|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
23.1.2020 22:18:05   
emicaa
Pokusaj sa ovo dvoje,stvarno.Nista ne gubis.25 e ti treba za oboje.Jos mi se ove flekice/oziljci nisu skroz povukli ali i to ce


user posted image Evo jedna od prije

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.1.2020 10:55:07   
mama Jo
Tako i moja brada izgleda (kad se upali jos je crvenije), i isto takve znaju da mi izlaze. Uglavnom po bradi. Hedno vreme po celu kao da su se smirili, i evo od nedavno opet pocele. Samo su mi se sad pojavile i iza usiju. Isti problem sam imala pre 6 godina kad smo se vratili sa mora.

Jesi ti isla negde pa su ti prepisali terapiju ili si uzela po preporuci to sto sad koristis?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.1.2020 11:06:11   
emicaa
Imala sam i ja sa druge strane lice isto ovakve,po celu i slepocnicama takodje.

Ma na svoju ruku,citala sam da su seba med aapuni dobre za kozu sa aknama i prvo kupim njega jer jedan sto sam koristila mi nije odgovarao.Posle par dana u appteci kupovala losion za bobuljice i apotelarka mi preporuci i ovu kremu.I kao ajd da probam i to,ako nista onda cu dermatologu I eto,za manje od 7 dana mi se ocistilo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.1.2020 13:12:17   
Rosita
Ja sam dobila preporuku za La roshe effeclar duo kremu plus seba ili dove sapun. Evo emica ima super iskustvo. Odlično, emice. Ti si dobila preporuku za tu kremu?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.1.2020 13:35:44   
Filadendronka
Rosi, koristim LR vec neko vreme, mada ne redovno. Mislim da mi je od te kreme spala melazma tj. one trudnicke braon fleke na obrazima. Inace nemam bubuljice, pa ne znam da li ima efekta na to. Pitaj u apoteci za uzorke, pa isprobaj par puta kako ti se cini. Emice, super da ti otkrila tu kremu, tacno si pogodila sta ti odgovara. ✨🤗

user posted image


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.1.2020 19:43:46   
emicaa
Fil dvoumula sam se dal da kupim,i na kraju se vratim po nju.Sreca pa jesam.Ustedila sam oko 100 e koliko bih platila pregled kod dermatologa opet 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
15.2.2020 18:25:35   
Rosita
Kupila sam danas ovu efeclar duo kremu. Pošla sam za noreva toniranu za koju je sanjalica rekla da je na akciji 1+1, ali ne beše, već beše -30  posto. A onda videh da je i La roshe - 30 posto (Lilly), pa pomislih da mi je ta kupovina pametnija. Inače, meni je sad ok lice, al da vidim na par starih mrljicq da li će delovati. Meni je zadnjih mesec dana bilo ok nešto sasvim jeftino- balea heautrein krema i gel za pranje lica. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.6.2020 22:48:40   
mama Jo
Evo mene opet u ovoj temi... Bas sad gledam kad sam pisala, u januaru. Jos par meseci posle mi je isti problem bio prisutan. O da sam.svasta guglala i procitam negde da uzrok akni na licu moze da bude nedostatak cinka. Uzmem ja cink da pijem i posle 2 meseca smiri mi se lice. Zaista. Evo ne mogu da verujem. Sad je nekih 2 meseca kako pijemredovno, uzimam jos i vitamin c tabletice. Nije cisto precisto, ali problem mi je nestao. Malo mi buk e i zacrveni se par dana pre nego sto dobijem.

Nisam jos isla dermatologu, ali hocu uskoro.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.6.2020 23:05:10   
emicaa
Ja svoje i dalje odrzavam bez akni sa vichy proizvodima.Narucila sam i ordinary,danas mi stiglo.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.6.2020 23:26:52   
mama Jo
Super emice.
Samo da smo,, ciste'' user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.6.2020 23:29:39   
emicaa
Nema onih groznih upaljenih bobuljica,ali i dalje ima necistoca.Sad cu pokusati ovim.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.6.2020 12:08:15   
Sanjalicaaa
I ja imam problematicno lice. Pogotovo deo oko brade. Kazu to moze da ukazuje na problem sa jajnicima. Bila sam na pregledu, jajnici su ok. Mozda bih neke hormone  trebala da odradim. Elem, bila sam i na ciscenju lica pre mesec dana. Dve nedelje je bilo super, i sad opet buknula brada. Mama jo, koji cink pijes? 



< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 20.6.2020 12:09:13 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.6.2020 12:33:35   
mama Jo
Sanjalice, sada sam uzela ovaj:

user posted image

A prvo sam uzela neki drugi, i mislim da mi je taj bio bolji (postavicu ti sliku tog drugog, mm ima u tel.),. Taj sto sam prvo uzimala ima samo u Benu apotekama pa kad sam drugi put dosla nije ga bilo na stanju.

Meni je ta T zona najkriticnija, ali brada definitivno na prvom mestu. I nos...
Sta koristite za mitisere? Ima li neka maska?

Sanjalice, kakav si tretman radila? Ja vec neko vreme kao planiram da uradim neki tretman, ali ne znam ni gde da idem ni sta da radim...
Sto nekih tretmana, vocnim kiselinama, ovo ono. Trebami neko proveren.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.6.2020 0:01:01   
Sanjalicaaa
Obican tretman ciscenja lica, napari pa istiska. Po preporuci sam isla kod ove kozmeticarke, i zena je super. Ali nisam resila problem. Mislim da mi je rekla da se vocne kiseline rade zimi. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.6.2020 9:21:10   
mama Jo
Ja sam kao devojka radila te tretmane na svaka 3 miseca, mada nisam ni imala tada nekih problema. Sad bih mogla, sad mi je potrebnije.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.6.2020 9:54:28   
bikicaV
Lifeline linoderm se zove krema koju sam uzela mami za lice , ima dosta fleka i pega , nadam se da ce joj pomoci i smanjiti.
Drugarica mi je rekla njena mama je koristi , prezadovoljna je.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.6.2020 20:00:15   
mama Jo
Javni rezultat 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
23.6.2020 9:12:29   
mama Jo
Taman sto pisah da se smirilo, evo buknuh na sve strane 😏
Treba da dobijem, tesim se da je zato 😒

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
23.6.2020 9:14:00   
bikicaV
Ma to je zbog ciklusa. Proci ce.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
23.6.2020 9:17:00   
mama Jo
Ma znam. Ali nerviram se svakako user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.6.2020 6:30:54   
bikicaV
Kad hocu da mi se lepo sasusi bubuljicka stavim sunokrem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
29.6.2020 8:17:29   
mama Jo
Evo opet ovde. Imam jedno,, novo'''' mesto na koje izlaze dosadice male. A to je predeo ispod usiju, vrat, najvise taj deo ka gore, ka licu.
Izlazile su mi tu i ranije kad sam pisala da imam problem, ali od sada kad mi se generalno lice smirilo, taj deo se najmanje smirio.
Pored brade koja i dalje ume da bude kriticna, i taj deo ume da bude. Brada mi se upali 2-3 dana pred i za vreme ciklusa, to je sigurno.
A juce mi rodjaka kaze da joj je jos pre vise godina kozmeticarka rekla da je taj deo vrata, sto ja imam problem, povezan sa hranom?
Da li, mooozda, neko imao slican problem?
Da li je uopste moguce da mi je telo u 30.tim razvilo alergiju na neku hranu (jer su te bubuljicice tako sitne i stvarno deluju kao neki osip, vise ih oset_im pod prstima nego sto su vidne, kao da su potkozne?
Kako to da proverim, alergotest, onaj test intolerancije na hranu?


< Poruku je uredio mama Jo -- 29.6.2020 8:19:14 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
29.6.2020 9:27:25   
Ana RR
Probajte da nabavite ovo za bubuljice klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
29.6.2020 11:53:37   
mama Jo
Hvala Ana.
Direktno se narucuje, nema kod nas negde?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
29.6.2020 11:56:20   
Ana RR
Nisam viđala na žalost. Ali beautybay dostavlja za Srbiju, preko £25 bi trebalo da je besplatna dostava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here