|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veliki stomak, mali stomak
22.4.2009 23:39:33   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image Pozdrav i za vejike trbeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Veliki stomak, mali stomak
22.4.2009 23:42:41   
Sneža
Pozdrav od malog stomaka,a velike guzajeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 18:29:42   
Anoniman
Ima li ovde ikog kome je već u 8 nedelji počeo da pupi stomak? user posted image Znam da će vam zvučati nemoguće i smešno,ali ja stvarno imam stomačić ... Salo, u stvari ... Ne kažem da je to od bebe , ali mi nikako nije jasno ... Imam 165cm visine i pre trudnoće sam imala 62 kg, znači nisam bila mršavica, nego onako , popunjenija ... U poslednjih skoro dva meseca sam se ugojila 1,5 kg mislim da je sve otišlo u stomak , jer mi je sav okrugao i ispupčen ... E sad , ranije sam taj stomak mogla da "uvučem" , a sad ne mogu ... I nekako taj višak nije raspoređen u predelu pojasa, tamo gde se salo taloži , nego je niže i tu mi je stomak tvrdnjikav . Počinjem da verujem da ću u trećem mesecu izgledati kao da sam progutala fudbalsku loptu . Je 'l ima ikog sličnog meni ?user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 18:52:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ima li ovde ikog kome je već u 8 nedelji počeo da pupi stomak? user posted image


user posted image Ima. Koga god budeš pitala u prvom tromesečju, reći će ti da im već pupi stomak!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 18:56:24   
cipiripi
eto , ja se javljam user posted image user posted image user posted image
meni pupi...user posted image user posted image
postoje 2 varijante:

1. pupi jer treba da pupi
2.pupi jer kakim na 2 dana pa se nadujem ko zaba user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 18:59:03   
Anoniman
user posted image Svima nam je bilo tako. Ja sam čak i postavila fotke slikane ujutru i uveče. 

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 18:59:59   
cipiripi
morala si da ga pokazes nakon "obroka" onako ponosno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image secam se toga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 19:05:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image   Juhuuu , već mi je lakše !!! Cipi , tvoje obe varijante se mogu odnositi i na mene , s posebnim akcentom na varijantu br. 2 jer nas iste muke muče ( ja još zbog anemije pijem gvožđe a ono još više doprinosi zatvoru user posted image ). Ako ništa drugo - uštedeću na WC papiru user posted image .
A Tasho , gde možem da zvirnem taj tvoj stomatjitj kad je bio u 8 nedelji ? user posted image   Ja sve njuškam i njuškam po sajtu , al' ne mogu baš sve da iznjuškam sama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 19:10:03   
cipiripi
Mislim da je Tasha otisla da jede...user posted image user posted image
Evo teme...

KLIK


< Poruku je uredio cipiripi -- 5.4.2010 19:11:09 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Veliki stomak, mali stomak
5.4.2010 23:21:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Mislim da je Tasha otisla da jede...user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Veliki stomak, mali stomak
14.2.2017 10:40:30   
Mucko
Zdravo zene,imam jedno pitanje. Trudna sam 13,3 i stomak mi je jedva vidljiv,pre ove trudnoce sam imala 2 spontana pa se iskreno i malo plasim. :) hvala na odgovoru :) :*

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Veliki stomak, mali stomak
14.2.2017 15:19:56   
mati
Mucko to je normalno, svaka je trudnoca razlicita i sve je individualno.
Meni se recimo u prvoj trudnoci stomak nije ni nazirao prva tri meseca, dok je u drugoj istrcao cibi mi se cim sam saznala da sam trudna.
Opusti se, koliko je to moguce.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Veliki stomak, mali stomak
15.2.2017 11:26:33   
Mucko
Joj hvala puno,trudim se da budem opustena,ali strah je jaci od mene :) :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Veliki stomak, mali stomak
15.2.2017 12:08:29   
Ana RR
Mucko, meni se stomak do 5. meseca jeeeedva nazirao. Sve to zavisi od organa u telu i materice, ne brini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mucko)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Veliki stomak, mali stomak
9.3.2017 11:18:53   
Bunnyca
Velicina zavisi i od broja prethodnik trudnoca, odnodno da li ste prvorotka ili ne, jacine trbusnih misica, odnosno trbusnog zida, salca ako ga imateuser posted image i naravno polozaja posteljice.
U prvoj trudnoci stomak nisam imala do 7 meseca, ugojila sam se do tada mozda samo 2-3 kg, ali mi je i posteljica bila na prednjem zidu, beba okrenuta ka kicmi, a sada evo u drugoj trudnoci u 6 mesecu sam kao prosli put u 8. bebac je napred, a posteljica nisko ka zadnjem zidu odnosno kicmi, i sada je beba isturena napred i stomak je naravno veci
Naravno da napomenem i da sam ja starija 6 godina i imam i vise kguser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Veliki stomak, mali stomak
9.3.2017 14:17:28   
Mariya
Meni je u trećoj trudnoći stomak bio manji nego u drugoj, iako se počeo nazirati već u 12, mada sam više izgledala kao da sam se ugojila a ne trudna, lepo se zaokruglio oko 6.meseca, i iako sam imala više kg nego u drugoj i mnogo veću bebu, stomak je u obimu bio manji.
Sad kad ga gledam, ne mogu da verujem kako je uopšte stao u moj stomak tolikiuser posted image

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.11.2017 14:36:22   
mama Jo
U drugoj sad trudnoci mi se stomak ranije poceo primetiti. I u prvoj mi je bio veliki i sad mi se cini veliki iako mi ljudi stalno govore da mi je stomak skroz ok i da nije veliki 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.11.2017 16:06:00   
MamaNecaVo
Imala sam malo stomak koji je preko noci porastao ali bukvalno.
Do 8 meseca se nije videlo da sam trudna.
Nisam se opterecivala zbog toga nikada

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Veliki stomak, mali stomak
1.12.2017 0:36:26   
Srecko47E
Kod mene je stomak bio toliki da su me svi pitali da li nosim blizance.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here