mm da mi to vise ne govori i da mi ne dira mene i moj twlefoncic 😍

Ali, sto kaze Ljisha, kad mi je dan onako prenatrpan, ne uzmem ga zaista. Ne znam pari, lepo reci tm da ti to znaci, da ti je to neki ,,beg'' ako te uhvati neko nezadovoljstvo i slicno. Kako se vec osecas. Iskreno mu kazi. Ako planiras da se zaposlis gu, sigurno da neces toliko vremena provoditi na tel... Zivot domacice je malo specifican, pa nam je zafo telefon tako cesto u ruci

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 01/21
21.1.2021 8:00:09   
jess021
Dobro jutro!


Recimo da sam se naspavala, pijem kafu a uopste ukus nemam. 
Joj, telefon nam je svima postao zavisnost. Kad je redovna situacija, na telefonu sam samo ujutro dok pijem kafu, a one spavaju, posle niti zelim niti stignem. 
Pari, moram ti reci da se slazem sa tm. I mm nekad preteruje, pogotovo sto nije kuci skoro ceo dan i onda blene u tel, ja poludim 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 01/21
21.1.2021 8:01:19   
emicaa
Dobro jutro,jel mi se cini ili na forumu izgleda drugacije nego do sad.

Kako ste mame,kako su djeca?
Ja probudila Davida,cekamo da nam jave sta nam je danas zadatak za fizicko pa da idemo.Dora otisla u skolu.Sutra vece idem na razgovor sa uciteljicom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 01/21
21.1.2021 8:03:14   
Ivanka 75
Dobro jutro, sta je dugacije Emi 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 01/21
21.1.2021 8:14:00   
Milena18
Jutro!
Jess, tako je i meni bilo jedno kratko vreme što se ukusa tiče. A miris mi se još nije skroz vratio.
Ivanka, jesi li ti beše pisala da te boli kuk? Kako je sada?
M otišla u vrtić, mm joj je rekao da može sutra da ostane sa njim kod kuće, ali ona zapela da ide i sutra. Ima ih malo, pa im je izgleda lepo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 01/21
21.1.2021 8:21:52   
Ivanka 75
Milena, bolucka me jos malo, ali radim jogu i istezanja pa izgleda pomaze. Smanjio se bol dosta.


Sto je poledilo nocas. Cakle se ulice. 🙄

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here