La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (10.12.2021 20:41:43)


Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da vas obradujemo divnim nagradama!

Darovaćemo na forumu 5 Ringerajinih korisnika koji će osvojiti po jednu TOLERIANE Dermallergo Creme!



TOLERIANE Dermallergo Creme je hidratantna krema za svakodnevnu upotrebu na koži sklonoj alergijama. Zasnovana na nauci o mikrobiomu. Trenutno hidrira i umiruje nadraženost kože. Trenutno efikasna protiv crvenila i pogoršanja.

[img]https://i.postimg.cc/W4TV2yW5/lrp-toleriane-dermallergo-creme-front-packshot-FSS-1.jpg[/img]



Rezultati dermatološkog testiranja ove, nove zvezde Toleriane asortimana, potvrđuju dvostruku delotvornost proizvoda – momentalno smanjenje crvenila i dugoročno sprečavanje povratka alergijskih simptoma. Formulacija Toleriane Dermallergo kreme zasniva se na dva ključna sastojka – neurosensinu i sphingobiomu. Neurosensin, umirujući aktivni sastojak, odgovoran je za smirivanje kože i bolnih senzacija u alergijom zahvaćenim regijama, kao i osećaj prijatnosti koji pruža oset_ljivoj koži, već u prvom minutu nakon nanošenja. Sphingobiom je aktivni sastojak La Roche-Posay termalne vode, koji je zaslužan za obnovu narušene kožne barijere i vraćanju mikrobioma kože u ravnotežu.


KAKO SE NANOSI
Naneti na očišćenu kožu lica, područja oko očiju i vrata, ujutru i uveče.

TEKSTURA
Bogata i glatka tekstura sa termalnom vodom La Roche-Posay.


U ovlašćenim apotekama u Srbiji sada je dostupna Toleriane Dermallergo krema u tri varijante: Toleriane Dermallergo light cream, prilagođena je normalnoj do suvoj koži, zatim Toleriane Dermallergo cream koja je prilagođena osobama sa veoma suvom kožom, dok je Toleriane Dermallergo Fluide namenjena korisnicima sa kombinovanom i masnom kožom. Takođe, dostupna je i Toleriane Dermallergo krema za područje oko očiju.

#MOJASLABOSTJEMOJASNAGA



PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 11.12. do 23.12.2021. (zaključno sa 23.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.



TAKMIČI SE I OSVOJI! [sm=bravo.gif]






flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (10.12.2021 20:44:31)

Sjajno.Bravo za našu RR i sponzora.❤





Mirko Svirko -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (10.12.2021 21:06:58)

Bravo. 

Svaka cas_t. Na jednom mestu toliko druzenja, saveta i nagrada.
I za sponoza i za RR veliko bravo.




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (10.12.2021 22:01:11)

Divan La Roche-Posay. ❤️




Marinkela -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (11.12.2021 10:55:48)

Bas lepo.




dunja RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (11.12.2021 12:27:05)

Sjajno, divni La Rosche [sm=bravo.gif][sm=love.gif]




Tajčica -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (11.12.2021 12:28:44)

WOOOWWWWW [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (12.12.2021 14:55:45)

Sjajno [sm=bravo.gif]




Marinkela -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (20.12.2021 9:43:01)

La Roche-posay je odlican.




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (20.12.2021 10:14:21)

Zaista jeste. Provereno vise puta




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (23.12.2021 20:22:51)

Ja sam neku kremicu njihovu koristila. Divna je.




Mirko Svirko -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (23.12.2021 22:29:49)

Mi smo koristili kremu njihovu i super je.

I moja drugarica koristi za sina koji ima ekcem, isto neku njihovu kremicu i super im je.




IvanaSK RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (24.12.2021 6:13:13)

Super je njihova kozmetika!




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (24.12.2021 7:56:37)

Kozmetiku za lice nisam koristila, ali vise proizvoda za telo je isprobano i odlicni su




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (24.12.2021 9:06:52)

Svašta sam njihovo koristila.Odlični su.Bravo za La Roche-Posay.❤





Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (24.12.2021 10:35:37)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Kozmetiku za lice nisam koristila, ali vise proizvoda za telo je isprobano i odlicni su



E dddaco, imam njihovu zastitnu kremu sa faktorom. Kad je velika zagađenost, a stalno je svakog dana, nju namažem pre nego izađem. Uopste nije masna. 




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (24.12.2021 10:41:59)

Kad vec pricas o kremi sa zastitnim faktorom, ja sam nasla jednu koja mi odgovara od drugog proizvodjaca i ne menjam je. Da ne reklamiram sad na njihovoj temi drugog proizvodjaca.
I nisam koristila nista njihovo za suncanje, mada sam cula odlicna iskustva




marketing RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 1:05:46)


Sjajan novitet TOLERIANE Dermallergo Creme, novu zvezdu brenda La Roche-Posay, osvojile su:

1. flamingos sa 618 objava na forumu
2. dddaca sa 487 objava na forumu
3. Mirko Svirko sa 423 objave na forumu
4. Sanjica26 RR sa 255 objava na forumu
5. Marinkela sa 240 objava na forumu


Čestitamo i čekamo podatke na pp [sm=bravo.gif]

Uživajte u kremi i javite nam na forumu kada stigne nagrada!


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Uz pomoć brenda La Roche-Posay odlučili smo da vas obradujemo divnim nagradama!

Darovaćemo na forumu 5 Ringerajinih korisnika koji će osvojiti po jednu TOLERIANE Dermallergo Creme!



TOLERIANE Dermallergo Creme je hidratantna krema za svakodnevnu upotrebu na koži sklonoj alergijama. Zasnovana na nauci o mikrobiomu. Trenutno hidrira i umiruje nadraženost kože. Trenutno efikasna protiv crvenila i pogoršanja.

[img]https://i.postimg.cc/W4TV2yW5/lrp-toleriane-dermallergo-creme-front-packshot-FSS-1.jpg[/img]



Rezultati dermatološkog testiranja ove, nove zvezde Toleriane asortimana, potvrđuju dvostruku delotvornost proizvoda – momentalno smanjenje crvenila i dugoročno sprečavanje povratka alergijskih simptoma. Formulacija Toleriane Dermallergo kreme zasniva se na dva ključna sastojka – neurosensinu i sphingobiomu. Neurosensin, umirujući aktivni sastojak, odgovoran je za smirivanje kože i bolnih senzacija u alergijom zahvaćenim regijama, kao i osećaj prijatnosti koji pruža oset_ljivoj koži, već u prvom minutu nakon nanošenja. Sphingobiom je aktivni sastojak La Roche-Posay termalne vode, koji je zaslužan za obnovu narušene kožne barijere i vraćanju mikrobioma kože u ravnotežu.


KAKO SE NANOSI
Naneti na očišćenu kožu lica, područja oko očiju i vrata, ujutru i uveče.

TEKSTURA
Bogata i glatka tekstura sa termalnom vodom La Roche-Posay.


U ovlašćenim apotekama u Srbiji sada je dostupna Toleriane Dermallergo krema u tri varijante: Toleriane Dermallergo light cream, prilagođena je normalnoj do suvoj koži, zatim Toleriane Dermallergo cream koja je prilagođena osobama sa veoma suvom kožom, dok je Toleriane Dermallergo Fluide namenjena korisnicima sa kombinovanom i masnom kožom. Takođe, dostupna je i Toleriane Dermallergo krema za područje oko očiju.

#MOJASLABOSTJEMOJASNAGA



PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik sjajnih nagrada?



Takmičenje traje od 11.12. do 23.12.2021. (zaključno sa 23.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.



TAKMIČI SE I OSVOJI! [sm=bravo.gif]








Marinkela -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 8:28:17)

Hvala lepo. Koliko postova ste ispisale devojke.
Cestitam svima!




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 9:22:36)

Eeee, super, hvala i RR i sponzoru [sm=smiley31.gif]
Mislila sam da se ova igra zavrsava tek u januaru.
Cestitam i ostalim drugaricama




flamingos -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 10:32:54)

Hvala našoj RR i sponzoru.Čestitam ostalim drugaRRkama.❤





dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 11:02:54)

Hvala Flam




Mirko Svirko -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 12:18:41)

Hvala...

I cestitam zene!😚😚😚😚😚Ja nisam znala da ovo traje do decembra. Mislula sam da do januara.




dddaca -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 14:38:38)

I ja isto, ubedjena bila da traje do januara. Lepo je kad vise osoba ima mogucnost da dobiju nagrade [sm=smiley27.gif]




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (25.12.2021 14:50:17)

Mislile, ne mislile osvojili smo. [sm=smiley1.gif]
Hvala i čestitam.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>