|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 11:03:14   
Ivanka 75
Pitah jos negde lza ledja...


Popij nesto za opustanje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 14:21:54   
Ivanka 75
Sstvarno je prijatnije danas. Jutros bilo sparno, sad je mnogo lepse.




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 15:59:10   
dddaca
Gde ste mame? Nama se nos malo sredio. Samo jos ujutro je po malo zapusen, ali nema vise potrebe za kapima.
Nadam se da ce potrajati takvo stanjeuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 16:05:43   
Ivanka 75
Daco, vreme je takvo da su sva deca slinava. Dobro je da ste sredili nosić 👍


Ja polih cvece i travu, u hladovini je popodne pa moze. Sad sedim napolu, joj miline 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 16:20:46   
flamingos
Daco,drago mi je da ste je nosić dobro.Ivanka,uživajte.Nas dve jedva čekamo subotu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 6:18:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Ja da završam svoje obaveze.Napraviću princes krofne za sutra i da pakujem šta mi još treba za selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 7:37:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam vec u školi. Jedva sam se probudila. Juce smo vodili Teodoru u Valjevo na međunarodno takmicenje. Osvojila je drugo mesto. Bas je bila jaka konkurencija. Ona je zadovoljna, mi smo svi prezadovoljni. Bilo je ucenika iz Crne Gore. Mnoge stvari su je omele. Proslinavila je. Sve vreme ju je to mucilo. Onda u, zadnjem momentu je nastavnica promenila korepetitora, jer je sve vreme bio bezobrazan. Imao je neke zahteve. Ali ajde sto je imao zahteve, nego je sve vreme smarao Teodoru. Tako da je korepetitor bila nastavnicina koleginica iz drugog grada. Super je Teodora nju ispratila. I tako.
Konacno petak, ali ja imam sutra obaveze u selu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 7:37:51   
dddaca
Dobro jutro! Moram da priznam da vam po malo zavidim zbog tih dvorista koje imate. Moja terasa em uska, em se preko dana zagreje tako da uvece isparava ta vrelina i ne bude prijatno za sedenje.
Razmisljam da li da pravim dzem od tresanja. Nisam nikad do sad, a bas bih probala. Da li je neka od vas pravila?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 8:26:26   
Tiziana
Dobro jutro drage žene.Od kad sam se vratila u kancelariju, ne stižem ni da vas čitam. Danas radim od kuće. Večeras kad sin završi školu putujemo kod bake, sutra joj je rođendan.Ćerka je do subote na rekreativnoj, mm će je sačekati negde kad budu krenuli, da i nju dovedemo kod bake.Ona će u julu opet na rekreativnu, ovog puta na Super raspust, idu sa vaspitačicom iz vrtića. Ide sa društvom iz vrtića sa kojima se i inače druži, iako su raštrkani u različita odeljenja, ali eto, ostadoše ta drugarstva, bez obzira na to. 
Još malo pa će da se završi i školska godina, da se i ova deca odmore. Nešto se odužilo. Sin ima ispite 18.i 19.06 za upis u to neko dvojezično odeljenje. Mi nismo nešto za to, ali smo ga pustili da sam donese odluku. Na kraju krajeva, ako se upiše imaće mesec dana da se predomisli.
I ja zavidim svima koji imaju dvorište. Mi imamo veliku terasu, ali je sunce od 15 do 20.30,tako da je leti sedenje nemoguće. Pijemo ujutru kafu na terasi i sedimo uveče. Ove godine sam zasadila začinsko bilje pa samo čupkam šo potrebi, kao Džejmi...🙂
I tako.. 
Odoh da završim kafu i da uključujem komp. 



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 8:35:15   
Ivanka 75
Dobro jutro!

Ja opet zalila travu 😁 I tako dodje petak 😊

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 8:45:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mene opet glavobolja zeza. Verovatno od mens i vremena. A i juce sam radila do pola jedanaest uvece. Ne znam kako cu preživeti današnji dan 🙄
Sanjice, super za T. Tizi, i treba pustiti decu sami da odluce, tj. ne sputavati ih u njihovim zeljama. Kako god okrenemo, roditelji su za nešto krivi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 9:18:26   
dddaca
Sanjice, pa ja tek sad za T. Izgleda da smo pisale u isto vreme. Bravo, cestitam, veliki je to uspeh user posted image
Tizi, i kod mene je tako sunce negde od 2-3 po podne, pa do kraja dana. Sad i moze da se sedne na terasu, mada kazem uska je, ali leti onaj beton nikako da se ohladi
Ivanka cekaj da ti stigne racun za vodu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 9:57:24   
Ivanka 75
Dok ja zalivam trave ce biti. Kad prestanem taman se anulira racun 😂


Jer ni cvece u saksijama nece da zalivaju. Ti nisi danas polila cvece? - pitali me prosle nedelje neki dan. 
Nisam, a sto niste vi? - glasio je moj odgovor. 
Moracu malo da zauzdam jezik 😟

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 11:12:43   
Sanjica26 RR
Daco, mi živimo u zgradi. Imamo ograđeno dvoriste sa velikim travnjakom. Mm kosi, ja sadim cvece. Nikog nista ne interesuje.A komsija do nase zgrade nam je osakatio bagremovo drvo. Smeta mu. Ulazi mu u dvoriste. Živa sam se pojela. Kaže mi mm sto se nerviram, nisam ga ja sadila. Žao mi je svakako. Unistavas drvo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 11:24:11   
Ivanka 75
Sanjice, mi smo za vikend sekli tresnju jer je izasla i na ulicu i u komsijino. 2/3 isekli 😟 Ali, ko nam je kriv kad je svekar posadio u sam ugao placa. Mi mislimo na komsiju i da mu ne smeta nasa tresnja, a njegov trnoviti korov od 3m visine nama ne smeta 😟
Ćutimo si i radimo svoje. 





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 12:02:33   
dddaca
Ako Ivanka, zalivaj, salim se ja malo. Ako je ne zalivas pozutece i onda nista od trave. A sto se tice zalivanja cveca u saksijama, pa bolje da zalivas ti nego da ti ga oni udave user posted image
Sanjice, ne volim ni ja kad se sece drvo. Ok ako je bolesno stablo, suvo i slicno, ali kad vidim da seku stabla tek onako, bas mi smeta

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 12:06:56   
Ivanka 75
Idu iz krajnosti u krajnost 😂

A travu ne zalivaju jer je "na nasem delu" 😁A obilato sede i ljuste paprike na nasem delu... Stoga imamo procenat od ajvara 😂😂😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 12:14:21   
dddaca
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 12:46:44   
Ivanka 75
Lepo im reko mm pre nekoliko godina "vi da oformite jednu fasciklu za komunikaciju, pa u nju da svako jutro napiset_e kako hocete da se ponasamo taj dan i da nam date" 😟 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 05/22
27.5.2022 20:32:47   
flamingos
Ivanka,fin neki komšiluk.Šta radite?Mi dođosmo iz grada.Išle smo sa prijateljicom i njenom ćerkicom.U centru se okupili maturanti.Pretoplo je bilo danas.Išla sam kod ginekologa,redovna godišnja kontrola(papa test i ostali).Uradila mi je ultra zvuk i sve ukazuje da polako ulazim u menopauzu.🙄Spakovala sam sve za selo.Uživajte u vikendu.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 05/22
28.5.2022 8:41:31   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da napravim picu i odosmo u selo.Užasno je vreme.Ne pada kiša,noćas je padala,ali je tmurno,duva vetar.Boli me glava.Kreće migrena da zafrkava.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 05/22
28.5.2022 8:50:20   
Ivanka 75
Dobro jutro. I mi se spremamo za selo. Suncano je, valjda ce tako i da ostane. Duvalo je, grmelo i padalo nocas. Prijatan vikend 😊 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 05/22
28.5.2022 9:09:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kod nas je i nocas i sada haos sa kisom. Meni ne smeta jer sam danas kuci. Mada mi nije najčistije u glavi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 05/22
28.5.2022 12:36:50   
flamingos
Samo da vam mahnem i odosmo.Ivanka,uživajte u sunčanom danu.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 05/22
29.5.2022 7:30:32   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da još koje završavam po kući i da se pakujem za grad.Večeras se vraćamo.Ne kuvam danas.Mm poričio pečenje.Ovde grmi,tmurno je,ali nije hladno.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here