|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
24.9.2022 17:12:59   
Bambino1
Za dorucak przene krompirice, za rucak boranija. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
25.9.2022 8:28:03   
flamingos
Za ručak ostalo od juče.Za doručak spremiću mojima šta žele.Večeras palačinke.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.9.2022 9:14:37   
Sanjica26 RR
Krem corba od pecuraka i pilece meso i krompiri. To je bilo za rucak.Pravila sam deci kiflice za dorucak. Cokoladni mafini sa makom su za užinu bili. I za veceru je bilo jaja sa paprikama. 
Danas smisljam, pa pisem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.9.2022 11:44:21   
Ana RR
U subotu poručili klopu iz restorana, juče bili kod moje mame. Danas imamo belu čorbicu, pečene paprike sa sirom i krompirom za mm i mene, za M pohovano belo meso i kukuruz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.9.2022 11:53:45   
jess021
Juče: doručak- prženice, ručak - kafana, večera- pravila sam pekarske kifle.Danas rucak grašak sa junetinom i knedlicamaZa večeru nemam ideju

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.9.2022 12:43:13   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Cokoladni mafini sa makom

Mmmm, sto ovo dobro zvuci.
Kod nas juce za dorucak przenice, rucak riba, užina kuvani kukuruz.
Danas ću da skuvam neku čorbicu sa karfiolom i od mene dosta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.9.2022 22:57:14   
Sanjica26 RR
Za rucak je bila musaka sa krompirom i krem corbica. Za veceru su bile prženice. Ostalo nam je dosta hleba.
Za sutra ce biti posna pasta za decu. Za nas boranija bez mesa. Možda ako budem raspoložena spremim slane štapice. 
Dddaco, odnela sam u goste mafine i sve su se pojeli. Nažalost nisam nijedan probala. Ponovicu u četvrtak. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.9.2022 7:30:51   
dddaca
Sanjice, zovem te u goste u cetvrtak user posted image
Danas spremam pasulj, posni

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.9.2022 13:34:56   
Sanjica26 RR
Može dddaco.Ja cu sutra posne mafine sa bananom. Boranija ce da ostane za mm i mene. Za decu cu jos videti. I ovako se i danas i sutra posti. Skuvala sam malo vise. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.9.2022 9:57:29   
Ana RR
Mi smo juče imali belu čorbu od prekjuče i pošto nisam ništa stigla da skuvam jeli smo kajganu i salatu trljanicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.9.2022 11:24:41   
flamingos
Dete kupilo giros i evo jede.Večeras joj pržim skušu kad dođe iz škole.Užinu nosi.Mm doručkovao pržena jaja i domaći sir i ode u selo.Za sebe videću šta ću.Još razmišljam,a i rano mi je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.9.2022 22:56:06   
Sanjica26 RR
Za sutra sam skuvala junecu čorbu. I pravila sam opet mafine sa makom i čokoladom. Red je i da ih ja probam.Ujutru cu sebi i dece punjene tortilje. Malo cu da ih stavim u tost. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.9.2022 23:43:04   
dddaca
Red je Sanjice da probas, a red je i mi da probamo. Daj recept user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.9.2022 14:00:16   
Ana RR
Danas obrok salata sa piletinom, pečenom leblebijom i grčkim feta sirom. Za M tortilje sa piletinom, kukuruzom i pavlakom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.10.2022 23:15:43   
Didy
Potaž čorbu od bundeve, pire krompir, zelenu salatu i limunadu. Roštilja ostalo od subote, pa smo dodali. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 9:54:35   
Olga75
Jao, bre, pa vi ko da ne kuvate user posted image
Mislim da ću danas pileću supicu pa ću to meso i povrće ( što kažu rinflajš) sa sosom od jabuke za glavno jelo. Mooožda, za večeru napravim mekike- jer dete je bolnouser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 10:13:46   
Ana RR
Pa gde si bre Oldžiiiiii user posted image user posted image

Meni je dosta kuvanja, od četvrtka kuvam i mesim i mutim... otvoriću ketering pa bar da me neko plati za to mučenje user posted image

Za danas jedino što znam da će biti je juneća supa a za dalje neka se snalaze user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 14:44:23   
Sanjica26 RR
Za danas, za dorucak pica mafini. Rucak pileca supica i djuvec sa mesom. Deca su za užinu imale wafle. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 15:10:03   
Ivanka 75
Dorucak kud koji mili moji a za rucak slatki kupus sa svinjetinom. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 16:58:04   
dddaca
Za rucak corbica sa povrcem, za veceru ce mozda biti slani mafini ako budem stigla da ih napravim

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
1.11.2022 19:32:41   
jess021
Olga, kakav je to sos od jabuke?Kod nas je to SSM, supe, sosa, mesa, ali uvek crveni sos. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.11.2022 6:21:38   
flamingos
Olga,mi obožavamo rinflajš,ali uz beli sos.Pečem kiflice da dete ponese u školu.Za ručak pasulj sa suvim mesom,kupus salata i vruća pogača.Za večeru se nisu izjasnili.Spremiću šta požele.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.11.2022 15:49:16   
Olga75

IZVORNA PORUKA: jess021

Olga, kakav je to sos od jabuke?Kod nas je to SSM, supe, sosa, mesa, ali uvek crveni sos. 

Pa isto kao od paradajza,višanja, mirođije ili belog luka. Ulje i brašno propržiti, dodati izrendanu i isceđenu jabuku, dodati taj sok, vodedo željene gustine, malo soli i šećera (to po ukusu) i kuvati kao sve te sosove.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.11.2022 14:08:46   
Didy
Špagete bolonjeze.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.11.2022 19:03:18   
Ana RR
Pileći paprikaš i đuveč za brata da ima ručak za par dana. Losos i dalmatinski prilog za nas, sad pečem palačinke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here