|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 17:06:29   
amelia
Anim nisam ja u srbiji ali naravno da ima i ovde pogledacu po marketima. Ja sam jednom kupila jedne maramice da obojim crni ves za ove nisam znala user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 17:06:40   
Sanjalicaaa
Mi te maramice za skupljanje boja kupujemo u Tempu ili Metrou. Mislim da ih ima u svakoj bolje opremljenoj radnji. Nisu losa stvar.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 17:09:43   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: amelia

Anim nisam ja u srbiji ali naravno da ima i ovde pogledacu po marketima.]

amelia nisam ni pogledala odakle si user posted image , samo sam napisala kao podrazumeva se da si odavdeuser posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 17:29:40   
amelia
Dosla sam ovde u it kad sam se udala sad na leto 5 godina user posted image nego mame zanima me jedna stvar omeksivaci ne znam da li svi ali kokolino koji ja koristim za sina pise da ga stavljas na zadno pranje tj ispiranje i da nije potrebno nikakvo dodatno ispirane jer to je svrha omeksivaca da bude ves mekan i da mirise ja sam probala i jednu opciju i drugu.kad ga ne ispiram mnogo je ves mekaniji i mirise na kilometrima preterala sam user posted image ali stvarno mirise i jako lep osecaj ali me strah neke reakcije da ne napravim ma kozi bebici. Zanima me da li ispirate ves nakon omeksivaca ili ne?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 17:33:35   
Sanjalicaaa
Amenija, koliko ima tvoj sin? I ja koristim kokolino, a ne ispram dodatno ves. Tako i za nas, tako i za decu od kad su rodjeni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Kako prati bebin veš?
3.3.2016 18:07:48   
IvanaSK RR
Ja sam samo prvih mesec, dva koristila omeksivac deciji. Nisam stavljala dodatno ispiranje. Posle sam presla na obicni omeksivac i ni tada nismo koristili dodatno ispiranje.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Kako prati bebin veš?
17.6.2016 13:23:30   
Anck Su Nmaun
Perem sareni sve zajedno mada je to najvise uvek decijih stvari, obuceno jednom u vrtic i uflekano necim, tako da nasih (moje i mm) stvari uvek ima jako malo. Uzela sam Chicco omeksivac i stavila vrrrlo malo , tu su upale i dve bele majce mm, kaze da mu uzasno mirise i da vise ne ubacujem user posted image

Nego me interesuje do kada ste platnene pelene peglale?

Ja njih stvarno jako puno koristim, za pod glavu u kreveticu, na krevetu, kad ga uzmemo za na rame , za bljuckanje, u kolicima...ma svuda. Za povoj jos najmanje user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Kako prati bebin veš?
19.6.2016 13:24:59   
amelia

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Amelia, koliko ima tvoj sin? I ja koristim kokolino, a ne ispram dodatno ves. Tako i za nas, tako i za decu od kad su rodjeni.

Ja tek sada vidim poruku user posted image sada ima 9 meseci ali od kad se rodio ja ne ispiram jer mi tako ves bude mekanijii i extra mirise ali sam se pitala da mozda ne treba tako i da treba da ispiram pa rekoh da pitam. Koje boje korostis ? Ja plavi jer pobogu je bio decak pa sam sve plavo kupovala i cucle flasice hahaha

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Kako prati bebin veš?
23.2.2017 19:08:07   
Dragce86
Chicco deterdzent i omeksivac i nema zime ;)

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Kako prati bebin veš?
23.2.2017 19:10:46   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Chicco deterdzent i omeksivac i nema zime ;)


A ves masina? user posted image user posted image


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Kako prati bebin veš?
23.2.2017 19:22:53   
Anck Su Nmaun
sad sam pocela da koristim zuti duel, mada mi je bebi silan i dalje naj bolji i Chicco naravno!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Kako prati bebin veš?
23.2.2017 19:29:57   
Duškić
Anck, i ja volim ove tetra pelene....i peglam ih sve.. Bebac ima 7 mes. A kad ga nosim on voli.da glocka pelenu, zbog zubica..A i pod glavu mu stavljam. I kolica kad ga vozim a zadrema prekrijem. Ma zakon su

< Poruku je uredio Duškić -- 23.2.2017 19:31:52 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Kako prati bebin veš?
23.2.2017 19:38:39   
Anck Su Nmaun
Jos peglas, ja sam to prestala cini mi se sa 3 -4 meseca. A koristim jos uvek samo za pod glavu na krevetu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Kako prati bebin veš?
15.3.2017 5:43:54   
sonjii
I kod nas su tetra pelene nezamjenjive.Ispod glave na krevetu, ispod glave u kolicima..Ako ostalo i ne stigbem da ispeglam, one su bavezno peglane. Od svog treceg mjeseca ne zaspiva bez pelene.Imamo jednu sarenu na dinosauruse i ona je obavezna u rukici kada zadrijema.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Kako prati bebin veš?
15.3.2017 7:46:44   
Mariya
Ja tetra pelene peglam dokle god ih koristim, znači do neke 2.godine...

A što se tiče pranja, sad sam prešla sa praška na tečni persil sensitive jer iz nekog razloga više ne može da se nađe baby duel, a on je bio majka za fleke,nema šta nije oprao,a persil baš i neuser posted image
I naravno,neizostavni beli chicco omekšivač.

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 15:04:15   
Dragce86
Pa u masinu na 60C, mali_misu, posebno naravno i nema zime! Nikad nam nije bilo problema, sad cak koristim samo Chicco deterdzent bez omeksivaca jer mi je nestalo user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 15:07:34   
Duškić
Ja tetra pelene u lonac kad idam vremena i odkuvam bas budu snezno bele user posted image .
A persil neki sa lavandom koristim trenutno.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 16:18:18   
Dragce86
Svi ti deterdzenti su slicni. Ako dete nije preosetljivo, svejedno koji ce se koristiti.A tetra pelene sam peglala samo po izlasku iz bolnice par dana i to je to i nista joj nije falilo...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 16:18:51   
krin 40
Kao i dok nismo dobili bebu.Nikakav poseban tretman.KoristimAriel i Tide.Čeličimo se😎

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 16:19:45   
IvanaSK RR
Bebin ves na 60 ili 40 stepeni. Deterdžent koristim isti koji i nama. Omeksivac Chicco, Duel bebi ili nas. A desi se i da ubacim njenu garderobu sa nasom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 22:38:57   
Dragce86
Ja nisam jos mesala njen i nas ves, ipak je njeno mnoogo cistije, mozda kad poraste ali za sad ne.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 22:42:14   
veselicaa
Ninin ves perem posebno,obican prasak a omeksivac rozi cocolino od kako se rodila.Nama menjam,njoj ne.Mnogo mi se svidja miris.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 22:55:26   
emicaa
Ja perem zajedno sa nasim,nas prasak i omeksivac.
Uvijek kad vidim naziv teme pomislim kako ga perem,potrpam u masinu,stavim prasak i ukljucim je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Kako prati bebin veš?
6.7.2017 23:47:33   
Mariya

IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Uvijek kad vidim naziv teme pomislim kako ga perem,potrpam u masinu,stavim prasak i ukljucim je user posted image


Aahahahaha, pa tako se veš i pere user posted image
Ja ne mešam njihove i naše stvari, mislim da ni neću dok god ne porastu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Kako prati bebin veš?
14.7.2017 18:18:43   
dddaca
Ja i dalje njen ves perem odvojeno, mozda eventualno ubacim neku moju maicu posto su one skoro ciste, ne nosim ih dva puta.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here