RE: Pričajmo o hrani... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Pričajmo o hrani... (4.2.2024 0:05:58)

Ja sam ubacila paste. Moje dete voli starinska jela pa nam se, u jednom trenutku, sve svelo na isto. Kupus u svim oblicima 😂
Letos sam dosta dinstala povrce i kombinovala, cak i patlidzan. Nema masnoce, kasika povrca, komad dinstanog mesa, pire ili neki pirinac i da vidis, malo negodovali na pirinac ali legli na rudu pa sad jedu 😅Zadnjih meseci spremam paste. Gledam da budu neke lakse verzije i kombinacije, bez mnogo masti i kalorija a kolicinski da ima dosta. 




Ivanka 75 -> RE: Pričajmo o hrani... (4.2.2024 0:14:45)

Pocela sam da stavljam zacine, kari, djumbir, majoran, majcinu dusicu, mirodjiju, da neki šmek jelu a i  vidim da im se dopada. 😂
Soja sos ne vole a ja ga obozavam. Letos nisu ni oset__ili kad sam ga dodavala u dinstano povrce. 
Ni kari ne vole pa ga samo sebi dodam naknadno u rizoto. 
Eksperimentisi. Vidi sta vam odgovara. 
Ja volim da pogledam neki recept Jamie-ja Olivera. Nista pretenciozno a moze da se napravi. 





17 joka -> RE: Pričajmo o hrani... (4.2.2024 8:55:52)

Ike  i ja imam teglicu u kojoj su mi razmi zacini ima ih 15tak komada razne vrste  stavljam i ja sve sto i ti i ruzmarin vlasac, persun  mifodjiju origano, kufkumu , beli luk u prahu ali njega najmanje stavim majcinu dusicu obozavam ja to sve u teglicu pomesam koristim i u kuvana jela za meso  svasta da vrh ukus i mekocu mesu itd.Da i biber volim  i zacinjenu hranu




Mirko Svirko -> RE: Pričajmo o hrani... (5.2.2024 15:29:19)

I nama se svodi na kuvano... Npr, gulas, kuvani kupus, boranija, grasak, pasulj...Onda natur snicle, lovacke snicle, piletina pohovana, bataci, krilca... Krompirići, grilovano povrce... Salate obavezno koje ne jede osim cvekle i zelene salate. Pa zato i razmisljam da se nesto doda... Mislim uvek se nesto doda tipa makarone sa mesom, pa spagete pa makarone sa sirom pa makarone sa su kom i kackavaljem, sta znam uvek nesto... Ali mora da smislim jos nesto lepo... 




nata11 -> RE: Pričajmo o hrani... (29.2.2024 13:57:28)

Izasao mi na reklami Dr oetker -plazma smesa za mini cheescake. Jel to neko probao?




flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (29.2.2024 14:16:53)



IZVORNA PORUKA: nata11

Izasao mi na reklami Dr oetker -plazma smesa za mini cheescake. Jel to neko probao?
Tu još nisam probala.Ostale jesam i super su.Svašta nešto sam dobijala od njihovih proizvoda(učestvujem u njihovim konkursima) i zadovoljna sam(naravno,i kupovala sam).Vredi probati i to.Sigurna sam da je odlično.





Ivanka 75 -> RE: Pričajmo o hrani... (29.2.2024 14:42:42)



IZVORNA PORUKA: nata11

Izasao mi na reklami Dr oetker -plazma smesa za mini cheescake. Jel to neko probao?



Hteo mm da kupi prosle nedelje i ja mu nisam dala 😂 
Reko pravicu ti samo da nije iz kutije 🤣




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]