RE: Razgovori mama 01/21 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Razgovori mama 01/21 (30.1.2021 22:17:14)

Mama Jo bas mi je zao sto prolazite kroz to.Zelim brz oporavak tvojoj mami.Saljem ti jedan veliki veliki zagrljaj





mama Jo -> RE: Razgovori mama 01/21 (30.1.2021 23:05:10)

Hvala vam puno drage moje. Nadajmo se da ce biti sve pod kontrolom [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 1:06:36)

Mama Jo, baš sam pomislila na tebe pre neki dan, vidim nema te... Nadam se da će se mama brzo oporaviti. Grlim te. 





pari -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 4:22:23)

Mama jo, grlim te! Mogu samo da zamislim kako ti je bilo i kako si sad...polako, jedno po jedno...

I ja sam ove nedelje par puta zaplakala misleci na mamu...iako je ziva i zdrava ali eto, set_im se tako neceg pa zaplacem...bio joj je 70.rodjendan pre neki dan, raznezila sam se...
Sve vas grlim!




branki* -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 7:33:25)

mama jo,a ja vidim nema te..i pitam se zasto,sve mislim,malo pauziras od rr,zao mi je bas,potresli ste se svi,dobro sto je sada stabilno i neka se cuva,grlim te..
dobro jutro,mame!




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 8:13:40)

Mama jo, iskreno se nadam da ce sve biti u redu. Grlim te puno, probaj da se nekako smiris. Bice sve u redu. Javi kako je

Ja ustala da napravim kafu, a kisa pada li pada. Juce ceo dan nismo bili kuci, prepodne napolju, pa kod kake na rucak, pa opet napolje... Dosli smo sinoc u 20g. Ne znam da li sam pisala da sam prijavila decu na plivanje od ponedeljka, dva puta nedeljno, bas se radujemo. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 9:22:33)

Hvala vam drage moje, ja sad stalno ponavljam da ce biti sve u redu, ona je za sada ok, miruje, dobila je terapiju za sve, ali uzrok te anemije mora da se otkrije...

Jess, gde ste krenuli na plivanje? Mi smo hteli jos jesenas, ali ono nisu radili bazeni, ja posle nisam ni proveravala.
Nama je J trazila klizanje... Pa cemo je ove nedelje voditi na probni cas, a iskreno mislila sam i ja da krenem, ne znam da klizam a bas bih volela. I malo nesto da mi skrene misli..




branki* -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 9:28:21)

da,nesto ia,cim je toliko alarmantno...jaoooo.ja sve mislim,moji ce vecno da zive..ne mogu ni da zamislim na sekund,bez njih,bar bez jednog od njih.to je nesto sto je samo tvoje i sto te zna u dusu i sto te voli kakav god da si i ne trazi nista zauzvrat.da ne komplikujem....mama jo,pratite situaciju.mislim na tebe.


za klizanje,pojma nemam.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 10:01:12)

Joj,mama jo,bas stresno,a znam koliko ti znaci. Mora da bude sve ok. Budi optimista!





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 10:05:04)

Mama Jo, drzi se,bice sve dobro 😘




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 10:05:14)

Mama jo, na Klisu. Bazen na Spensu nece proraditi ko zna do kad.

Termini su pon, sre, pet 14h. Nezgodan termin, ali meni ne smeta. 
Jel mama ima zakazano kod nekog interniste? Moj ti je predlog da sve to obavite privatno, sto pre, jer zbog korone ko zna kolikoce cekati drzavno, nadam se iskreno da ce sve biti u redu. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 10:49:39)

Da, vidim da je sa bazenom na Spensu haos... Uf, malo jeste nezgodan termin, mm krece da radi najverovatnije, da li ce moci da je vozi... Videcemo, hvala jess!

Njoj je problem sa anemijom krenuo pre jedno 6 meseci, i odmah smo reagovali. Primetila je krv u stolici, odmah izvadila krv, i poslali je kod gastroenterologa. Do sada je 2 puta radila uz zeluca koji je bio u redu. Jednom je radila gastroskopiju i otkrili joj cir na dvanaestopalacnom crevu, i rekli su da je anemija od njega, dobila terapiju... (nisu joj radili kolonoskopiju tada, samo rektalni pregled i rekli da je ok, i nema potrebe za kolonoskopijom, ona inace ima problem i sa hemoroidima). I sad je cekala termin za kraj januara da opet urade gastroskopiju i kolonoskopiju za svaki slucaj, a gastroenterolog je trazio i izvestaj od ginekologa. Znaci bukvalno je sve imala zakazano sad za kraj januara, i evo desi se ovo... I sad su joj rekli da zbog samog infarkta nije ni za kakvu invazivnu dijagnostiku narednih 6 nedelja. Pa sad mora da se ceka...

Sve cemo ici privatno, cim ode na kontrolu u Kamenicu i daju zeleno svetlo da je sve ok i da moze na dalja ispitivanja. Imamo rodjaju kardioloskinju koja radi ovde na Poliklinici i u nekoliko privatnih ordinacija, ona je vec rekla da ce nas uputiti kod najboljeg gastroenterologa, i stalno govori ne brinite resicemo sve... Negde nas jeste smirila, ali opet i sama je rekla da uzrok anemije moze biti dosta toga, ali sve cemo obaviti sta treba. Tako da svakako idemo privatno sve.. Da je iko mogao da predpostavi da ce doci do ovoga vec bi to sve i uradili.




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 11:38:12)

Pari vremenom se naviknes da nisi tu kad je rodjendan ili neki drugi bitan dan.Ali uvjek ti bude zao.Meni moja mama mnogo nedostajeJess to za plivanje je super,taman do ljeta kad odete na more ce moci plivati.T je spominjala klizanje ove zime,prosle godine je isla i svidjelo joj se.Ove godine nista od toga,zatvoreno je klizaliste




mati -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 12:33:52)

MJ 💜 🤗




Maraj -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 19:52:00)

Vece mame.
Mama jo, bas mi je zao sto vas to snaslo. Ja sam isto jako vezana za moje. Za mamu pogotovo...
Inace kupih danas u dm-u garnier masku za lice, onu u maramici.. citam vas i cekam da prodje 15 minuta. Mojih 15 minuta... i evo cujem decu iz druge sobe "gde je mama" [sm=smiley29.gif]




Tiziana -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 20:20:21)

Mojoj mami je danas godisnjica. I ceo dan mislim na nju. I vrtim neke slike.. Bila je prava dama.. Nedostaje mi. Covek navikne da zivi bez roditelja. Ali nedostaju...





emicaa -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 20:56:00)

Tiziana ❤

Maraj,ja sam danas bila u kadi. Pitaju mm gdje je mama,on im rekao.Sekundu kasnije oboje ulijecu 🤣Pojurila sam ih




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/21 (31.1.2021 21:15:43)

mame selimo se u Februar




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]