|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 [95] 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 8:56:22   
Anck Su Nmaun
Gledam ovih dana razne sandalice za V ...pa se razmisljam da li da uzmem anatomske ili ne...toliko polemike ovih dana oko toga user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 9:23:32   
Duškić
Ja nikako da skoknem da pogledam trebaju mi i sandale i patofne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 9:24:53   
Anck Su Nmaun
Mi patofne uzeli u Metro autlet za smesne pare!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 9:27:25   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Evo Dorinih patikica

user posted image


I mi imamo takve..Ja kupila sebi samo bez tog gore lepljenja . Dodjem kuci ona ih obuva i odusevljava se folirant. .Mama me pitala u medjuvremenu sta da joj kupi, ja se setim da sam videla te i posalje mi pare i kupim i njoj. Tako da nam je to poklon od bake..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 9:30:37   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi patofne uzeli u Metro autlet za smesne pare!


Tamo nisam ni svracala, eto ideje. Uzimala sam na "Decijem sajmu" to je sad pocetkom maja lepe, a nisu ni skupe ..pa sve razmisljam da sacejam jos dve nedelje. A imaju i sandale i svasta..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Dečija obuća
12.4.2017 9:50:04   
IvanaSK RR
Ja se ne opterećujem da li su anatomske ili ne.. Kupicu one koje mi se svide i ne budu previse skupe.
Patofnice smo dobili Ciciban od drugarice, oni su ih dobili nove, ali ih je sin izuvao pa ih nisu ni koristili. Ni mi ih ne nosimo stalno,vise sam da ide u carapicama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Dečija obuća
13.4.2017 20:48:17   
Anck Su Nmaun
Posto smo ovih dana sve vise u pokretu ( citaj po citav dan user posted image ) danas smo bili da kupimo nase prve sandaline!
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Dečija obuća
14.4.2017 10:04:32   
Milena18
Anck, baš su lepe!
Ja sam nešto čitala da obuću treba kupovati tek kad beba počne da hoda samostalno, a da do tada ide bosa, tj. u čarapicama. M je počela pomalo da hoda uz nameštaj, ali se baš kliza iako imamo čarapice sa onim gumenim delićima na stopalima koji baš tome služe - da se beba ne kliza. Ne znam da li da joj ipak kupim neke patofne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Dečija obuća
14.4.2017 10:50:37   
Anck Su Nmaun
V vec neko vreme set_a sa nama po ulici u nekim patikama/patofnama ne znma ni sta su, ok su ravne ali bojim se oko clanka nisu cvrste a po kuci se vec pusta sam, tako da je pravo vreme bilo. Al po kuci se ubija po parketu a nigde ne nalazim onaj silikon il sta je da mu zalepim na carapice. A da ide obuven necu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.4.2017 10:51:54 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Dečija obuća
15.4.2017 20:13:09   
IvanaSK RR
Anck, bas, bas su lepe.
Milena, i moja se kliza po kuci, al joj slabo obuvam patofnice, vise je u carapicama. Ako mislis da joj trebaju, uzmi, ti najbolje znas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Dečija obuća
15.4.2017 20:20:19   
Anck Su Nmaun
Hvala Iv
Mi ne nosimo cipelice po kuci , i nikad i nismo. Samo carapice. Obucu samo napolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Dečija obuća
10.6.2017 21:43:19   
dunja RR

Mame dečaka, koje sandalice da uzmem S? Moram to rešiti naredne nedelje,

Da li da budu sa otvorenim prstima napred, ili zatvorene?

Koje da gledam, dajte predlog za brend, ako ste nekim zadovoljne?


Htela sam Imac (imamo njihove čizme i odlične su), ali nema malih brojeva u Bg ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Dečija obuća
10.6.2017 23:54:38   
Duškić
Ja sam uzimala, baldino, ciciban, mihajlo, polino..ma i one pablosky sandalice (mislim da sam njih najskuplje platila) ...nije ni bitno. Sad planiram da pogledam i neke Markos. . Meni je bitno da budu napred zatvorene zbog prstica i da drze lepo zglob.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 0:04:03   
Ana RR
Suzi, mi kupujemo Grubinove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 0:08:34   
choopa choops
Ja sam mojima pretezno uzimala da budu zatvorene naprijed, a opet i da budu malo "šupljikave" da bi noga mogla da diše.

Ne znam koje bih ti preporucila, jer moji godinama vec nose Bambi (prvo sam im kupovala, pa sam bila odusevljena i ondasmo ih drzali, a sada nam je ostalo toliko da ne mozemo da ih prodamo ni ispod nabavne cijene, pa ih moja djeca nose, godinama user posted image ), a ovim starijima uzimam još po neke gdje stignem tipa Zara, HM, Deichmann....

Nisam bila zadovoljna sa Cicibanom i Chiccom, ne u smislu da unutra nisu bile dobre, zapravo bile su super kozne i ulozak, ali s vanjske strane bi se baš brzo uništile user posted image E sad da li smo tako potrefili model ili je nesto drugo bilo u pitanju, ne znam, ali nisam vise kupovala....Isto u Deichmann su loše, ali su bar jeftine pa s obzirom da se brzo unište i dosade, mi uzmemo nove user posted image

Uzimala sam za L i u Bata-i, nisu bile lose.

Edit: E da, Ana me podsjeti, i Grubinove sam uzimala za M, super su! user posted image Samo moraš da znaš da su im kalupi manji, tipa ako nosi 25, moraš njihov 26 il icak i 27.

< Poruku je uredio choopa choops -- 11.6.2017 0:09:55 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 0:28:35   
Mariya
Ja bih rekla kao choopa, da su zatvorene ili "šupljikave ", da mu ne isključuje prstići napred, a i manje ulazi prljavština, pesak, kamenčići u cipelu tj sandale.
Choopa, pa mislim da nisu sve loše u deichmanu, one Bobby i cupcake nisu nešto, baren shoe su onako, osrednje a elephanten su meni super cipelice! Lepe, udobne, kožne, kad god mogu te uzimam devojčicama. Cena im je sasvim prihvatljiva.

< Poruku je uredio Mariya -- 11.6.2017 0:30:18 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 0:33:42   
choopa choops
Da,da Mariya, jedino Elephanten su OK, ali ove ostale, jeftinije su sve koliko para-toliko muzike.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 1:01:36   
dunja RR
Hvala vam puno stvarno!

I meni se čini da su bolje zatvorene, jer smo mi veliki ulični hodači user posted image , bez zeze, puno hoda, i nekako mi deluju bezbednije, za prstiće, a i što kažete, zbog prljavštine. Znači zatvorene.


Za Grubin, nije mi palo napamet da oni imaju dečje! Ja Grubinke leti ne skidam.

Anči, imaju znači Grubin male brojeve, i zatvorene sandale? Idem u ponedeljak da pogledam obavezno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 1:03:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Duškić
Sad planiram da pogledam i neke Markos. . Meni je bitno da budu napred zatvorene zbog prstica i da drze lepo zglob.


Mi smo prošlog leta uzeli Marcos zatvorene, i ok su bile, Ne znam zašto sam ih otpisala ove godine, a blizu nam je radnja njihova, pogledaću možda i kod njih opet.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 5:51:13   
suzi kju
Mi smo kupili polusandalice Marko's i odlične su.
A i ja ne znam ima li grubin tako malene brojeve, ja nosim njihove klompe na poslu i japanke kod kuce, super su.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 7:26:20   
Duškić
Ja sam u trudnoci uzela GRubin sandale za mene, tad sam gledala iza cerkicu , ali uglavnom su bile sandalice u onoj radnji. Da , manji je kalup i secam se , narucila sam ih preko apoteke jer su bile dosta jeftinije nego u njihovoj radnji na bulevaru.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 11:09:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, imaju znači Grubin male brojeve, i zatvorene sandale? Idem u ponedeljak da pogledam obavezno.


Suzi, vidi na njihovom sajtu. Meni su one zakon i Marku odgovaraju. I neuništive su user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 11:31:52   
IvanaSK RR
Jeste, i ja mislim da na sajtu ima manjih brojeva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 13:45:01   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, imaju znači Grubin male brojeve, i zatvorene sandale? Idem u ponedeljak da pogledam obavezno.


Suzi, vidi na njihovom sajtu. Meni su one zakon i Marku odgovaraju. I neuništive su user posted image




Anči, gledala sam sada, ali su im sve otvoreni modeli, samo jedan je zatvoren, ali samo bele, roze :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 14:31:34   
choopa choops
Pa bio je model i kao zatvorene njihov. Koji broj nosi Sava?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 94 [95] 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 [95] 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here