ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.9.2021 17:43:35)

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Barka vremena", Marćin Ščigjelski!

[img]https://i.postimg.cc/9f6mrqQY/Barka-vremena-prednje-korice.jpg[/img]

Rafael ima devet godina i ne seća se vremena kad nije bilo važno ko je kakvog porekla, već se računalo kakav je ko čovek. Rafael želi da nađe vremeplov, da ga vrati u prošlo JEDNOM, kad su išli na izlete u šumu i kad su se svi smejali. I da ga odnese u buduće JEDNOM.

Rafael ne sme nikuda da ide sam. A vrlo često je sam. Živi s dekom koji zarađuje svirajući violinu. Jedino mesto na svetu na koje sme da ide sam je – biblioteka.

Bibliotekarka mu je dala knjigu Vremeplov. Ta knjiga promeniće Rafaelov život.

Rafael se ne seća vremena kad nije bilo važno ko je kakvog porekla, već se računalo kakav je ko čovek. Svako je živeo gde je hteo, bez obzira na to kako se prezivao, koje mu je boje bila koža, kosa ili oči i u šta je verovao.


PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 19.9.2021. do 30.9.2021. (zaključno sa 30.9.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Barka vremena", Marćin Ščigjelski!

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...




dunja RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.9.2021 18:12:13)

Baš interesantno zvuči, ja bih ovo čitala [sm=bravo.gif]




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.9.2021 18:16:26)

I meni zvuci zanimljivo. 🙂





Marinkela -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.9.2021 21:23:48)

Interesantna knjiga, odlomak vec privuce.




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.9.2021 23:31:49)

Veoma zanimljiva knjiga.Bravo za našu rr i sponzora.❤





Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (16.9.2021 8:04:20)

Bravo, deluje bas drugacije i zanimljivo [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (13.10.2021 22:16:28)

Eh, šta bi mi bez vas [sm=smiley1.gif]

Javili ste nam da smo preskočili ovu knjigu, mnogo se izvinjavamo, iiii evo korekcije - knjigu Barka vremena osvaja Flamingos sa 495 objava na forumu tokom perioda takmičenja.

Čestite Flam, podatke imamo i šaljemo sponzoru [sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Barka vremena", Marćin Ščigjelski!

[img]https://i.postimg.cc/9f6mrqQY/Barka-vremena-prednje-korice.jpg[/img]

Rafael ima devet godina i ne seća se vremena kad nije bilo važno ko je kakvog porekla, već se računalo kakav je ko čovek. Rafael želi da nađe vremeplov, da ga vrati u prošlo JEDNOM, kad su išli na izlete u šumu i kad su se svi smejali. I da ga odnese u buduće JEDNOM.

Rafael ne sme nikuda da ide sam. A vrlo često je sam. Živi s dekom koji zarađuje svirajući violinu. Jedino mesto na svetu na koje sme da ide sam je – biblioteka.

Bibliotekarka mu je dala knjigu Vremeplov. Ta knjiga promeniće Rafaelov život.

Rafael se ne seća vremena kad nije bilo važno ko je kakvog porekla, već se računalo kakav je ko čovek. Svako je živeo gde je hteo, bez obzira na to kako se prezivao, koje mu je boje bila koža, kosa ili oči i u šta je verovao.


PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 19.9.2021. do 30.9.2021. (zaključno sa 30.9.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Barka vremena", Marćin Ščigjelski!

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...






flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (13.10.2021 22:27:16)

Hvala vam,dragi moji.Toliko je nagrada,da nije ni čudo što ste preskočili.Svaka čast na radu.Družimo se i dalje.DrugaRRke moje,kuckajte kako biste osvojile jednu od preostalih predivnih knjiga.Srećno svima.Još jednom-hvala rr i sponzoru.Javljam kada knjiga stigne i,naravno,postavljam fotografiju.❤





dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (13.10.2021 23:10:31)

Kako je dobar opis knjige. Ovo bih i ja citala. Cestitam [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (13.10.2021 23:31:49)

Hvala Daco.Jedva čekam da stigne i da je pročitamo,pa javljam utiske.❤





Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.10.2021 9:41:05)

Bravo flamingos, cestitam [sm=bravo.gif]




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.10.2021 9:59:37)

Cestitam Flam. Javljaj utiske kad procitas. 🙂




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (14.10.2021 10:51:06)

Hvala,hvala.Javljam utiske.Pozdrav.❤





IvanaSK RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (20.10.2021 7:02:57)

Čestitam na prelepoj knjižici 🙂




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (20.10.2021 10:03:16)

Hvala.❤





flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (29.10.2021 11:07:33)

Stigla je knjiga.Hvala našoj rr i sponzoru.❤

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2138175-9203.jpg[/img]




dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (29.10.2021 12:12:27)

Super, sad uzivajte u citanju




gagane -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (29.10.2021 13:02:42)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (29.10.2021 14:36:46)

Hvala.❤





flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (9.12.2021 21:38:27)

Fantastična knjiga.Od srca vam je preporučujem.Još jednom se zahvaljujem našoj RR i sponzoru.❤





Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (10.12.2021 7:11:02)

Cestitam Flamingos.

😊😊😊❤❤❤




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (10.12.2021 10:12:34)

Hvala Mirko.❤





Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (21.12.2021 0:02:27)

Citate li, Flamingos?





flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (21.12.2021 6:20:01)

Pisah da smo je pročitale i da je fantastična.Sve preporuke.❤





Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Barka vremena", Marćin Ščigjelski! (21.12.2021 13:59:16)

Stvarno?

Super. Hvala.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>