|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 20:53:48   
Ivanka 75
Iz iskustva mjslim da je bolje da zna. Da zna sta da ocekuje, mozda da prodjete pored zubara da vidi gde ide. Ispricaj mu nesto, da ce da mu isteraju posebnom cetkicom crvića iz zuba. 😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 20:59:45   
emicaa
Pari,Dora je morala popraviti 4,uzasan strah.Uspavali je i odradili sve.Ali ja sam njoj prije toga ispricala kako ce raditi ali da ce ona spavati i da nista nece znati.

Ja danas pricala sa svojima pa me opet neka tuga uhvatila,fale mi.Mama na silu da ne zaplace za djecom.Sutra cu dobiti pa sam bas sva neka njanjava

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 21:37:12   
flamingos
Pari,i ja mislim da treba da zna,polako ga uputi i biće ok.Držim fige.Emice,jubim te.Verujem ti i potpuno te razumem,znam kako je...❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 21:44:00   
vonavoj
Objasni mu,da ciste zube,da skidaju prljavo,da ce duvati vetar,tako ciste i da ce dobiti zvezdu koja sija..tako je nasa zubarka objasnjavala..hahah.

Zene,koliko sam umorna...bila opet do babe,ne mozete da zamislite,pod hitno moram naci zenu,ja ono ne mogu,dobro se nisam ispovracala..ona se uneredila..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 21:46:46   
pari
Da da, mislila sam svakako nešto da mu kažem...bio je kod ove zubarke tako da zna gde idemo i da treba da mu popravljaju zubiće... Ovde daju neki opuštajući gas i onda anesteziju (inekciju) i onda popravka...pitam se samo kako će mu tu inekciju dati.  Deca se toga baš boje, tj.boje se bilo kakvih igli...


Von, obavezno žena! Ti to ne možeš da radiš
Emice, znam kako je ...drži se još malo ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 21:52:51   
Ivanka 75
Emice, ja sam u Srbiji pa zbog korone nisam videla mamu skoro 10 meseci. Znam kako ti je.


Jbi ga, valjda ce i ova grozota uskoro da, se zavrsi. Emi ❤️❤️❤️

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 22:06:07   
mati
Emice, prvi put čujem da uspavljuju za popravljanje zuba? Jel moguće? Još tako malu decu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 22:33:58   
emicaa
Mati ona se bojala uzas,i da joj ne navuku traume uspavali je.Ovde je to normalno,ako se plasi uspavaju i cao drugari.A  meni i drago,ona vec vuce traume od lijecenja,ne treba joj jos i ovo.Djevojke moje ❤

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 03/21
5.3.2021 23:43:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mati

Emice, prvi put čujem da uspavljuju za popravljanje zuba? Jel moguće? Još tako malu decu...


Da, to rade i u Kanadi, ne znam za Ameriku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 4:55:42   
pari
Rade i ovde uspavljivanje iako mi sad nisu to preporučili nego taj gas za opuštanje i klasična anestezija...

Ja nešto ne mogu da spavam...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 7:42:13   
jess021
Pari, sto ne mozes da spavas? Verujem da si se iznervirala zbog zubica, ali sredice se to.


Mama jo, bitno da moze vise da krene sa analizama, da zna na cemu je. Znam da mnogi brines, ali bice to sve ok. 
Ja nesto nisam u elementu ovih dana, ni psihicki ni fizicki. Nikako ova prehlada da me prodje skroz, juce spremala stan, posle satima neka vrucina izbijala iz mene. Pocela sam da citam onu knjigu o vaspitanju Pozitivna disciplina, jer ni tu nesto ne radim kako treba..... I tako 😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 8:20:35   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam se probudila u 6, jer je mm navio pogrešno sat. Treba da ustane kasnije. Umesila sam kiflice. On ode da služi. Danas su zadusnice. Ja cu u komsiluk u crkvu zbog kiflica😁
pari, T je popravljala zubic sa anestezijom prosle godine prvi put. Naravno, da je crkla od straha. Cim je dobila anesteziju druga pesma. 
Sinoc dobih od mm i dece poklon, gumice za kosu. One popularne skranči. I dve maske. Svratili u Lunu, a kod njih su cene prava "sitnica". Mada, na iznenađenje nije ovo skupo. 


Danas me ceka brdo posla: od kuvanja, ucenja do spremanja casova. 😁 I to samo ako devojcice budu izuzetno dobro. Možda mi mama dodje sutra. Ona nikako da se povrati. Ne mogu nikako da je pomognem, osim da je slusam. 
Jess, naidju takvi dani. I meni nije bas najbolje, ali se zaokupiram poslom. Zagrljaj za tebe. 

Konacno da napisem duži post. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.3.2021 8:21:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 9:16:26   
flamingos
Dobro jutro.Jess,Pari ostale mame,grlim vas,budite dobro svi.Ivanka,kako ste?Evo zamesih za hleb i stavih kupus da se kuva.Kasnije ću krofne da pržim.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 10:17:53   
mama Jo
Dobro jutro...
Ni ja nisam znala za mogucnost da se deca uspavaju da bi se popravili zubi... Pari, videcete... Nadam se da ga sa anestezijom nece boleti i da ce brzo proci... Ako bas bude drame, pitaj zubara za tu mogucnost?

Jess, i j asam u nekom slicnom raspolozenju. Iskreno da ti kazem, ja sam vise puta citala te knjige o roditeljstvu i rekla sam da necu vise da ih citam. Posle se osecam jos gore, iskreno 😁
Ima stvarno gomila ok saveta, ali nekako nisu bas uvek primenljivi prakticno, bar u mom slucaju.
Zagrljaj user posted image
Inace i mene savladala neka prehlada ili sta li je... Ja sve mislim alergijska reakcija... Sta uopste sad izaziva alergiju? Od juce sam promukla samo tako odjednom, i nos zapusen, grlo grebe. I sto jess kaze, neka vrucinstina izbija iz mene, cim sam malo vise aktivna...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 13:01:29   
mati
Zdravo majke... Meni je vikend do sledeće nedelje, videćemo za dalje...
Stariji M je popravjao stalni zub bez anestezije, zubar je zaista fantastičan, već sam pisala da me totalno kupio. A i mladji je popravljao i šesticu i mlečni. Isto bez anestezije.
MJ, jel si ti prelezala koronu, nisam u toku? Moji simptomi su takvi bili, neuobičajeni, ali sve što si nabrojala sam ja imala. I čaj koji me je preznojio na poslu je bio razlog da se testiram. Prati...
Napokon sam sela. Ručak je gotov... Ispekoh jezik semenkama, što li jedem kad ništa ne osećam... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 6.3.2021 13:02:41 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 13:21:01   
mama Jo
Mati, ja nisam prelezala koronu. Danas se bas lose osecam... Ispraticu danas i sutra ako mi bude ovako, testiracu se. Prekjuce mi je isto bilo, a juce sam bila skroz ok...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 13:25:47   
Ivanka 75
Pozdrav mamike!

Uzivamo u Ja sam poni maratomu na Nick-u 😁Neki uzivaju i kikocu se a neki ih pustaju 😊

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 13:29:13   
mati
MJ, vidi tamo temi o koroni, ja sam bas pisala po danima. Mislim, ne želim da te plašim, daj Boze da nije i da je neka prehlada. Ali i mene su ovde žene savetovale na testiranje i nalazila sam bitne informacije i savete. Prelomila sam kada me je preznojio čaj, T nisam imala. Na početku me je peklo grlo, i bolele oči. Bila sam ubedljena da sam negativna.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 14:46:35   
vonavoj
Mati,u pravu si,svi se nesto neckaju,ima i virusa,ovo vreme..ali uglavnom je korona..

Sta sam sve danas odradila,mislim da neko za 6 dana to ne stigne...narod je poludeo,guzva svuda,a morala sam u grad,sa devojcicama..Rucali smo i pijem kafu.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 21:00:19   
flamingos
Von,i ja sam danas turbo.Mama Jo,kako su?Nadam se da nije korona,da si samo prehlađena.Javi kakva je situacija.Mati,jesi li ti dobri?Jess,Pari,Ivanka,vi?Mislim na sve vas.Milena,kako ste vi?Svima šaljem puno pozdrava i poljubaca.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 21:04:50   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dobro jutro...
Ni ja nisam znala za mogucnost da se deca uspavaju da bi se popravili zubi... Pari, videcete... Nadam se da ga sa anestezijom nece boleti i da ce brzo proci... Ako bas bude drame, pitaj zubara za tu mogucnost?

Jess, i j asam u nekom slicnom raspolozenju. Iskreno da ti kazem, ja sam vise puta citala te knjige o roditeljstvu i rekla sam da necu vise da ih citam. Posle se osecam jos gore, iskreno 😁
Ima stvarno gomila ok saveta, ali nekako nisu bas uvek primenljivi prakticno, bar u mom slucaju.
Zagrljaj user posted image
Inace i mene savladala neka prehlada ili sta li je... Ja sve mislim alergijska reakcija... Sta uopste sad izaziva alergiju? Od juce sam promukla samo tako odjednom, i nos zapusen, grlo grebe. I sto jess kaze, neka vrucinstina izbija iz mene, cim sam malo vise aktivna...


μαμα јо, кренуло је цветање. Тако да све је могуће. Ја само чекам кад ће да ме састави.

Ја сам данас свашта обавила. Хоћу одмор. Једва чекам мајски распуст, одох са сестром и мамом и мојима на Тару. Уморна сам баш. Одох да се тушнем и да читам.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 21:17:08   
Ivanka 75
Zar niste pocele terqpiju protiv alergije?


Od pocetka februara krece rana vegatacija, nema snega. 
Antihistaminici i bice vam lakse. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 03/21
6.3.2021 21:50:04   
mati
Ja nisam koristila pumpicu sigurno mesec dana. A mislila sam da će mi biti potrebna sada za vreme korone. U smislu da će me uhvatiti panika pa da posegnem za njom. Ponosna sam na sebe.
Stariji M malopre kinuo, odmah sam pomislila na koronu, samo da njih zaobiđe. Tada sam shvatila da ja od juče ne kijam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 8:31:26   
jess021
Jutro mame!


Mi smo juce bili turbo, na rucku su bili nasi iz Srbobrana, pa samo izasli napolje, pokupili drugare sa igrališta, pa vecera. Bili su skoro do 21h. Mislila sam da danas idu na bazen jer nisu u petak, ali L je jos uvek prehladjena pa nek iskuliraju jos danas. 
Mama jo? Kako si danas? 90% sam sigurna da to kod tebe nije korona vec neka druga viroza jer evo svi iz nas okruzenja se zale na tu kijavica. 
Sanjice, grlim te, odmori malo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 9:51:22   
flamingos
Dobro jutro.Mati,Mama Jo,Ivanka, i ostale mame,kako ste.Evo skuvala sam fil za tortu i odoh do grada do cvećare,prodavnice itd.Mm ode do sela.Prjatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here