|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:05:50   
smeško
Морам. Али краће, до 14h.

Ау, пита... То је за сутра? Ја са кромпиром, вишања се уопште нисам сетила, а пун ми замрзивач.😂

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:17:29   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Морам. Али краће, до 14h.

Ау, пита... То је за сутра? Ја са кромпиром, вишања се уопште нисам сетила, а пун ми замрзивач.😂


Које мора сутра. Сад сам појелаuser posted image
Али малено парче.

Уопште ти није краће радно време суботом.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:27:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam shvatila da jako preživljavam sve što se dešava mojoj deci...mislim znam ja to odavno ali što su stariji, što više stvari prolazim sa njima, to sve više shvatam. Zubar mi je bio baš stres. Sad treba M da vadi krv iz vene, prvi put, meni je to baš stres :( budem nervozna, uplašena, razmišljam o tome... 

Kako se vi nosite sa svime?
Mama jo, super što si se javila, brinule smo se...
Ostale mame, puno vas pozdravljam!
Pari,draga,isto.Za sve što se tiče deteta se brinem,ne spavam,samo razmišljam,što je i normalno,kao što rade sve prave majke.Kad vadi krv?Držite se.Uz vas sam❤i mislima.Ljubim vas puno.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:31:01   
smeško


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Морам. Али краће, до 14h.

Ау, пита... То је за сутра? Ја са кромпиром, вишања се уопште нисам сетила, а пун ми замрзивач.😂


Које мора сутра. Сад сам појелаuser posted image
Али малено парче.

Уопште ти није краће радно време суботом.


😂 Мислила сам због поста. И каква је? Баш си нас заголицала.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:33:20   
Sanjica26 RR
Смешко посна је. Није лоша. 😄 Довољно да се засладим. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:34:06   
Ivanka 75
Za to vadjenje krvi iz vene... 😔 Ne volim ga ni sebi a kamoli malom detetu.

Meni ova teta prosle nedelje mnogo lepo izvadila iz vene. Ni tackica nije ostala. Ma oset_ila nisam. Ali nije bola venu na sredini lakta negdo sa strane. Da zapamtim ja to, mnogo bolje resenje z mene. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:37:15   
flamingos
Ivanka,mene više strah kad iz prsta vadim.Sam onaj osećaj kad znam da će da bocne u prst mi je baš nelagodan.A iz vene mi nikad nije bio problem.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:41:09   
Ivanka 75
Ivka je bila mnogo hrabra kad su joj vadili iz vene pre neku godinu. Mnogo. ❤️❤️❤️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 22:42:17   
flamingos
Bravo za Ivku.Hrabro dete.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 3:16:25   
pari
Hvala vam mame! Rekla sam mu da ćemo ići sutra, uštinula sam ga za taj deo gde je vena, rekla da će to biti jako brzo, dok izbroji do deset_ i kraj...

Moram nekako malo više kulirati te stvari jer me to čeka i sa njim i sa njom. Do sad sam imala sreće jer su jako malo bili bolesni.Divim se mamama koje sa decom prođu operacije i razne neke ozbiljnije bolesti, stvarno je potrebno puno snage i hrabrosti...
Laku noć mame

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 6:47:03   
smeško
Ма, не Пари. Мислила сам на то да виде твоју нервозу и онда се додатно уплаше. То су наши мали скенери.  

Сањице, устадох да печем посан кекс. Баш си ме инспирисала. Носим на посао. ❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 7:49:49   
jess021
Jutro mame! Ja sam juce jedva izgurala dan, toliko neka cudna glavobolja, pritisak u grudima, bas mi nije bilo dobro. Ceo dan akcija, napolje, bazen, napolje...evo danas neka kisa, pa cemo iskulirati. Sve sam citala, ali skoro nista nisam zapamtila.


Mama jo, mnogo mi je drago da je sa mamom sve ok, mislim nije nista ozbiljno. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 8:37:18   
flamingos
Dobro jutro.Jess,kako si sada?Pari,ne brini,hrabar je on dečko.Javi kako je bilo.Užasno je vreme.Moram do pijace i prodavnice.Fil,kako sre vi?Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 8:40:55   
Milena18
Dobro jutro, mame! Baš ste se raspisale, moram da se vratim unazad da vidim šta ima novo.
Mi juče na kraju nismo ni pogledali stan, vlasnici su u izolaciji. Valjda ćemo moći sledeće nedelje.
Danas bi trebalo da odemo da kupimo patofne. Vreme je grozno, sivo, ali prošetaćemo ipak.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 8:45:36   
milicicak
Jutro mamite.


Da preživim pakao doručka pa idem na posao. Planirali smo da skitamo kad se vratim al od tog posla nema ništa, baš me nervira kad je za vikend šugavo vreme.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 9:00:38   
mama Jo
Jutro..
Hvala jess user posted image user posted image jesi i ti danas bolje?
Joj i ja ne volim kad je za vikend grozno vreme, ali sta sad da radimo... Mi smo jos u selu, sutra se vracamo za NS...
A jeste negde stavile recept za taj posni keks?

Uzivajte koliko mozete u ovom kisnom danu 😄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 9:00:46   
Ivanka 75
Jutro!I ovde neodredjeno vreme. Vidim ulica mokra. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 9:07:35   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jutro..
Hvala jess user posted image user posted image jesi i ti danas bolje?
Joj i ja ne volim kad je za vikend grozno vreme, ali sta sad da radimo... Mi smo jos u selu, sutra se vracamo za NS...
A jeste negde stavile recept za taj posni keks?

Uzivajte koliko mozete u ovom kisnom danu 😄



Добро јутро. Јесс шта ти се то дешава? Мораш да проверип. Ја од раног јутра учим. Софи се класика рано пробудила. Не знам шта је детету. 
Кишно је и код нас мама јо. Ја ћу сад у неку набавку. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 9:38:43   
Sanjica26 RR
смешко, кад стигнеш шибни рецепт за кекс. Мада, и ја имам доста рецепата без шећера.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 9:59:09   
Tiziana
Dobro jutro mame. Mi se tek sada razbudjujemo.

Deca imaju brdo za ucenje, pogotovu on. Mi cemo do IKEAe da uznmemo nesto i boga mi cemo danas da narucimo rucak. Takav neki dan. 
Nego kad se zavrsava ova nagradna igra? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 10:09:50   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro jutro mame. Mi se tek sada razbudjujemo.
Deca imaju brdo za ucenje, pogotovu on. Mi cemo do IKEAe da uznmemo nesto i boga mi cemo danas da narucimo rucak. Takav neki dan. 
Nego kad se zavrsava ova nagradna igra? 


Mislim 8.aprila.

Tizi, T cekajć brdo za ucenje od sledece godine kad bude peti. Sad je jos uvek laganica.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.4.2021 10:10:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 10:10:23   
mati
Jutro majke. Budna sam od 6:20h, skočila sam za posao, mislila da sam isključila alarm, i setim se da je subota.
Nisam mogla da se uspavam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 10:38:15   
Tiziana

Moj L je peti. I stvarno je dobar djak, nema jednu cetvorku i na svim kontrolnim i pismenim dobije max broj poena. Kad procitam komentare nastavnika bude mi puno srce, ali razvaljuju ih od ucenja, a vidim da od kad je online krivinari straaasno. Cim zavrsi skolu otrci u skolsko, dodje, na brzaka uradi domaci (sinoc sam provalila da uradi polovicno) i ode na trening. Dan gotov. Pa sam sinoc usla da pogledam malo sta rade. Oni su od 12.03 do juce iz srpskog presli prezent, prezent pomocnih glagola, perfekat, futur I, infinitiv, glagolski vid, glagolski rod, glagolsku osnovu i dodatno su obradjivali par pripovetki, od ''prve brazde'' nadalje.. Dakle zaista puno gradiva za nepune tri nedelje.. 
Ali da ne masim temu vise, samo sam pod utiskom od sinoc kad sam malo prosla kroz classroom.. 


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro jutro mame. Mi se tek sada razbudjujemo.
Deca imaju brdo za ucenje, pogotovu on. Mi cemo do IKEAe da uznmemo nesto i boga mi cemo danas da narucimo rucak. Takav neki dan. 
Nego kad se zavrsava ova nagradna igra? 


Mislim 8.aprila.

Tizi, T cekajć brdo za ucenje od sledece godine kad bude peti. Sad je jos uvek laganica.





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 10:46:47   
mati
Sanjica dobri su oni, kako su do sada tako će i na dalje. Ne verujem da će se tu nešto promeniti. M redovno dolazi bez domaćeg, kaže uradio sam u školi. Kad stigne, ne znam, jel časovi traju po 30min.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2021 11:35:56   
Tiziana
I moja D uvek dodje sa uradjenim domacim. Dobiju po par zadataka, zato je to tako.. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

kako blizancima da dam ime ?
Hellenaa

svaka pomoc je dobro dosla

Kalina I Kristijan (18%)

Jovan i Jovana (10%)

Mia I Marko (66%)

Stefana i Stefan (6%)


Ukupan broj glasova: 163

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here