|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečije cipele
12.10.2009 22:18:33   
Jeca*
Da me neko ne shvati pogresno, molim vas, ali moje iskustvo, posmatrajuci moje okruzenje je: ko ima love kupi ciciban i ne razmislja, ko ima manje para kupi Pavle obucu. I ja sam cula da je jako dobra, ali jeste jeftinija pa je ljudima pristupacnija. Ja imam zasad stav da je ciciban ciciban i zaista nisam ni pogledala bilo koju drugu obucu. Premda sam mu nedavno kupila patike u sportskoj radnji, marka New Balance i hvala prodavcu na fenomenalnoj preporuci. Cipele za jesen su...ciciban user posted image

p.s. da dodam i ovo. kupili smo mu patofne ciciban i bile su previse tvrde, eto da ne bude da samo hvalim. Onda sam otisla u chicco i kupila mu jos jedne koje su san snova i njih rado nosi, te su mu u vrticu, a ove ciciban tek ponekad obuje kod kuce i stalno se saplice u njima

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dečije cipele
12.10.2009 22:21:23   
Anoniman
Ne znam za Pavle obuću. Zvuči pznato, ali ne znam sa sigurnošću o čemu je reč, pa ne bih komentarisala.

Kupovala sam Luki i Polino cipele, i još neke no-name, i svaki put sam se pokajala, tako sam odlučila da su cipele isključivo ciciban, i to je to!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dečije cipele
12.10.2009 22:37:56   
SUPER MAMA
Drage moje za decu ne zalite pare za cipele.Evo ja cu izneti moje iskustvo.Naime, posto Monika je rodzena s nogicama unutra od 40 dana isli smo na vezbe i evo pre mesec dana stigli smo do korektivne cipele po meri koji kostaju 5.500 dinara a treba  dva meseca da ih nosi, pa ponovo nove za da nogice se isprave.Cipelice su lepe biras i boje i kozne su i rucan rad i verujtemi da nezalim za nijedan dinar samo dete da mi prohoda da mi ne ostane invalid. Ja mislim da je to najbitnije.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dečije cipele
17.10.2009 22:41:49   
Lu
Evo naših zimskih cipelica,ravno 2 broja veće nego prošle(26br.) koje su ostale noveuser posted image

user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 9:41:21   
Anoniman
kupila sam ćerki gojzerice neki dan u radnji u kojoj su i polino i pavle, cijene identične ko u cicbanu, čak je i obuća ista ko ciciban
sinu kupila prekjuče u turbo limaču geoxove dublje cipelice bile na sniženju i extra su , i baš mi drago što sam našla geox jer su fantastične user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 10:51:15   
NadaR
I mi smo dobili za rodjendan geox cipelice i patikice!
Samo sto ce iz patika vjerovatno izrasti do proljeca kad dodju na red za nosenje!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 12:24:55   
Skoki
Ja volim dobru i kvalitetnu obuci i za nju ne zalim para. Pre cu imati 1-2 para dobrih nego gomilu losih. Od pocetka samo koristili Polino, samo zato sto su Lei najvise prijale. Prvi put kada je pocela da hoda otisli smo u ciciban i polino i chicco i kupili po par. Ispalo je da samo polino hoce da nosi. Sada samo tamo kupujemo, osim sto smo skoro uzeli kozne patike New balance i to samo zato sto je ona sama uzela sa police i rekla ovo, i ne skida ih. Tako da svakako podrzavam da treba kupovati samo dobru obucu, a ona je naravno malo skuplja.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 12:50:05   
sephora
mojoj maloj sam kupovala polino, baldino ili ciciban-strogo sam pazila da odgovaraju preporukama fizijatara: ojačana peta, ojačano oko zgloba, anatomdki uložak,...
ali ipak moramo da nosimo ortopedske cipele i zadovoljni smo jer sada postoji veliki izbor modela-nije kao nekada kada smo mi bili klinci...kada idemo negde pa hoćemo malo da promenimo i dalje nosimo npr. sada polino...ali ćemo uzeti i ortopedske uloške pa ćemo ih stavljati u običnu obuću, pored ortopedskih cipelica...

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 12:53:36   
2002m
Evo Miljanovihuser posted image
user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dečije cipele
20.10.2009 14:04:42   
Lu
Vule,Nado jel geoxice imaju anatomski uložak?
Pitam zato što ja svojoj rodici za ćerku,svake sezone šaljem obuću ciciban ili bambi za Austriju,ona kaže da geoxice nemaju anatomski uložakuser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dečije cipele
17.12.2009 15:51:08   
Didy
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Evo naših zimskih cipelica,ravno 2 broja veće nego prošle(26br.) koje su ostale noveuser posted image

user posted image



Jao, ženo, moje dete nosi 25 sa godinu dana. Kupili pre neki dan. Možda bi mogao i 24, ali bile bi knap.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dečije cipele
17.12.2009 15:57:26   
Didy
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Jel imate iskustva sa obućom pavleuser posted image
Sada mi je i to dostupno i ne čini mi se loše,baš sam uspoređivala dosta liči na ciciban.


Mi smo imali jedne pavle cipelice i baš ih je iznosio, kao nove su. Skroz su mu odgovarale, a bile su i vrlo lake za obuvanje i sasvim su slatko izgledale. Nemamo zamerke.

Inače, kad kupujemo cipelice, uđemo u prodavnicu, tražimo broj koji nam treba, isprobamo sve što nam se učini ok i to i kupimo, ne gledajući na marku.  Odnosno, Stefan ima "nezgodnu" nožicu, retko šta može da obuje i da mu bude komotno, pa kad bismo još i na marku gledali, sumnjam da bismo se obuli svaki put.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dečije cipele
17.12.2009 17:27:33   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dečije cipele
17.12.2009 17:29:31   
Anoniman
Takve sam ja Luki kupila samo Cicibanove. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dečije cipele
17.12.2009 17:32:53   
Jeca*
i ja sam htela ciciban ali tamo su tog tipa 6000, a ove su 3000 user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:40:50   
sonja999s
jecorr
mnogo mi se svidjaju cizmice. jesu li to Pavle?
gde u ns ima obuca Pavle?

e sad, reci te mi iskusnije mame: kad kupujem zimsku obucu, koji br se uzima da li tacan br koji nosi, tj. koliko mora da ima lufta u cipelici s obzirom da bi malom oblacila malo deblje carapice?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:42:41   
Anoniman
Mi smo uzeli br vece. U cicibanu smo kupovali, i samo njihovu obucu i kupujemo, a tamo ti sve kazu, veoma su strucni i prijatni.

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:42:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

i ja sam htela ciciban ali tamo su tog tipa 6000, a ove su 3000 user posted image


Ako imaš Ciciban karticu i redovno kupuješ imaš popust, ja dobila 15%, malo li je?

sonja, moj Luka ima cipele i patofne 23, a čizme sam uzela 24, zbog termo čarapa.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:45:21   
Didy
Obuj mu deblje čarapice i onda probaj cipelicu. Trebalo bi da ima mesta da uguraš svoj prst. Mada, dosta zimskih cipelica je postavljeno ili imaju ono krzno, pa razmisli da li bi i pored toga obuvala deblje čarape.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:45:49   
gagana83
Imam ja jedno pitanjce za iskusne mameuser posted image
Kad ste vasoj deci prvi put stavile "normalne" cipele?Negde sam procitala,sad ne mogu da se setim gde,da dok dete ne pocne samostalno da hoda ne bi trebalo da nosi prave cipele vec samo one patofnice.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:47:37   
Anoniman
Cim pocne da staje na noge, kupiti cipelice sa ojacanim zglobovima. Dotle im ne trebaju, nisu udobne za leskarenje i nosanjeuser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:48:47   
Anoniman
Kada dete uđe u šetalicu, obuješ mu cipelice za prohodavanje, pre toga mislim da nema potrebe.

Apropo guranja prsta u cipelu, moj nikada nije ušao u Lukinu cipelu, koliko god velike da kupim, jer ima visok ris.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:49:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nedja

Cim pocne da staje na noge, kupiti cipelice sa ojacanim zglobovima. Dotle im ne trebaju, nisu udobne za leskarenje i nosanjeuser posted image

Znaci cim je stavim u dubak(ako je uopste stavim,jos se razmisljam) odmah u cipele?

Dodato:kasno videh da je Tasha vec dala odgovor na moje pitanjeuser posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 20.12.2009 22:51:26 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:50:08   
sonja999s
hvala vam na odgovorima.
mi smo negde oko 9 meseca prvi put obuli malom cicibanke. sada ce 11meseci i jos uvek ne hoda samostalno. naravno, cipelice obuje samo kad ide napolje.
15% popusta je odlicnouser posted image
mi smo malom uzeli prve cipelice u Sloveniji po neverovatnoj ceni od 30 eur. sada necemo ici pre februara pa planiram sta da mu drugo uzmem. videla sam u geoxu super polucizmice. prosetacu po radnjicama pa cu odluciti vec nesto

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:50:38   
sneza24
IZVORNA PORUKA: gagana83

Imam ja jedno pitanjce za iskusne mameuser posted image
Kad ste vasoj deci prvi put stavile "normalne" cipele?Negde sam procitala,sad ne mogu da se setim gde,da dok dete ne pocne samostalno da hoda ne bi trebalo da nosi prave cipele vec samo one patofnice.

Ovo je i mene interesovalo.user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here