|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:41:10   
Ana RR
Sanchy, cipelice tek kada prohoda a u kući najbolje da je bos tj. u čarapicama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:43:51   
Sanjica26 RR
Slazem se Anom. On cak ni ne stoji tako da je jos uvek rano za cipelice za prohodovanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:44:06   
cockic
ja mogu baldino da pohvalim,peki mi je samo njih nosio i super su.lena cak sad nosi njegove.jos joj nismo kupili,sad planiram sandale koje licne na cipelice samo imaju one rupe.cekam tamo da se prolepsa vreme pa onda da joj uzmem.

moj savet neuzimati ako dete ne hoda,cak kuci meni je lena samo u carapama i ako hoda.tako mi je i sin.kazu da treba da hodaju bosi po kuci.e sad kako ko hoce.ali meni niko od njih nije nosio po kuci nista.peki samo one sa gumom carape prosle zime.ove zime malo patofne malo u carapama.a lena za sad samo carape prohodala je krajem januara.
a i nosenje obuce kad prohodaju je cudno saplicu se,jer hodaju u stavu patke samo cipele im faleuser posted image evo lena dva meseca vec hoda,i sad je vec ispravila patkasti hod.vise nije patkica.da pojasnim patkasti hod,je hod u sirokoj osnovi.tako deca hodaju kad tek prohodaju.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:49:18   
Moiraina
Da li je neko kupovao one poofnice? Razmišljam da mu uzmem to za po kući (naravno, kad počne da stoji), ali ne znam koliko su praktične, da li se klizaju?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:51:27   
nela79

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Imam jedno pitanje,da li mogu bebi da kupim patofne ciciban ili tako neke i cipelice za prohodavanje a on jos uvek ne ustaje na noge?Medjutim moji ga cesto stavljaju da stoji a i ja ponekad pa ne znam da li je bas sigurno da stoji u onim nehodajucim patofnicama i cipelicamauser posted image ,,,nisam se nesto informisala o ovome ...i sta mislite o Baldini cipelicama?Gledala sam njihove modele na sajtu i bas mi se dopadaju...

Baldini su meni ok cipelice. One su ti u rangu sa Polinom ili Pavlom. Al uvijek treba probati pa vidjeti kako ce "leci" djetetu na nogu. Recimo mom starijem sinu sam nasla super njhove cipelice za proljece , dok mi se za zimu nista nije svidjelo.
I ja mislim da nema potrebe da zuris sa kupovinom cipelica ako ti dijete jos ne zadrzava dugo u stojecem polozaju.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:53:08   
Ana RR
Ja sam kupovala i meni su super user posted image i sad bi mu kupila za po kući ali nisam pitala da li rade velike brojeve (mada sigurno prave). Nije da se ne klizaju u njima ali nije strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:56:39   
Moiraina
Hvala ti! Ja sam oduševljena kako izgledaju, uzeću mu onda, samo još da se odlučim koje. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 20:04:56   
Sanchy
Imamo mi nehodajuce patofnice,ne mogu u kuci da ga drzim samo u carapicama temp.je 23 stepena i hladne mu budu nogice..pa kada ga uspravimo one se krive i on pravi korake ali sve krivo pa je to pocelo da me nervira zato sam VAs pitala,mozda ne moram cipelice ali patofneuser posted image bar da mu noga stoji kako treba kada ga podignemo..ne znam..isto one kao carapica pa dole usiveno nesto,ne razumem se u materijaleuser posted image
..isto se krive strasno...mi kuci nemamo tepihe vec samo laminat i mi hodamo u papucama tako da nema sanse da on hoda u carapama ,,zato mi je problem..mislim i kad prohoda...konfuznouser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 27.3.2013 20:07:35 >

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 20:16:26   
Sanjica26 RR
Sanchy bolje mu uzmi onda poofnice koje je pominjala Ana.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 20:55:13   
Trcosava
Ako ne hoda samostalno, već tek po malo ustaje i vi ga pridržavate, bolje nemoj ni patofne, već ove
user posted image ispod možeš jedne toplije čarapice i mirna si. Kad samostalno prohoda, savetujem patofne ili cipelice, to već sama odluči

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 21:00:07   
Sanchy
U njima se isto krivi nogica,mala od brata ih je imala ,snajka ih je bacila posle par dana,nisu pogodne za pocetke hodanja,,uff,hvala svima,videcu sta cuuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 21:15:46   
Torbica
Kod nas je parket, ja ne volim da su mi deca bosa, jer nisam ni ja. Moji su svi krenuli sa cicibanom, pa evo i ovaj bebac. Nas ortoped kaze da je do 3 godine obavezna anatomska obuca, a posle ne mora. Uglavnom, klinci mi imaju super stopala, tako da i ovaj maleni je krenuo sa Cicibanom, mogu sutra da mu izmerim stopalce pa javljam. S tim da se on dize i po par koraka napravi uz ugaunu garnituru a u ogradici redovno stoji. Nikakve patofnice nismo koristili kad pocne da stoje bebci. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 21:25:25   
Sanchy
Pa to ,i mi imamo laminat,tepihe ne drzim,pa bos ne moze da hoda a baldini ima lepe patofnice ,mislim da je i to anatomska obuca?Naravno uzela bih mu ili ciciban ili neke cipelice za napolje...u ciciban bas nemam sto postotno poverenje jer sam ih ja nosila ,samo njih ,kad sam bila mala a hodam na unutra po malo tako da i sve druge anatomske dolaze u obzir...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 21:35:36   
Torbica
Kod nas se vrte Ciciban, Grubin, Geox, Pavle.. I ja sam nosila Ciciban a imam ravna stopala. I kad je moja mama navalila da deci obuvam zepice i slicno, jer sam i ja to nosila....A prohodala sam u Cicibanu. Aliii, nije me do tri godine drzala u anatomskoj obuci. Naravno, odluci sama. Moji i u vrtic idu u anatomskim patofnicama..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 21:54:25   
cockic
i nama je parket bez tepiha,ali stan je nije kuca,mislim da je ipak toplije.mojoj deci su patofne nezgodne,jer je cas na krevetu,cas na podu.a da ga izuvam svaki cas nema sanse,i da mi onda sin skace po jastucima u patofnama.tako da smo mi svakako i na parketu bosi.jos se greje.ja cu leni pre da obuvam kad ukljucim klimu da hladi,sad je parket topao user posted image
a kao sto vec pisah.prvi koraci koji su nestabilni sa cipelama,samo otezavaju.barem moja lena nije htela u cipelama da se pusti da hoda.cak i kad je prohodala ,a obujem cipele bila je nestabilna prvih mesec dana.a sad naravno i napolju hoda u cipelicama lepo.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 22:01:42   
Torbica
Moji su kuci u Grubin sandalicama, cerka od nedavno u Grubin papucama, ali ona je vec velika. I kod nas je 23 stepena, imamo svoje centralno na gas, radijatori, ali nije mi bas da budu bosi.. Tepihe nemamo, mm je alergican na prasinu tako da je samo parket.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 22:15:52   
cockic
grubin sandale su super,ja cu njima to da uzimam za leto user posted image pekisa proslo leto ih imao,ja prezadovoljna.ja imam japanke njihove.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 22:29:58   
Sanchy
Ni mi nemamo tepihe ni zavese,isto zbog prasine,grinja itd..takodje grejanje na gas nase,23 je optimalna temp.ali nije mi za hodanje bosih nogica..,,Grubin znam da su dobre ali mi se njihovi modeli nesto ne dopadaju,,ja sam po tom pitanju malo plitka mora da mi bude i na oko lepo dzabe sto je kako treba anatomski itd..,e sad Baldini bas ima lepih modela,Ciciban isto,a cini mi se i Pavle nema lose modele,,sad sam bas u nedoumici sta da mu kupim,,njemu je stopalo bas poraslo sad ima 12cm ,ne moze vise nehodajuce oni prave do trojke a to je njemu sad trenutno knap znaci za nedelju dve moram nesto kupiti

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 22:42:56   
Torbica
Mi smo se odlucili za Grubin jer imaju vise kaiscica, mogu da se podese i u odnosu na sirinu stopala, to je presudilo. i ja nosim Grubin papuce u kuci, jako su udobne. Deca mi se nikad nisu bunila, oduvek su obuveni i to je kao dobar dan. Cerka cak i u goste nosi svoje papuce, user posted image . Meni su i simpaticne, otvorene, nogica dise, komotne, udobne. Mada sin ima za vrtic Geox i isto su jako dobre, udobne i lepe. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 22:48:57   
Ana RR
Koliko znam, a naša fizioterapeutkinja naš je upućivala u sve to, anatomska obuća je samo za decu koja imaju neki problem sa stopalom. Doduše, neće dete ceo dan biti u cipelicama, pogotovo ne ono koje još i ne hoda. Moje dete je prohodalo boso, celo leto je bio u čarapicama (prohodao u junu) a preko zime nosi baš ove kao čarapice/patofnice što je Trca postavila.

Sannchy, ako želiš, pustiću ti link za sajt naše doktorke, imaš sve lepo objašnjeno tu a možeš je i pozvati za savet. Ako kupuješ časopise Mama i Moja beba, ona piše članke za njih i tu možeš naći odgovore na sva ta pitanja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 23:10:05   
Sanchy
Ja sam mislila da sva decija obuca ciciban,pavle itd imaju taj anatomski ulozakuser posted image ,ne vezano da li dete ima problem sa stopalima ili ne?Ili sam u zabludi?Ana pusti link,bas me zanima posto kao sto rekoh moram mu nesto kupiti jer nehodajuce nema vise velicine za njega

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 21:27:48   
lesica
Mi se neplanski ponovili danas ( potpuno su kožne i koštale su po 500 dinara- poslednji par)
user posted image
[url=http://www.Slikomat.com/slika/5450499.htm]user posted image [/url

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 21:46:01   
Trcosava
iii mnogo su slatke!!! još samo da dođe vrme da mogu da se nose :) di si ih ulovila?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 21:48:21   
Torbica
Ana, nas ortoped savetuje anatomsku obucu, nijedno dete mi nije imalo niti ima problem.
Sanchy, nema svaka obuca anatomski ulozak. ja sam po savetu dr radila, nisam na svoju ruku.
Moj bebac ima stopalce 11.5 cm i nosi Ciciban br 19. pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 21:52:26   
lesica
Trco, ulovila sam ih u jednoj radnjici kod mene u kraju iliti na okretnici tramvaja na Zvezdari. Oni prodaju obuću belopalanačkih proizvodjača, i pavle obuću ali i sve druge.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here