La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (21.3.2021 21:03:02)


Bezuslovnu ljubav i podršku intuitivno vezujemo za majčinsku ulogu, a prethodna godina je dala više prilika i tatama da postanu omiljeni heroji svojim mališanima.

Uloga tate u savremenoj porodici se u značajnoj meri promenila i istakla ravnopravnu ulogu oca u odgoju deteta. Partnersko roditeljstvo, kao i značaj očinske figure i pomoći mami i bebi od prvog dana bebinog života otvara nove potencijale za razvoj deteta, kao i međusobnog odnosa svih članova porodice.

Uloga tate je da voli, zagrli, podrži, ohrabri i zaštiti svoju decu, ali i da zajedno sa njima uživa u svakodnevnim aktivnostima i ritualima poput pripreme omiljenih obroka, čitanje pred spavanje, osmišljavanje novih igara, ali i da pruže zagrljaj koji miluje i štiti.

Brend La Roche-Posay aktuelnom Lipikar kampanjom podstiče ravnopravno roditeljstvo i ističe – i tata je heroj. Ko su tate superheroji na društvenim mrežama i kako su se oni snašli u toj ulozi – otkrivamo u tekstu koji možete PROČITATI OVDE ...



Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da proslavimo početak proleća i Ringerajine tate heroje!

Obradovaćemo na forumu 3 Ringerajina korisnika, koji će osvojiti po jedan LIPIKAR proizvod, prema redosledu plasmana:


1. LIPIKAR BAUME AP+M 400ml

LIPIKAR Baume AP+M pomaže vraćanju ravnoteže mikrobioma kože. Trenutačno smiruje kožu i deluje protiv svraba. Sa negovom efikasnišću protiv vraćanja simptoma, pogoršanja stanja kože su ređa. Hrani kožu i pomaže u obnavljanju njene barijere. Formulisano za bebe, decu, odrasle sa vrlo suvom kožom sklonoj ekcemima ili alergijama.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/k5hwYk4x/LP56855-INT-big-1.png[/img]



2. LIPIKAR SYNDET AP+ 400ml

Proizvod za čišćenje tela sa visokom tolerancijom.
Pomaže u obnavljanju barijere kože i uspostavljanju ravnoteže mikrobioma.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/9MTYfzmf/syndet-1.png[/img]




3. LIPIKAR HUILE LAVANTE AP+ 400ml

Delovanje protiv svraba i iritacija.
Počevši od tuširanja.

1. Pruža koži lipide potrebne za obnovu zaštitne barijere kože.
2. Uspostavlja balans u mikrobiomu za prevenciju upale kože.
3. Štiti kožu od isušujućeg efekta tvrde vode.

Više o proizvodu ...

[img]https://i.postimg.cc/XY8hVH2P/LP55686-big-1.png[/img]





Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 22.3. do 8.4.2021. (zaključno sa 8.4.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


Takođe, ukoliko želite da konkurišete za nagradu, ovde u sponzorisanoj temi, napišite nam nekoliko rečenica o tati super heroju (vašem tati, tati vaše dece, možda vašem bratu koji takođe tata, tati-komšiji ili bilo kom drugom tati koga smatrate divnim ocem i herojem). Dajte da čujemo za njih, jer važno je [sm=smiley27.gif]




TAKMIČI SE I OSVOJI! [sm=bravo.gif]





Duškić -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 12:27:07)

Moj suprug je super heroj -tako mu moj sin kaze, a i cerka!
On je tu da jh cuva, vaspitava, uci da voze bicikl, da uzivaju i satima se gnjave!




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 12:33:10)


Super za nagrade. 🙂




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 14:01:53)

Divno,bravo za našu rr i sponzora.Kasnije pišem o svom tati.Hoću da ispišem sve što mi je na srcu.On je moj heroj.❤





flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 18:30:43)

Izbaci kad duži post napišem,pa evo skrinšotovah šta sam napisala.❤

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2119331-9098.jpg[/img]




pari -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 18:36:30)

Flamingos ❤️





emicaa -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (22.3.2021 18:49:58)

O Flamingos 😞





Ivanka 75 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 12:45:51)

Flam ❤️
Moj tata super heroj je moj deda, mamin tata. Divan, posten, dobroćudan. Nikad nijednu grubu rec nikome nije rekao. Čak je i mog oca koji nas je napustio, uvek oslovljavao sa Sine. A nije morao. Svakoga je postovao i bio postovan. Mamu podrzao kad je doslo do razvoda, sestru i mene on i nana bez reci prihvatili. Nikad nisu nista rekli, nikad prebacili ni mami ni nama za mamin brak i bivseg muza. Dodje s posla i legne da spava, trpeo je sve gumice i snalice sto smo mu sestra i ja stavljale na kosu dok spava, budio se čupav i sa repićima, pokidane kose ❤️Pre 20ak godina sam putovala kući i u autobus u Vr Banji uđe stariji čovek. Počne pričatii ko je i odakle je i u toj priči saznam da je iz istog sela kao i moj deda. Rekoh mu čija sam a on poče plakati, znaju se od detinjstva, a nisu se videli od 45te.Kad god nas odvede kod lekara pa moramo da primamo bocke, niko drugi, samo on nas je morao voditi za svaku inekciju posle koje smo svraćali u Mali Pariz na "ćevape i ćok". Mama i nana nisu znale za to. I ako su znale, ćutale su. Kolika veličina od čoveka je bio pokazuju reči koje mi je uputio kad smo planirali svadbu, a on polazio na operaciju u Bg. "Zovi oca na svadbu, red je. Iako ne govorimo sa njim, zovi ga." Umro je mesec dana kasnije a ja sam ispunila njegov amanet. Mali rastom a veliki srcem i dušom. I nekako mi je uvek u mislima da živim po njegovim načelima, pošteno i odano. 





pari -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 14:02:21)

Ivanka ❤️ divno





dunja RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 14:09:39)

Flam, Iv [sm=smiley27.gif]




lesli -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 14:12:49)

Flamingos, Ivanka... divne su vam price. ❤️




emicaa -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 14:28:04)

Ivanka divno ❤ nema mnogo takvih ljudi





Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 14:51:25)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flam ❤️
Moj tata super heroj je moj deda, mamin tata. Divan, posten, dobroćudan. Nikad nijednu grubu rec nikome nije rekao. Čak je i mog oca koji nas je napustio, uvek oslovljavao sa Sine. A nije morao. Svakoga je postovao i bio postovan. Mamu podrzao kad je doslo do razvoda, sestru i mene on i nana bez reci prihvatili. Nikad nisu nista rekli, nikad prebacili ni mami ni nama za mamin brak i bivseg muza. Dodje s posla i legne da spava, trpeo je sve gumice i snalice sto smo mu sestra i ja stavljale na kosu dok spava, budio se čupav i sa repićima, pokidane kose ❤️Pre 20ak godina sam putovala kući i u autobus u Vr Banji uđe stariji čovek. Počne pričatii ko je i odakle je i u toj priči saznam da je iz istog sela kao i moj deda. Rekoh mu čija sam a on poče plakati, znaju se od detinjstva, a nisu se videli od 45te.Kad god nas odvede kod lekara pa moramo da primamo bocke, niko drugi, samo on nas je morao voditi za svaku inekciju posle koje smo svraćali u Mali Pariz na "ćevape i ćok". Mama i nana nisu znale za to. I ako su znale, ćutale su. Kolika veličina od čoveka je bio pokazuju reči koje mi je uputio kad smo planirali svadbu, a on polazio na operaciju u Bg. "Zovi oca na svadbu, red je. Iako ne govorimo sa njim, zovi ga." Umro je mesec dana kasnije a ja sam ispunila njegov amanet. Mali rastom a veliki srcem i dušom. I nekako mi je uvek u mislima da živim po njegovim načelima, pošteno i odano. 





Баш је диван. 
Ако смогнем снаге, написаћу и ја за мог супер јунака, мог тату. 




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (23.3.2021 15:34:47)

Pari,Emice,Dunja,Ivanka,Les.❤





Milena18 -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (24.3.2021 10:37:40)

Flamingos, Ivanka, divne su vam i dirljive priče [sm=smiley27.gif]




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (24.3.2021 10:47:40)

Hvala Milena.❤Ivanka,divan čovek,veoma dirljiva priča.❤





SanjaMG -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (27.3.2021 22:26:34)

Maksimov tata je car! Maksim ga obozava, ljubi, maltretira, ne dozvoljava mu ni da ruca kad se vrati s posla jer mora da se igra sa njim, budi ga i zatvara ga u kucicu kada se igraju policajaca. Tata mu sprema hranu, tata ga vodi u wc, tata vodi u parkic i voznju trotinetom. Maksim kaze da je tata smotan ali dobar i zato ga voli. <3 za sve tate!





flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (30.3.2021 8:39:57)

SanjaMG,predivna priča.❤





dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (31.3.2021 16:04:15)

Nas tata super heroj uvek ima vremena za svoju malenu - kad je najumorniji da joj cita knjigu, da idu u setnju ili da plesu njen omiljeni ples. Cak se i u kuhinji snalazi - toliko dobro, da najbolji cokolino ili keks i mleko sprema upravo tata [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 19:21:39)

Tata super heroj, nije samo broj.
Držao me na svom dlanu, kada sam pravio galamu.
Pelene mi menjao, zamislite, nisam se dernjao.
U korpi me na krov auta stavio,
mamu ubacio u kola, mene zaboravio... 🙆‍♂️





dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 19:54:09)

Bravo mati, super pesmica [sm=bravo.gif]




mati -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 20:42:30)

Hvala, šaljiva malo. Bas nisam znala šta bi.




Duškić -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 20:45:19)

Mati, bas je slatka pesmica.




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 21:48:40)

Bravo mati za pesmicu[sm=bravo.gif]




mati -> RE: La Roche-Posay će obradovati 3 Ringerajina korisnika sjajnim nagradama! (8.4.2021 23:56:33)

Duškić, Sanjice hvala. Bila je i probna verzija, ali izmenjena. [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>