|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:14:42   
Anck Su Nmaun
T razbucala zimske cizme one bas snegarice...a H kao nove! Ko mi je kriv kad uzimam vise lepe nego kvalitetne user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:23:12   
Animsaj9
to su najbolje gumenjare dole i gore suskave sa krznom unutra, da su tople i udobne. mi ove godine necemo uzimati D jer on ne hoda jos samostalno i nosi Cicibanke za prohodavanje , pa sledeće Boze zdravlja

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:25:58   
Anck Su Nmaun
Ma gumene su hladne nisu mi one za zimu nekako. Ima neke za prelazno vreme da izdrzi dok nema snega jer u ovim me sramota i da je pustim kako su popucale . Moram joj naci nesto dobro ovog puta!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:28:47   
Animsaj9
Anck imas gumene koje su postavljene krznom, one nisu hladneuser posted image poput ovih

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 14.12.2016 22:33:38 >


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:29:42   
Anck Su Nmaun
Hehe pa znam moja H ih nosi ali nije meni to to.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:35:39   
emicaa
Anim T je imala na taj fazon i nije mogla hodati u njima,smore je posle 200 metara.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:36:42   
Animsaj9
Ja imam Skechers cizme za skijanje su i zimovanje spas tople su da se noga skuva, znam da rade i decije modele slicne pa pogledaj nisu one puno

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 22:37:15   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

kanadjanke propustaju uglavnom jer su od te koze sto upija... a vidi milami za tu svrhu imaju odlične cizmice za sneg i postavljene su

Meni je problem st na N.Bg ne mogu da nadjem radnjubda imaju milami obucu. Patofne imaju , ali ne i cizme/cipele. Na njihovom sajtu pise da ih imaju radnje u Piramidi. A oni imaju samo 2 modela patofni. Jedne roze i jedne plave. Uzas. Tako da ja nemam gde da vidim te cipelice. Preko sajta ne bi narucivala jel L ima visok ris , i mora ih probati pre kupovine

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Dečija obuća
14.12.2016 23:44:49   
Mala Elena
Maraj najbolje ti je da izguglas pa da vidis sta se nudi i odes da proba da li odgovaraju.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 13:59:49   
Anck Su Nmaun
Ima li neka mama predlog za neku kupovinu cizmica on line.
Pogledala Metro, Safran, D, nista nisam nasla. A da cunjam po gradu sa njih troje bas ne bih. Otici cu danas do Biga ako ne nadjem ne znam sta cu.
Ima cizme od prosle god samo od jednom raspadose se po savovima sa strana, nema im spasa, hica nam je!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 14:28:58   
mali_mis
Milami, Obuca net.
Za devojcice imas izbor cizama kakav pozelis svuda u Bigu, za decake jok.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 17:01:11   
Anck Su Nmaun
Mali misu... jeedva nasla cizme, ma kakv izbor.. bzvz.
Sve imaju onu traku okolo od skaja, a ove cimze sto kukam da su se raspale su bas zbog toga pukle, gde se presavija nogica .
Zamalo da kupim one gumenjake sto je gore Anim postavila user posted image u ocajanju jer stvarno je los izbor. Na kraju sam uzela neke Rangove snegarice, bas bas su tople, malo osetljive al dobro ove stare nek nosa po ulici a ove u vrtic i tako to.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 17:34:55   
mali_mis
Jedine za sneg za neku normalnu cenu za decake sam videla u deichmannu, ali nije bilo broja. Za sada smo odustali od cizama za sneg. Ima kanadjanke, a i ovde sneg pada jednom u 100 godina user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 18:07:13   
Anck Su Nmaun
Jao kad sam usla u Dajhman nista, niti jedne cizme za nju. Za malene jos i po koja. Mogu ti nabrojati gde sam sta videla jer je izbor ravan nuli. Inace danas su pocela svuda snizenja ako nekog interesuje.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 19:35:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jedine za sneg za neku normalnu cenu za decake sam videla u deichmannu, ali nije bilo broja. Za sada smo odustali od cizama za sneg. Ima kanadjanke, a i ovde sneg pada jednom u 100 godina user posted image


Samo što većina tih čizama u Deichmanu uopšte nisu za sneg, iako tako izgledaju. Za malo da se zeznem prošle zime, tek na kasi mi devojka reče Jel znate da je to obuća za suvo vreme a na moje pitanje koje čizme su za sneg, ona je rekla da nemaju takve user posted image Na kraju smo kupili u Planeti čini mi se, obuo ih je jedva 3 puta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 20:13:12   
Anck Su Nmaun
Ma iskreno meni je Deichman onaj jeftini kvalitet robe, mislim i cene su takve.
Jedna sezona i mozes baciti. Tako da nesto vredi kupiti ali nesto i ne.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Dečija obuća
15.12.2016 21:07:45   
Maraj
Ja gledala milami patofnice. Bas imaju slatke. Al sto ne otvore neku radnju na N.Bg-u.
Mi cemo najverovatnije na Zlatibor posle Nove. Trebace nam cizmice za sneg....covece , bas su skupe , a ako ih obuje 10 puta...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Dečija obuća
16.12.2016 12:39:41   
Anck Su Nmaun
Maraj sad ti je idealno za kupovinu , bar kod nas su svuda pocela snizenja, pa mozda nesto nadjete povoljnije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Dečija obuća
16.12.2016 13:17:57   
isidora88
Ja moram bebcu uzeti neke cizmice, ne znam gde da nadjem hodajuce tako malecneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Dečija obuća
16.12.2016 13:21:47   
Anck Su Nmaun
Koji broj nosite? Cipelgrad ima snizenje, tamo je uglavnom Milami ali vecih brojeva slabo.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.12.2016 13:22:24 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Dečija obuća
16.12.2016 13:22:54   
bebilule
Ja sam uzela Superfit Gore-Tex cizmice. Baš sam zadovoljna, lagane, tople, nepromočive. Bez anatomskog su, i to mi je drago. Ne znam imaju li u Srbiji, kod nas se prodaju u Planici.
Maraj, kod nas je to baš dobra investicija, snijega imamo nekad do maja user posted image . Ali računam da i ako ga ne bude, mora imati tople čizmice. Uzela sam broj 23. Tu je to negdje.

< Poruku je uredio bebilule -- 16.12.2016 13:25:13 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Dečija obuća
17.12.2016 0:44:40   
choopa choops
Ja sam mojima uzimala Gore tex cizmice u Lidlu, i odlicne su bile! A sto kaze Ana ovo u Deichmannu...ma nula.
Sada imaju kožne Bambijeve kanađanke, pa im neću uzimati za snijeg ništa jer ćemo vjerovatno ići nekih 7 dana na zimovanje, tako da će im i ove poslužiti. Maloj sam isto uzela Bambi kožne, a iznutra su krznene. Ako naletim slučajno na obucu za snijeg opet u Lidlu uzecu, jer je jeftina a dobra. Samo kod njih treba baš da se naleti na nešto da odgovara. Uzimala sam im i gumene čizme, ekstra su bile.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Dečija obuća
19.12.2016 13:06:53   
Anck Su Nmaun
I V je dobio svoje prve Nike user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Dečija obuća
19.12.2016 13:59:27   
Mala Elena
U Deichmannu nismo uzimali cizmice ali jesmo sandalice i prelepe su i na oko i po kvalitetu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Dečija obuća
19.12.2016 15:40:19   
Anck Su Nmaun
Mi smo uzimali patikice- katastrofa
Zepice, dva meseca i raspad
Sandale - jos se drze eto jedino s tim zadovoljni.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here