|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:57:59   
Anoniman
U NS obično lekar piše na recept naziv kreme za koju zna da pravi određena apoteka, ili napiše sastav, a oni u apoteci mućkaju.

Ma kako god samo nek me spase.

A onda kad me spase, neka mi po tipu kože preporuči neku kremu za lice, ja više ne mogu da lutam po policama sa milion krema. Svaki put se smorim i ne kupim ni jednu.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:59:03   
cipiripi
fora je da nadjes neku koja nema konzervans ako su u pitanju gljivice..user posted image
uostalom, javni sta je rekao cika Dr user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 12:59:58   
Anoniman
Hoću, hoću! Jedva čekam petak! Ne mogu više. Užas zaista! 

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 13:02:00   
cipiripi
nemoj da stavljas sminku ni kreme kad budes isla tamo, jer ce mozda da ti uzima bris user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.2.2010 13:03:21   
Anoniman
Da, da, znam. Pretpostavila sam. Zato sam i zakazala u 9.30, sledeći termin je u 12h. 

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 18:48:59   
Anoniman
Kaže dr: Dermatitis seborrhoica.

3-5 dana da jednom na dan mažem Elocom mast (ima u sebi malu količinu kortikosteroida), da mi se malo povrati taj deo kože, a zatim Pantenol krem, ako mi se od njega ne stvaraju podkožne bubuljice, to je najbolje što mogu koristiti.

Takođe, s obzirom na moje alergije i sklonost ka ekcemima, ona kaže da će se meni stanje verovatno pogoršati u jednom momentu u životu i da za to preporučuje kolekciju Uriage.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 18:52:43   
*Alexx*
Taj Elocom je, izgleda, neka super krema, to su i meni davali dok sam dojila za PUPPP, jer je blaga a delotvorna. Jedino što se ne sme koristiti u nedogled, već 10-ak dana max, čini mi se.


< Poruku je uredio Alexx RR -- 12.2.2010 18:53:21 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 18:54:57   
Anoniman
Meni je rekla max 3-5 dana, i ako mi se bude pojavljivalo opet, da je tada koristim opet tao kratko, ali da ni slučajno ne preterujem. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 18:59:36   
*Alexx*
Gledam ovaj Uriage, nisam ni znala za njih, znaš li koje su cene otprilike? Ili ovo nije tema za to?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 19:04:21   
cipiripi
otisla si na vreme user posted image
seboreicni dermatitis zna da se prosiri i po glavi/zahvata kosmate povrsine...ispostuj terapiju maksimalno..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 19:05:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Gledam ovaj Uriage, nisam ni znala za njih, znaš li koje su cene otprilike? Ili ovo nije tema za to?



Sad sam prvi put čula za to. Hoćemo novu temu o svemu ovome? Hajde otvoriću ja.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.2.2010 19:49:03   
Anoniman
Uzela sam antiacne B.G. pharm user posted image Trazila sam na netu i niko je ne spominje,u apoteci mi je rekla da su je tek dobili pa ne zna koliko je dobra!

Sastav: Borna kis. 3%,vazelin,bademovo ulje,parafinsko ulje,pantenol rastvor 5%,lanolin,cholesterol,kantarion ulje,antiox,metilparaben,propilparaben.
Lagana krema za za negu lica tokom dana i noci. Namenjena kozi sklonoj aknama. Intenzivno hidrira i umiruje.


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 12.2.2010 19:52:22 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 22:44:43   
Anoniman
Bila ja kod koznog...
Dala mi je klindamicin 2%, klindamicin kapsule(ali ih jos nisam kupila) i acne stop - afrodita! Videcemo...

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 23:27:26   
Lu
Pčelice ja isto čistim lice losionom na bazi klindamicina(5%) i mažem kremom na bazi benzil-peroksida, pisala sam o njoj na predhodnoj strani i mogu ti reći da mi je oko 80% lice očišćeno ,sve upaljene bubuljice koje su izlazile pa se povlačile, sada kada izađu mogu jednostavno da ih istisnem i ne ostane ništa, skoro mi je čisto lice mada su se pojavile još po koja kad sam trebala dobiti ali nisu ni blizu strašne kao prije.

< Poruku je uredio Lu RR -- 20.10.2011 7:06:19 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 23:36:07   
Anoniman
Ovo je strasno sto ja patim sad sa njima! Otisla sam kod koznog i ona pogledala,kao dosta su uplajene i dala mi sve ono i kaze mi bice super! Samo ne znam za ove kapsule klindamicina... da li da ih uzimam uopste... nisam cula da je neko uzimao!user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 23:37:59   
Lu
Pa ako ti je dala doktorica nemaš šta da brinešuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 23:40:17   
Anoniman
pa... ne mogu da progutam kapsulu,to mi je vise problem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
27.3.2010 23:41:14   
cipiripi
ako radis na bebi pazi..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.4.2010 22:18:40   
*Alexx*
Znači, ljudi moji, poslednjih nekoliko meseci mi takve gadosti izlaze po licu i telu... Nikad mi ovakve bubuljice nisu izlazile, i u ovakvom broju (osim u teen danima): potkožne, pa one bele, po licu, po leđima, dekolteu... Užas! Trenutno mi raste rog na bradi. Rekla bih da sam u periodu ovulacije, pa kontam da je od hormona, ali ovo je grozno. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.4.2010 8:50:38   
pepino
Ja nikada nisam imala problema sa bubuljicama,cak ni u pubertetu,kada su sve moje drugarice odlazile kod dermatologa,ja nikada u zivotu nisam!
Medjutim u poslednjih par godinica (2-3) pocele su mi se pojavljivati neke sitne iznad grudi,po prsima.Uglavnom u proljece,ljeto,nemam pojma od cega,ali bitno je da se povuku!Ove godine(za sad) ih ima samo mozda par.
Medjutim mene brine sto sam prije par mjeseci primjetila da su mi kod obrva i na bradi ostali oziljci,crvenilo potkozno!Moze li se to icim rijesiti?Izgleda kao da imam cibice crvene,a nemam,glatka koza kad se pipne.
Tu su mi se najvise pocele te cibice pojavljivati prosle godine,kad sam bila trudna,nekada sam ih dirala-istiskivala,pa sam vjerovatno to napravila!?
Otisla bih do dermatologa,ali nisam sigurna da se necu pokajati,jer se mnogi zale da su jako bezobrazni,namjerno daju svasta nesto da uzmu sto vise love,cak nekada i upropaste lice,pa mi je mozda bolje da ostanem ovakva,flekasta!?user posted image
Sta mislite???

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.4.2010 8:56:04   
isidora88
meni je lice kao da sam dobila boginje user posted image bilo mi je predivno lice bez ijedne bubljice,nikad ni puder nisam stavljala a sada kako su mi hormoni poludeli izgledam kao da ulazim u pubertet i ne znam sta da radim,kozmeticarima ne verujem a ni dermatolozima jer vecito bude kupi to i to neke tamo marke u toj i toj apoteci i reci da te ja saljem user posted image ma bezobrazluk,tipicno otimanje para

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.10.2011 22:21:24   
isidora88
treba mi dobar kozmeticar u NS,nadam se da ce se neko javiti,lice mi je uzasno,izgledam 10 godina starijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.10.2011 23:26:08   
GRGA
Drage moje zene nasih kucnih prijatelje sestra je jako dobar dermatoog,,celi svoj zivot je posvetila tome,,ima 45 godina,licekao kod kineskinje i nijednu boru!!!

Savet nikao ne prati lice decijim sapunom...za bebe i sl..............zasto zato sto je ta ph vrednost namenjena iskljucivo bebinoj kozi i nema veze sa nasom,,te ce ako imate bubuljice koza biti super par dana a posle ce lice da se isusi a bubuljice ce jos vise izaci!!!!user posted image

Iskljucivo gelovima za umivanje..ali kako prvo namazete lice obisnom vodom(nikako ispod ocioju pravi bore)stavite gel,utljajte,,ostavite 2 min na licu isperite,,i lice ne brisite peskirom!!!!!!!

Zast mokar peskir razvija bakterije vec toalet papirom ili ubrusom! Za kolekciju preporucuje siseido!!!!!Preskupo !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.10.2011 1:03:37   
mikica sa
mm ima jaaako puno bubuljica po ledjima, uzas!
nemam pojma od cega. sta mi predlazete da koristi?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.10.2011 7:28:25   
Lu
Ja se i dalje kunem u benzil peroksid (benzaken gel ili Benzoyt).
Meni se nakon godine dana ponovo zamastila koža i pojavile potkožne akne, evo za mjesec sam ih sredilauser posted image
Ove kreme baš jako isušuju i ne smiju se koristiti stalno nego određeno vrijeme, to je način da se srede akne!
Mikica Sa, i ja sam imala po leđima gore po ramenima i mazala sa sa ovim.
Ove kreme sam kupovala u Njemačkoj pa predpostavljam da ima i u Švicarskojuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here