|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 7:15:43   
Maraj
Jutro mame.
Moji odose u vrtic. Ja standardno, pristavila kafu da popijem u miru, pa na posao...
Von, jess ja sam vidjala u lidlu spavacice.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 7:42:38   
dddaca
Dobro jutro!
Moje dete nije htelo jutros da ustane za vrtic. Kaze spava joj se. A ja nisam htela da insistiram i ostavila sam je da spava. Sad razmisljam da li je mozda trebalo da je posaljem

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 8:29:12   
Milena18
Dobro jutro i od mene!
I moja se jutros jedva probudila, kasno je zaspala sinoć. Danas u vrtiću sade voće, ona je ponela seme jabuke, ja iskreno ni ne znam da li jabuka tako može da se posadi.
Neko me je pitao koliko ću još raditi, čini mi se Jess. Još ove i sledeće nedelje radim. Nisu mi još našli zamenu, ali ni ne vidim da se mnogo trude, tako da sam im rekla da još toliko računaju na mene. Mislim da je 4 nedelje sasvim dovoljno da se nađe neko ako stvarno hoćeš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 8:31:54   
vonavoj
Hahah,milena,mi smo 5 meseci trazili moju zamenu,jedva smo nasli..i nisu bili zadovoljni.

Sta te briga,njihov problem.Maraj,bude u lidl,treba hvatati..Nema sanjice?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 8:42:44   
Milena18
Da, nema Sanjice baš dugo, sigurno je zauzeta poslom i učenjem.
Von, mene su već zamolili da radim ponešto od kuće kad zatreba, i rekla sam da hoću, samo da ne moram da dolazim. A za ovo što mora u kancelariji je samo potreban neko ko se solidno snalazi sa računarima i da zna engleski, makar dok ga ne obučim za ostalo. Koliko uopšte može da bude teško da nađeš nekog takvog? Nego kad nećeš, računaš da će svako da pokrije po deo posla, a tako može samo cirkus da nastane. Ali što kažeš, njihov problem, ja sam im rekla na vreme.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 9:26:39   
dddaca
Milena, pazi samo da to "kad zatreba" ne predje u svaki dan. Cim se oni ne uzbudjuju previse oko zamene...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 04/20
20.4.2021 9:55:06   
Ivanka 75
Dobro jutro. Bas su opusteni Milena.Doruckovasmo pa u skolu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 6:29:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Javljaju za danas lepo vreme.Mm danas da ode do sela.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 7:19:58   
Maraj
Dobro jutro
Pozdrav flam user posted image
Gde ste mame? Nema ni sanjice, ni ljise...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 7:21:02   
jess021
Dobro jutro!


Maraj, ni Emice, ni Ane?! L i ja budne, pijem kafu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 7:59:10   
Milena18
Jutro!
Da, baš se dosta inače aktivnih članica ne javlja poslednjih dana.
I ja pijem kafu na poslu. Još 7 radnih dana. Bar se nadam...
Mi smo juče dugo šetale, došle kući tek pred večeru. Išle smo da tražimo neku kuću za koju smo se sa vlasnikom dogovorili da je vidimo u petak. Naravno, ja sam suviše nestrpljiva da čekam do petka. Ali nismo je našle. Zato je M našla usput, kako ona kaže, polje maslačaka ispred neke zgrade, koje oduševljenje je to bilo user posted image Danas ja idem po nju u vrtić, mm radi popodne.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 8:04:31   
dddaca
Dobro jutro i ovde.
juce mi je bio tezak dan, a danas ce izgleda biti jos gori.
Milena, mogu da zamislim koje je to odusevljenje bilo. Maslacak je svuda. Cak sam razmisljala ako nadjem negde neku slabo prometnu livadicu da naberem malo, da probam da napravim med od maslacka. Nisam nikad do sad, a cula sam da je bas zdrav

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 9:52:13   
jess021
Daco, ja moram da pitam. Kako ti da napravis med?! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 10:15:22   
dddaca
Nije to pravi med, zove se samo tako. Med od maslacka. Cvetovi od maslacka sa secernim sirupom. Kao sto ni ono sto prodaju na Zlatiboru nije borov med, vec kuvane borove iglice sa secerom.
Evo pogledaj ovde

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 11:33:40   
mama Jo
Mame, masem, i da se konacno javim. Dani mi leeeete... Evo nas u parkicu, lep dan je. Prosle nedelje smo nas tri bile kod mojih, i u subotu su prvi pjt prespavale kod mojih bez nas, tj.bez mene. U subotu oko 2 sam ja dosla za NS, i u nedelju oko 2 smo otisli po njih... Dakle, posle pet i po godina provela sam 24h bez dece i dozivela sam preporod user posted image

E, ija sam videla recept za taj med od maslacka jos prosle godine i htela sam da ga pravim. Opet sam bas skoro citala koliko je maslacak lekovit...

Kako ste mame? Nadam se da ste sve dobro i vi i decica ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 11:47:27   
flamingos
Mama Jo,super.Bravo za velike devojčice.Dobro smo.Kako si ti,kako ti je mama?Mi nakon škole prošetale.Prijatno napolju,ali nešto šućmurasto,kao da će kiša da pada.Dete jelo i piše domaći.Pravila sam rolat sa džemom,onaj starinski,sa džemim,da se posladimo.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 12:04:48   
dddaca
Mama Jo, meni ovih dana tako treba odmor. Veruj mi, citam i mislim se da je meni tih 24h.
Sama, i muza da posaljem negde. U stvari, mene da posalju negde user posted image Bolje bi bilo

Kako ti je mama? Uspeva li da popravi krvnu siku?

< Poruku je uredio dddaca -- 21.4.2021 12:06:32 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 12:21:00   
mama Jo
Joaj flamigos i mama mojase sad kad amo bili pravila taj rolat, bas taj starinski recept sa dzemon, za tren oka smo ga pojeli. Nista nisam pazila na hranu 🙄 sad sam od ove nedelje malo redukovala.

Dddaco, verujem ti. E, ja prosto nisam mogla da verujem koliko mi je prijalo, a, iskreno, sve sam bila na korak da odustanem od te ideje, kao da ne placu, da mami ne bude tesko... I onda su me mm i mama nagovorili. Realno jedan dan nije nista za njih sve, a meni je toliko znacio!

Mama je ok sada... Hvala vam sto pitate! Mnogo bolje se oseca. Pre 10tak dana je vadila krv i hemoglobin joj je bio 103. To i dalje jeste malo, ali njoj je godinu i po nio 90 i padao, tako da sada konacno organizam pocinje da joj reaguje na terapiju, u cetvrtak ide opet da iskontrolise, ali ona vec i sama kaze da se bolje oseca. Oni polipi sa debelog creva su bili uzrok

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 12:30:10   
flamingos
Mama Jo,drago mi je zbog tvoje mame.Polako,normalizovaće se sve.Bitno da dobro reaguje na terapiju.Samo da smo svi zdravi.Ostalo ćemo lako..Moja Anđela i ja obožava taj rolat..Još sa domaćim džemom,super je.Mm slabo,on je više za čokoladne poslastce,baklave itd.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 12:31:06   
dddaca
kod nas je obrnuta situacija. ja bih je poslala kod mojih da prespava, ali mm nije za to da mu se cera odvaja. Ne mogu nikako da mu objasnim da je to dobro i za nju.

Super za mamu. Da li kontrolise i gvozdje ili samo hemoglobin?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 13:02:28   
mama Jo
I gvozdje isto da, kontrolise. Recimo dugo joj nije mrdalo sa 2,5 a sad to poslednji put kad je vadila je bilo 3,8... Sas svi cekamo cetvrtak da vidimo sad kad je jos vremena proslo. Bitno da je vec jednom krenulo da joj se povecava.

Dddaco koliko tvoja I ima godina? Moja starija ima 5,5 a mladja ce na leto 3,5 i sad su prvi put ostale negde da prespavaju bez mene. Iskreno, trebalo smoto mnogo ranije da uradimo, posebno sa starijom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 13:02:44   
mama Jo
I gvozdje isto da, kontrolise. Recimo dugo joj nije mrdalo sa 2,5 a sad to poslednji put kad je vadila je bilo 3,8... Sas svi cekamo cetvrtak da vidimo sad kad je jos vremena proslo. Bitno da je vec jednom krenulo da joj se povecava.

Dddaco koliko tvoja I ima godina? Moja starija ima 5,5 a mladja ce na leto 3,5 i sad su prvi put ostale negde da prespavaju bez mene. Iskreno, trebalo smoto mnogo ranije da uradimo, posebno sa starijom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 13:03:00   
mama Jo
Otislo bi duplo, sorry 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 13:06:30   
Ana RR
Mama Jo, ako će ti biti lakše, moj Marko je prvi put prespavao kod mojih pre par meseci, sa punih 9 godina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 04/20
21.4.2021 13:37:43   
dddaca
E sto me nervira kad kucam, kucam i onda me izbaci...
Ima 6 godina. Cuvali su je moji dok sam na poslu, po celi dan je bila kod njih, ali nije htela da prespava tamo. Ali tad je bila mladja. Onda je dosla korona, pa nismo ni provodili vreme kod babe i dede. Sad je vec "velika", i trazi da je ostavimo na spavanju, Ne znam, videcemo. nju ne treba da ubedjujem, vec mm user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here