|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 10:43:44   
mama Jo
Von, to bi verovatno bilo najbolje - da angazujete nekoga, nekoga ko je vec radio tako nesto. Tata i ti cete je svakako obilaziti i odlaziti i pomagati, a opet i ti imas gomilu stvari drugih, neces moci bas svakog casa da odes kad treba. Ovako cete i vi biti mirniji, a njene potrebe podmirene sve. Bas mi je zao stvarno sto sad tako mora, zelim baki da se sto pre oporavi..

Ljisho, i na vas bas mislim. Ljubimo batketa puno!!

Hvala sto pitate za mamu. Juce je obavila kontrolni pregled u Kamenici i dali su joj zeleno svetlo za dalja snimanja. Sad smo u kontaktu sa rodjakom koja je doktorica i danas-sutra ce joj sto pre zakazati gastroskopiju, i kolonoskopiju. Skroz sam opterecena time, ne mogu vam ni opisati. Jedva cekam da to obavi. Anemija je i dalje prisutna i to prilicno, a ima i krvarenje u stolici...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 11:07:23   
flamingos
Mama Jo,drži se.Biće to sve ok.Ljubim te.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 11:20:43   
vonavoj
Mama jo,creva su bas specificna,ne znam kako i ide to lecenje...nadam se ds ce naci uzrok i brzo izleciti. Jel ti se mama vakcinisala? Sad po bolnicama je jako rizicno.

Ja se bojim i za moju babu sad kad dodje.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 13:12:45   
Sanjica26 RR
Sve vas pozdravljam. Nemam kad da caskam po temama. Puno obaveza.

Mama jo, zagrljaj za tebe i tvoju mamu. ❤️
Takođe Von za tvoju baku. ❤️
Ljiso, nadam da su kod vas zubici.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 14:09:51   
mama Jo
Hvala vam puno drage moje user posted image
Zakazali smo za sledecu subotu gastro i kolono. Privatno ce ici da odradi, pod totalnom anestezijom, da se ne muci...
Ona je zvala Mitrovicu da proba tamo da zakaze, ali su joj rekli da nema sanse do daljnjeg... Toliko ima novih slucaja zarazenih kovidom, da pitaj boga kad ce na red doci ostalo... Uzas!!

Von, kad baka izlazi?
Ljisho, kako je batke?
Kako ste ostale mame?
Mi smo do sad bile napolju, bas je lep dan danas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 15:23:59   
Misha i Ljisha
Ja sam u skoli. Mm vodioP kod privatnog zubara. Covek isto kaze sve ok. Nije im dao  ab. 


Znaci da ni bol nijenod zuba? Znaci sta da radim? Ako nocas bude.kukao na glavu vodicu ga u deciju bolnicu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/21
4.3.2021 18:29:50   
mama Jo
Pa da... Joj samo neke brige sa decom. Sta kaze, je l' se zalio posle da ga boli?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 7:14:50   
Maraj
Jutro mame.
Ja skuvah kafu user posted image
Ljiso kako je P

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 7:59:16   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, kako si?
Ljišo, kako je prošla noć?
Mama Jo, nadam se da ćete uskoro saznati šta je sa mamom, jako je teško to čekanje.
Ja sam nešto loše spavala noćas. Jutros rano sam odvezla M kod bake jer svakog petka ide tamo da se igra sa drugaricom. Obično je mm vodi, ali on je ostao kući da odmori, imao juče neku malu temperaturu i grlo ga bolelo.
Nema nam Pari ovih dana.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:12:52   
Ivanka 75
Dobro jutro.


Vidim vanredno na sve strane 😔
Nadam se da ce uskoro svi biti bolje. 
Von, baka? Ljisho, maleni? 
Milena, je tm prelezao covid? Ne mogu vise da pohvatam ko i sta 😔 Kod mene pola komsiluka u izolaciji. Deca donela koronu iz skole, u jednoj kuci svih 8 pozitivno. A svako ima svoj ulaz. 
Ja i mama pijemo kafu pa idemo za revakcinu. Krece cuvanje br 2, jos mesec dana 😭
Nesto jedva cekam da mi prodje ova nedelja, sva mi cudna i nesto grozna. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:17:19   
emicaa
Dobro jutro.Kod naa standard sve.Svaki dan budemo dugo napolju,posle mi mrsko pisati.Konacno petak

Ljiso kako je P?Von najbolje nadjite nekoga da vam pomaze,ti ionako ne znas gdje udaras od posla.Jel mi se cini ili nema Jess?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:31:46   
vonavoj
Jutro,peetaaak! Ustala ukocena!

Baba izlazi danas,zvali nas jutros...dovesce je hitna,dobro je,vec smo brinuli kako cemo je ubaciti u auto.Nema jess i pari🤔Milena,kako je tm? Definitivno su krenuli i drugi virusi,ovo varljivo vreme..kod mene kolega pozitivan,koleginicu grlo boli...svi smo slomljeni..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:37:27   
Milena18
Ivanka, on je bio bolestan isto kad i ja, samo što mu je rađen samo brzi test posle 5 dana od početka simptoma i bio je negativan. Ali ja nekako ne sumnjam da je i on tada preležao kovid jer je imao klasične simptome, a pritom je radio od kuće, nigde nije ni išao.


Von, kaže da je bolje od jutros. Juče je imao i 7 časova bez pauze, možda se i zbog toga osećao malo lošije. Hajde dočekajte baku, pa polako da se oporavlja. Pretpostavljam da je sad haos sa odlascima na rehabilitaciju, jesu li vam spominjali nešto? 
Da, Emice, nema ni Jess, ona obično ujutru piše. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:45:57   
mama Jo
Jutro...
Da nema jess, i pari... Mada i meni nekada caskom prodju dva-tri dana i shvatim da nisam pisala... Nadam se da je sve ok..

Bas je neko varljivo vreme skroz, i mene vec par dana boli grlo, i nesto sam sva slomljena... A ja sve mislim da imam alergijsku reakciju na nesto sad sto cveta. + i dobijam od prekjuce, nikako dadobijem vec jednom normalno. I to me bas iscrpljuje.

Hajde da danas lepo svi budemo dobro i da vikend svima bude super 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 8:54:37   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,baš si vredna.Ivanka,srećno na revakcinaciji.Von,hajd da se baka što pre oporavi.Ljisho,kako je dete?Pročitah sve i dok krenem da pišem,pola zaboravim.A da,nema nam Jess,Pari,Branki.Javite se.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.Ovde je lepo veeme.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 13:28:10   
vonavoj
Joj,mama jo,tako je i meni kretalo 2 dana..pa kad je krenulo,potop..jos mi ide...

Bila sam do babe,izasla sa posla,da je presvucem,promenim pelenu,ne moze drugacije... dobro je,smeje se,ne boli je....prica neke price,u spinalu je operisana,pa mesa javu i san,pricala sa bratom,koji je umro pre 12godina...i tako..ali dobro je.Plus,na sve ovo,na poslu rasulo,dvoje kolega bolesno..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 13:39:45   
mati
Zdravo majke! Koliko vidim svi u nekom haosu...
Ivanka, kad pre revakcina? Kao da si se juče vakcinisala user posted image
Ljiso, kako je P?
Von čuvaj baku. Meni moja mnogo nedostaje. Tako se setim i krivim sebe za glupe izgovore da ne odem do nje. Samo da mi je sat vremena da je slušam, njene priče.
Ostale mame, nadam se da ste dobro. Još jedan lep dan, iskoristite ga.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 14:02:18   
Sanjica26 RR
Mah, mah.

Sve vas pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 15:39:57   
pari
Nikako da se javim...čitam vas ..

Jako sam bila nervozna... Ispostavilo se da M ima 8 karijesa!!! A tata ga je vodio kod zubara u Bg i sve je bilo ok. Sad moramo sve da popravljamo i mnogo mi je krivo jer će mu ovo biti prvi put i odjednom toliko! Još plus sam ja velika kukavica za zubara...ne znam kako ćemo ovo proći,a moramo...sledeće subote idemo...
Inače smo ok, škola, igranje, napolje, domaći, igranje... Za vikend ćemo malo negde da prošetamo svi zajedno...
Ljišo,kako je P?Mama jo, drži se i nadam se da će sa mamombiti sve dobro!Ivanka, super što završavate vakcinu! Mi ko zna kad ćemo...sporo je ovde...Von, da baka bude bolje što pre!Flamingos, Milena, Emice i ostale mame puno vas pozdravljam!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 16:38:33   
flamingos
Pari,ljubim vas puno Nemoj da se nerviraš,sredićete i to.Mati,peočitah.Hajd da što pre sve prođe.Neko ludo vreme došlo.Valjda će i ovome jednom da dođe kraj.Pozdrav svima.Ivanka,kako ste ti i mama nakon revakcinacije?❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 16:53:44   
Ivanka 75
Za sad smo ok, valjda ce tako i ostati. Kaze komsinka oni imali reakcije na vakcinu, temp i bolove u misicima. Nadamo se da ce nas zaobici. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 17:17:30   
vonavoj
Pari,polako,ne prenosi strah,budi jaka...

Mene danas dva puta slabost hvatala..hormoni, ciklus me ubio..plus promena vremena. Kad bi mogla da odspavam 15min..nisam naucila decu da me ostave da odmorim.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 18:04:21   
Ivanka 75
Pari, zube popraviti mora. Ioanko su mlecni, poispadace. 😊


Ti si navikla da sama sve organizujes a sada delis obaveze, kako tako. Sitnim koracima napred, smireno ❤️
Ljisho, kako je P? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 18:28:49   
Sanjica26 RR
Konacno petak. Hiphiphurej. Mm decu razvozi, a ja cu da se raskomotim. Crkla sam i danas. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 20:36:02   
pari
Pitam se da li ja treba detaljno da mu ispričam šta će mu raditi kod zubara ili da to ostavim zubaru (ne verujem da će mu oni baš nešto objašnjavati)...pošto će dobiti i anesteziju i bušiće mu zube i stavljati plombe...pošto mu je sve prvi put....

Pitam se da li je bolje da zna ili da ne zna... 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here