|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.1.2021 16:05:23   
Ana RR
Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje user posted image user posted image





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.1.2021 16:27:43   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje user posted image user posted image






Dal si normalna 🤣🤣🤣🤣🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.1.2021 16:27:55   
Ivanka 75
Svekijevci se jutros vakcinisali. Niko bije znao da idu, dolazio komsija danas da mi kazexda, us otvorili punkt kod sportskog centra ali da nije nasao svekijevce kuci pa dosao meni da kaze.


Odem malopre da im kaxem za punkt kad oni kaxu vakcinisali se kineskom vakcinom... Cekamo rezultate... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.1.2021 16:34:45   
pari
I moja svekrva danas :) 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.1.2021 16:35:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje user posted image user posted image






Dal si normalna 🤣🤣🤣🤣🤣


Jbg, u Kini jedu pse, pusti ti to...

user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.1.2021 12:10:22   
gagana83
Je l kod vas mogu da se vakcinišu oni se koji nisu prijavili?Kod nas su neke ljude vraćali jer nisu dobili poziv a znam i nekoliko koji su vakcinisani bez poziva.Slučajno, ti koji su vakcinisani su u stranci 🙄

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.1.2021 12:32:16   
Ivanka 75
Moji svekijevci se vkacinisali a nisu se prijavili. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.1.2021 13:53:52   
dunja RR
Fajzer i Astra zeneka smanjuju isporuke za Evropu, izgleda slaba vajda da će doći do nas, običnih građana.

Slušam sada da će nabavljati indijsku vakcinu, jer je nemoguća misija doći više do ostalih vakcina, reče predsednik u vestima.

Mili, Maslačak, šta kažete na indijsku, prosto me strah i da vas pitam ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2021 13:54:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.1.2021 14:53:23   
mati
Ana, ti si hit... Da ne citiram sada ceo post... user posted image
Gaga a, ja sam pisala već, moja mama otišla da se prijavi za vakcinu, i bas tada je stigla, a verovatno su tek i počeli da zovu, pa su joj ponudili odmah da primi. Ja sam mislila da me slagala, kao idem da se prijavim, a da se odavno prijavila, da ne bi panicila. Ali onda kada se setim da joj niko nije mogao pomoći oko prijavljivanja, nikog pitala. Tako da je stvarno tako ispalo. A rekli su da će primati svi koji dodju, bez obzira da li su se prijavili.
Meni je samo hit što su je pitali kojom rukom piše, bockaju u drugu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.1.2021 15:38:32   
Maslacak15
neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.1.2021 8:44:28   
Misha i Ljisha
Ja se pitam ako sam imala alergijskureakciju na virus da li cu imati alergijsku reakciju na vakcinu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.1.2021 8:44:52   
jess021
Kakvu si imala reakciju? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.1.2021 15:49:40   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja svekrva se danas vakcinisala kineskom vakcinom. Sad čekamo reakciju, za svaki slučaj psa sklanjamo od nje user posted image user posted image







Jao, Ana, umirem od smeha! 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.1.2021 17:48:50   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Kakvu si imala reakciju? 





Poviseni eozinofili kijanje i slinavljenje. Dr je rekla da imam "alergiju na virus". Moji simptomi nisu bili klasicni. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.1.2021 17:53:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 



Iskreno nesto mi kineska, a posebno indijska ne ulivaju poverenje. Pošto nema trenutno fajzerove ne bih eksperimentisala. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 15:22:33   
dunja RR
Ja mislim da je spominjanje (odjednom) indijske vakcine samo marketinški potez, da svi pohrlimo na kinesku.
Jer, bolje kineska nego indijska, jel'te ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 15:23:36   
dunja RR
Moderna traži decu volentere za testiranje vakcine na deci KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 16:27:42   
nata11
Bez problema bih primaila i kinesku. Planirali ja i muz da idemo i cekamo u redu, da preduhitrimo novi soj virusa ali on sada kaze pojavila se informacija da ne idemo bez zakazivanja.



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 18:28:57   
milicicak
Ja sam danas čekala u redu na Sajmu, primila sam vakcinu 💪


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 18:42:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Bez problema bih primaila i kinesku. Planirali ja i muz da idemo i cekamo u redu, da preduhitrimo novi soj virusa ali on sada kaze pojavila se informacija da ne idemo bez zakazivanja.





Da, da. Danas sam nekoliko puta slusala da se ne ide dok se ne prijavis i dok ti ne zakažu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 19:01:19   
Ivanka 75
Ja se prijavih jutros ya svaki slucaj user posted image
Ko da sam ynala da ce doneti odluku o pozivima.

Ja videh danas moju tetku na vstima, primila vakcinu pa je uvatise da kaze nesto user posted image
А ona ozbiljnaaaaaaa, a spadalo tesko user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 19:49:11   
Tiziana

Ja misli da nije u pitanju neka tamo indijska vakcina, vec Astrazeneca proizvedena u njihovoj bio laboratoriji u Indiji. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

neznam sta bih rekla.osim da nemam elemeneta da procenjujem. o indijskoj bas nemam.pojma. nije da sumnjam da mnogi mogu da naprave vakcinu. ali za sada su samo fajzer i moderna koje su registrovane u EU i u Americi podnele detaljnu k

dokumentaciju o kljnickim studijama sa preko 30 hiljada ucesnika. Astra zeneca koja je favorizovana je brljala nesto sa rezultatima i zato kasni EU dozvola. citala sam sa su rusi podneli papire sad u sredu za EU registraciju. tako da mozda je i ruska ok...ja smatram da su vakcine generalno bezbedne i bolje da ih je sto vise ali mi je zaista tesko da kazem kakva je kineska vakcina ( ili indijska jos manje). 



Iskreno nesto mi kineska, a posebno indijska ne ulivaju poverenje. Pošto nema trenutno fajzerove ne bih eksperimentisala. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 19:58:34   
milicicak
Indija proizvodi vakcine za AstraZeneca i ta se zove Covishield ali prave i svoju domaću, tj. klasičnu umrtvljenu koja se zove Covaxin. O kojoj onaj koji se ne imenuje priča nemam pojma 😁


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 20:07:35   
Tiziana
Mislim da sam negde procitala da je ta AstraZeneca, ali nemojte me drzati za rec..


Pitanje, posto planiramo da se vakcinisemo. Kako znas da ces sigurno imati vakcinu za revakcinaciju? Koju si primila? 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vakcinacija Covid -19
25.1.2021 20:20:26   
milicicak
Šalu na stranu, Indija je ozbiljan proizvođač vakcina.


Tizi,ja sam primila kinesku, računam da nisu toliki idioti da nemaju sprembe druge doze za one koji su primili prve. Od Pfizera sam se oprostila jer ću za njega na red stići nikad, tj. bar ne u neko dogledno vreme. A sve mi se čini da je ova predstava sa izborom vakcine, samo to predstava i da ako nećeš da čekaš do septembra možeš da primiš samo ono što ima

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here