|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
22.10.2016 17:54:26   
branki*
ja sam se zeznula sa kupovinom cipela za boku.totalno su nepotrebne.mogla je do skoro da ide u patikama ili gumenim cizmama kad je kisa,a sad vec bih mogla da joj obuvam duboke za sneg.ovako sam joj uzela cipele koje sad nosi,ali kad dodje zima,nece moci njih,vec opet moram cizmice da joj kupim ili duboke cipele.ali,gotovo sad..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanami)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Dečija obuća
22.10.2016 21:16:17   
Maraj
Ja ne znam sta da radim... kupili smo L cipele Ciciban 6890 din smo ih platili. Nije ih nosio mesec dana vec su mu male. Inace br 22 smo mu kupili
Izgleda da mu brzo raste noga. Sad ne znam sta da kupimi da l neku cipelicu il cizmicu? Sta mi je pametno ciniti?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Dečija obuća
23.10.2016 13:12:57   
isidora88
Maraj jeste mu uzeli knap model? Meni je Ciciban totalno precenjen i nisam za anatomsku obucu uopste.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Dečija obuća
23.10.2016 13:38:30   
Maraj
Nusmo isi. Bas smo mu uzeli prst vece. Cak smo uzeli 21 pa isli da zanenimo za 22. Za nepunih mesec dana i one su mu knap. Sad treba 23 da mu kupimi. A vecina modela 23 su sa malo tvrdjim djonom a on jos nije prohodao. Tj nije se pustuo sam

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Dečija obuća
23.10.2016 21:54:35   
isidora88
jel moze da ti pola prsta makar u cipelicu, ako moze onda nije frka da ih jos nosi.
bas ima veliku nozicu, i meni j bebac nogat, stariji je nosio 18 sa god,dana, a bebcu je ta vel.taman.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Dečija obuća
23.10.2016 21:59:26   
Maraj
Ne moze isi. Bas mu izgleda i palac udara napred. Pojedo se ziva. A nikako da mu nadjem "normalnu" cipelicu. Mm video chicco kanadjanke pa je zapeo njih da mu uzmemo
Prvo smo hteli Milami ali ne mozemo.ih naci u prodavnicama. Drze najcesce samo njihove patofne

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Dečija obuća
24.10.2016 17:24:13   
Mariya

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja sam se zeznula sa kupovinom cipela za boku.totalno su nepotrebne.mogla je do skoro da ide u patikama ili gumenim cizmama kad je kisa,a sad vec bih mogla da joj obuvam duboke za sneg.ovako sam joj uzela cipele koje sad nosi,ali kad dodje zima,nece moci njih,vec opet moram cizmice da joj kupim ili duboke cipele.ali,gotovo sad..


Ja isto tako kupujem mojim devojčicama gomilu cipela, desi se da neke obuju svega nekoliko puta. Uvek imaju papuče, pa leti sandale i to 2 para - lepe i za napolje, pa cipele ako je hladnije ili pada kiša, patike za napolje, lepe cipele i cipele za napolje, gumene čizme, zimske postavljene čizme - opet lepe i za kućiuser posted image Imaju previše cipela, kao i ja,ali šta ću kad ih volim. Inače im ne kupujem preskupe cipele, prva 2-3 para kad prohodaju da, posle druge godine već ne. Gledam da im kupujem na popustima, kupim i unapred, br. veće ako su na sezonskim sniženjima. Tako sam za L kupila u maju kožne cipele za 1700 din koje sad nosi u vrtić. Patike sam kupila za 1250din, Champion. Pa mi onda nije žao ako ih ne iznosaju .
Sad sam uzela u Deichmannu Elephanten cipele za H, kožne, prezadovoljna sam, lepe su, udobne, lake za obuvanje i vidim da lepo hoda u njima!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Dečija obuća
24.10.2016 22:03:29   
emicaa
Elephanten cipele su odlicno,Dora ima dvoje patike,dvoje sandale(sad nam ne trebaju),gumene cizme,papuce i cipele za zimu.Jos joj trebaju cizme za snijeg

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Dečija obuća
24.10.2016 22:52:29   
choopa choops
Mojima je svima tako mala noga da recimo mogu neku obucu da nose i dvije sezone user posted image

L ima prošlogodišnje duboke cizme od materijala sivog, a od butika su nam ostale gojzerice njoj tamno ljubičaste, njemu plave, a maloj martinke drečavo roze user posted image I kupila sam njemu u Deichmenu Fila patike i njoj jedne platnene Nike i to je to. Jedino bi možda njoj našla neke baletanke ili nešto što može da obuje za svečanu priliku. A maloj cu mozda morat isto neke patikice, jer za sada nosi stare patike od L.

Elephanten su super, a Chicco sam ja uzimala i unutra su super, fino stoje, ekstra su im modeli, ali koje god sam uzela vani su se oljuštile nakon dva nošenja user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 24.10.2016 22:56:10 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Dečija obuća
25.10.2016 8:54:18   
Maraj
Aha choopo. Eto vidis. A mm zapeo da uzmemo chicco. Svidele su mu se njihove kanadjanke. Mada ih L nije jos probao. Moramo otici do Akse. Tamo smo ih videli. Ima li jos ko iskustva sa chicco obucom?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Dečija obuća
25.10.2016 10:04:49   
Khaleesi
Mi smo u Deichmanu poceli da uzimamo imamo i Elephanten i Cupcake i Neo adidas i sve su ok....user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Dečija obuća
25.10.2016 14:15:41   
isidora88
da li obuvate mladjoj deci obucu od starijih? ja imam dosta patikica od starijeg sina koje su kao nove, nemaju nikakve tragove da su nosene jer su obuvane po par puta, pa ne znam da li bebi obuvam to kad mu poraste nozica ili da kupujem nove? Naravno onu obucu sto je nosio duze od 2,3 meseca i sto imaju neki trag koriscenja ne bih obuvala.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Dečija obuća
25.10.2016 14:35:23   
Animsaj9
Pa te sto su ti kao nove sto ne bi Isi, nisu pohabane a nk izgazene

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Dečija obuća
25.10.2016 22:32:45   
emicaa
Isi zasto da ne user posted image
Konacno mojoj princezi porasla noga,cipele sto smo kupili za ovo sad vrijeme 23 joj knap,a posto nismo jos ni etiketu skinuli uspjeli smo zamjenit za broj vece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Dečija obuća
26.10.2016 0:31:42   
choopa choops
Ja da, ako su očuvane.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Dečija obuća
26.10.2016 0:44:42   
Mariya
Dosad sam za L uzimala elephanten platnene sandale i super su,a ove što sam uzela za H su me baš oduševile!
Ja obuvam H cipele od L, obuća za napolje je užas,razdrljena user posted image Ali one cipelice za spec.prilike su super,ima i onih koje je obula nekoliko puta što se na njima ni ne vidi. Problem je samo što H nosi 22,a L je sa 2 godine nosila 23/24,pa ako su sezonske,ne mogu baš sve cipelice da iskoristim. Sad sam našla L ciciban, zimske,postavljene, vel. 22 (L ih je nosila sa 15-16 meseciuser posted image A H će sad sa 25) i samo na đonu se vidi da su nošene. Spolja i iznutra su savršene,kao da ih nije ni nosila!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Dečija obuća
26.10.2016 7:50:20   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: isidora88

da li obuvate mladjoj deci obucu od starijih? ja imam dosta patikica od starijeg sina koje su kao nove, nemaju nikakve tragove da su nosene jer su obuvane po par puta, pa ne znam da li bebi obuvam to kad mu poraste nozica ili da kupujem nove? Naravno onu obucu sto je nosio duze od 2,3 meseca i sto imaju neki trag koriscenja ne bih obuvala.

Ja maloj sve nosim sekine do sada nismo kupili ni jedne jer su rodjene jedna u oktobru druga u septembru pa im je ista nogica za godisnje doba i sve odgovara mladjoj. ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Dečija obuća
26.10.2016 7:53:08   
Anck Su Nmaun
Da ako je ocuvana i malo nosena. Ako je vec izlizana ne, jer ne gaze isto.
Decije prve cipelice ne.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Dečija obuća
9.11.2016 17:10:43   
Mariya
user posted image
Ovo su te elephanten cipelice, juče je opet bila u njima i super joj stoje i lepo hoda u njima,prezadovoljna samuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 13:51:59   
wivern
Evo mene iz Naturino outleta u Rumi.
Svasta nesto moze da se nadje. I cene su ok.
Mi smo od moje sestre dobili cizmice i cipelice koje su mi se ucinile da su velike, i ja odem da ih zamenim.
Na kraju nista nisam zamenila jer smo premeravali i bice mu ok. Ali sam zato kupila kumici cipelice, perfektne.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 19:12:54   
Mala Elena
Mi u Djaku pre nekih mesec dana, uzeli proslogodisnji model cizmica za -50 %. Bas su one za zimu, tople..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 20:46:24   
emicaa
ja trazim Dori cizme za snijeg i nista mi nije fino a da je udobno.nasla sam jedne smedje ali su vise za djecake i mislim da cu joj njih uzeti jer mi najbolje djeluju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 21:16:51   
Maraj
Mi smo L uzeli chicco cipelice. One zute kao kanadjanke
Al nisu mi za sneg. Ne znam sta bi mu uzela ako idemo na Zlatibor. Verujem da ove kanadjanke pustaju vodu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:11:00   
emicaa
Maraj ni meni nisu kanadjanke za bas pravu zimu i za duboki snijeg.Za to ipak trebaju one prave

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:13:03   
Animsaj9
kanadjanke propustaju uglavnom jer su od te koze sto upija... a vidi milami za tu svrhu imaju odlične cizmice za sneg i postavljene su

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here