|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.3.2022 9:45:55   
dddaca
Ja sam bez ideje danas. Verovatno cu da kupim piletinu i da dodam pire krompir i secerac

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.3.2022 11:29:25   
Ana RR
Mi imamo sarmice od juče, stavila sam supu da se kuva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.3.2022 13:10:32   
Milena18
Ja sam prethodnih dana sve nešto na brzinu i reciklirano. Danas sam pravila lovačke šnicle, pirinač i salatu od mladog kupusa. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.3.2022 16:04:19   
Didy
Pohovanu ćuretinu i pire krompir, zelenu salatu. Ostalo domaće ćureće supe od juče uz to. Ostale proje od večere za današnji doručak. Stavila sam u pekaricu testo za picu, mm hoće deci za večeru da pravi.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.4.2022 16:56:14   
Ana RR
Juče pohovano belo meso, običan pire krompir za Marka a za nas dvoje sa mladim lukom i spanaćem. Za danas nam je ostalo mesa, a od ostatka Markovog krompira sam zamesila kiflice. Kupus salata sa rotkvicama i mladim lukom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.4.2022 21:22:44   
QueenJ
Ja sam danas spremala jela za koje sam čula dok sam radila u Italiji. Mm nije oduševljen, jer ne voli kupus, ali verujte mi, brzinski i odličan ručak ko voli. Izdinsta se luk na kriške sečen, isecka kupus (ja danas uzela kineski), doda malo vode, so, vegeta, biber, kada omekša i ispari voda, prelije se sa malo pavlake za kuvanje. I gotovo!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.4.2022 9:20:52   
dddaca
Sinoc za veceru napravila ustipke sa tikvicama, za rucak kupili ribu, nisam imala vremena za kuvanje.
Danas ce biti domaca supa i spagete sa mlevenim mesom.
Ana, sad me podseti, super su kiflice sa pire krompirom

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.4.2022 8:32:44   
nata11
Za danas imam kanelone sa ml.mesom.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.4.2022 10:42:49   
Ivanka 75
A sto sam juce napravila kiseli kupus ♥️♥️♥️


Mm sipao dodatak 3 puta! Kupus se celu noc krčkao u krčku, slabina, suvo meso, auuuuuuu ukusaaaaa na sve strane 😊

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.4.2022 11:00:22   
Duškić
Pitu# kolac i corbica.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.4.2022 11:35:43   
nata11
Mi za danas imamo lazanje.

Nesto bih ubacila za sutra u krcku od povrca, pirinca i bataka ali nemam ideju kako da iskombinujem.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.4.2022 12:13:00   
Ana RR
Nato, šargarepicu, papriku, paradajz... kao za đuveč.

Ja kuvam belu čorbicu i pečem batake, za nas dvoje. Mare je još kod mojih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.4.2022 13:29:06   
Sanjica26 RR
Za dorucak sam pravila deci palacinke. Za rucak ima supica i mleveno meso sa besamelom, jajima i kackavaljem. Sto pre da potrosimo jaja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.4.2022 10:10:08   
nata11
Sve to i ubacila Ana user posted image

Za sutra opet moram nesto smisliti posto je radna subota.
Mozda pilece snicle ubacim u marinadu pa ostavim mm da baci na rostilj.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.4.2022 12:15:14   
flamingos
Nato,to ti je odlična ideja.Napravila sam salatu sa jajima,domaću supu i pomfrit.Mesa nam je dosta.Jeste da smo mesaroši,ali svaki dan neko meso,pa da malo promenimo.Kad završim šta sam isplanirala napraviću palačinke.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.7.2022 16:40:05   
Sanjica26 RR
Jutros sam jela pirincane galete sa kikiriki puterom i preko iseckana banana. Izbacila sam hlebic.Za rucak domaci krompiri iz rerne sa paprikama i tona salate.Za decu su ostale cuftice, pa ce da imaju naš dodatak



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.8.2022 14:44:08   
flamingos
Domaća supa,piletina i povrće(iz rerne,u kesi za pečenje) i šopska salata.Kasnije pravim američke krofnice.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.8.2022 17:52:23   
dddaca
Bas nista

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 7:11:00   
flamingos
Za doručak mekike,a na ručak idemo u restoran pri povratku iz manastira.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 8:28:42   
Sanjica26 RR
Juce su bile za decu paprike sa jajima. Najvise to volim ali post jos uvek traje.Za rucak svima pasulj. I puno salate cvekla, kupus i šargarepa. Za danas cemo smisliti za dorucak sta ce jer idemo na Liturgiju. Rucak cemo imati svi posnu pastu sa povrcem i sosom. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 9:25:06   
dddaca
Ya dorucak palacinke, za rucak jos ne znam, nesto lagano. Sanjice, kako spremas posnu pastu?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 9:38:00   
Ana RR
Juče sam pekla pile na limenci od piva, krompir i povrće, grčka salata, i pohovano belo meso. Danas za M ima još pohovanog mesa a mm i ja ćemo obrok salatu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 14:38:27   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ya dorucak palacinke, za rucak jos ne znam, nesto lagano. Sanjice, kako spremas posnu pastu?



Daco, danas sam ovako: izdinstala jedan sitno crni luk i beli luk u prahu. Stavila sargarepu, dve paprike crvenu i zelenu, dodala tikvicu i brokoli. Kad bude sve gotovo dodacu izrendani paradajz i zacine. Na kraju sipam preko pastu. Povrce mi je domace i onda ga tako koristim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 21:58:44   
dddaca
Ukusno zvuci, mada moji tesko da bi jeli testeninu bez mesa

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.8.2022 22:20:11   
Sanjica26 RR
Moje jedu sve, jer kad ne stignem kao danas svi jedemo posno. I ne treba svaki dan da jedu meso. Nije bas zdravo. Sofi daj brdo salate i ona ce to da jede. A sad se navukla i T. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here