|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
5.5.2022 17:33:06   
flamingos
Zaboravih da napišem.Ivanka,navijamo sutra u 12 .❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/22
5.5.2022 18:00:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Zaboravih da napišem.Ivanka,navijamo sutra u 12 .❤


 

Hvala 🥰
Rekle joj sekretarka i direktorka skole kad je otisla da overi sportsku knjizicu da ce navijati za nju sutra 😊 Ima dete publiku na daljinu 💪🥰

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 7:17:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da spremam ručak.Neće gosti pre 15 h.3 gosta na ručku i 1 na večeri.Srećna slava svima koji danas slave.Ivanka,kako je zet?Nadam se da ste dobro.Podrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 8:25:02   
QueenJ
Zdravo svima i od mene! Flam, srećna slava! Kao i svima ostalima koji danas praznuju. Ivanka, kako je zet? Nadam se da su svi ostali zdravi i pravi. Von, baš mi je drago da su utisci prvih dana pozitivni. Nadam se da će biti samo bolje. Pozdrav od mene!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 8:28:56   
Milena18
Jutro!
Srećna slava, Flam! 
Ivanka, navijamo, javi kako je prošlo. 
Ja odvela M u vrtić, pa se vraćam u krevet. V je pola noći bio budan, valjda ću sada uspeti da odspavam bar jedan sat sa njim. 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 8:52:46   
Ivanka 75
Dobro jutro!


Srecna slava Sv Djordje svima koji slave! Ja oprah kosu, sinoc zakasasmo sa Survivor, navijasmo, vikasmo, urlasmo i pobedise crveni 😊💪I kosa osta neoprana jer me mrzelo 😁Dohro je zet, jos je u bolnici. Salju ga na razne pretrage i snimanja. Rekla mu dr da mora da ima epi pen uz sebe uvek. 
Eh kad se set_im da sam ja nosila epi u rancu u srednjoj skoli 😟
A sve zbog komaraca... 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 9:45:35   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Milena18

Inače, mi smo od Amerike definitivno odustali nakon temeljnog istraživanja i razgovora sa ljudima koji su već godinama tamo. Daleko je to od onoga što je potrebno da bismo promenili svoj život iz temelja. Nadam se da ćemo jednom otići onako turistički.



Odavno hoću da te pitam šta ste rešili. I ja mislim da se mnogo toga promenilo i tamo, najviše zbog ove korone i ne bih volela da sam bila u Kanadi kada je sve to počelo. Ali iz našeg iskustva, kada smo mi istraživali odlazak u Kanadu i Ameriku, svi što tamo žive su bili u fazonu, ovde je haos, kapitalizam, kukali kao da su na robiji, a kada smo otišli i uživo pričali sa istim ljudima, bila je potpuno druga priča user posted image ja ne znam osobu koja živi u inostranstvu a koja će reći ovde mi je super, svi se nešto snebivaju. Neverovatno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 9:54:00   
Ana RR
Inače, dobro jutro i srećna slava svima koji slave user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 10:05:10   
Milena18
Da, Ana, većina ljudi je nezadovoljna gde god da su, ili bar tako kažu 😁 Mi smo više bazirali odluku na činjenicama, tipa cena vrtića, cena fakulteta, penziono osiguranje i najviše njihovo famozno zdravstveno. I dođosmo do toga da i nemamo baš neki jak razlog da se tamo selimo. Drugačije je za jako mlade ljude koji još nemaju porodicu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 10:08:28   
dddaca
Dobro jutro! Flam srecna slava! Srecno i ostalima koje slave.
Ivanka, pridruzujem se navijacima na daljinu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 10:48:23   
Tiziana
Srećna Slava onima koji danas slave! 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 13:51:18   
Ivanka 75
Casstiiim! Ivka druga u skoku u  vis, 💪💪💪💪🥰


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 14:00:31   
flamingos
Čestitam!Bravo za Ivku!Sipaj jednu kiselu i odoh.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 14:02:44   
Ivanka 75
Evo kisela user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 14:03:29   
Milena18
Bravo za Ivu! Baš mi je drago. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 14:07:13   
flamingos
Hvala vam dRRugarke moje.Sve je spremno i čekamo goste.Stižu uskoro.Čekali su da dođe dete iz škole.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 14:21:30   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Milena18

Bravo za Ivu! Baš mi je drago. 


Hvala! Ona je bas ponosna na sebe!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 15:52:21   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Casstiiim! Ivka druga u skoku u  vis, 💪💪💪💪🥰




Bravooo user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 16:46:37   
Ivanka 75
Hvala hvala 🥰

Ajd da, se nasmejemo malo! 
user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 21:05:16   
Sanjica26 RR
Čestitam Ivka. 😊
Srecna slava svima koji danas slave. Nek vam je srecno i bericetno. 
Od kako sam dosla iz sela ležim. Bas mi je lose zbog ciklusa. U stvari prvo sam dovrsila rucak, pa isla do grada po poklon. Mm nam je pravio veceru. T i S su zajedno prvo bile u crkvi, pa je T ispratila S na izlet. ❤️ Odmah se set_im svoje sestre. To nam je danas bila opcija, jer ni mm ni ja nismo bili tu. Sutra nam je aktivan dan i u nedelju. U stvari ceo maj ce biti pored posla pun aktivnosti. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 21:22:14   
vonavoj
Vece mamike..ne stizem nista i jako sam umorna..pitam se sto mi je sve ovo trebalo..

Citam unazad,stalno nezadovoljni,a nigde i nista nije sjajno i bajno...Na novom poslu je jako turbo,mnooogoo vise se radi,papira,ulaza,izlaza..izvestaja,nov program, konfuzan..radim od 8 do 4,niko ne izadje pre 4 i 10..dosla sam po M y vrtic,poslednji sedi sa vaspitacicom nekom i spremacicom..bas mi bilo zao,..inace sam u 3 vec bila po njega,prva kad otkljucaju..Sanjice,moja J ostaje sama,ide u 12 u skolu,sama se vraca...nema nikoga do 4..ona je prvi razred..a T je suprotna smena,samo se mimoidju..Znam da je svaki pocetak tezak,vec vidim stvari koje se mogu ubrzati,menjati..ali polako,radim sa dve starije zene,koje sve rade po ps-u..analitike koliko hoces..i jedna mlada,nova,mnogo fina..Direktor hoce da mi uplati edukaciju za pantheon,i slazem se..ovim zenama je sve klik,klik,klik..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 21:27:04   
Tiziana
Čestitam mladoj atletičarki! Bravo! Svaka čast!Samo nek se deca bave nekim sportom. 
Sto volim prolece. U nasoj ulici su krosnje tako ozelenele, spustile se skroz do automobila, mirise lipa.. Divno je. 
Mm nije tu za vikend, ja vodila cerku na cas pa srela neke prijatelje, popili kafu, taman je sacekala. Sad cekamo da sin dodje sa treninga, da veceramo pa da gledamo Survivor. 
Vikend nam je pun, cerka nastuo, sin utakmicu, rodjendan, dolazi mi kuma sa decom, u nedelju dolaze cerki drugarice da rade projekat, treba ih opsluziti, nahraniti...Jedno je sigurno, dosadno nam nece biti🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 21:42:39   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Vece mamike..ne stizem nista i jako sam umorna..pitam se sto mi je sve ovo trebalo..

Citam unazad,stalno nezadovoljni,a nigde i nista nije sjajno i bajno...Na novom poslu je jako turbo,mnooogoo vise se radi,papira,ulaza,izlaza..izvestaja,nov program, konfuzan..radim od 8 do 4,niko ne izadje pre 4 i 10..dosla sam po M y vrtic,poslednji sedi sa vaspitacicom nekom i spremacicom..bas mi bilo zao,..inace sam u 3 vec bila po njega,prva kad otkljucaju..Sanjice,moja J ostaje sama,ide u 12 u skolu,sama se vraca...nema nikoga do 4..ona je prvi razred..a T je suprotna smena,samo se mimoidju..Znam da je svaki pocetak tezak,vec vidim stvari koje se mogu ubrzati,menjati..ali polako,radim sa dve starije zene,koje sve rade po ps-u..analitike koliko hoces..i jedna mlada,nova,mnogo fina..Direktor hoce da mi uplati edukaciju za pantheon,i slazem se..ovim zenama je sve klik,klik,klik..



I Sofi ostaje sama Von. I cesto ide sama. Ali mi imamo prugu, pa nisam živa dok je pređe. Tako da nam je ova opcija bila najbolja. Oboje smo bili van grada. Sto kaže Suzi, divi se nama (to se odnosi i nju) koji nemamo niciju pomoc. Nasa deca su samostalnija.

A sto se tice posla. Tako svi u privatnim firmama imaju radno vreme. Pominjala sam ti moju sestru. Dodje kuci u 5. Nesto dobijes, nesto izgubis. To ti je tako u životu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.5.2022 21:51:15 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 22:17:30   
vonavoj
Bas tako Sanjice,ne moze sve.Bese sestri mama uskoci sa decom?
Tesko je bez icije pomoci..ali moje radno vreme je jos i super,izadjem makar u pola 8. Ima ljudi koji izadju i ranije a dodju kasnije..bem ti zivot..Ove dve zene imaju veliku decu,jedna razvedena...one ne zure nigde..a ja ne znam sta cu pre.Ivanka,cestitam!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 22:36:07   
Sanjica26 RR
Uskoci kako ne. Kad su istom dvoristu. user posted image
Meni je mama dosla za vreme raspusta, jer je sestra bila na odmoru. Juce joj kažem gde ode kad imam problem sa stomakom. Mnogo je lakse kad imas nekog. Ali sta da radimo. Naucili smo da se snalazimo sami.
Kaže meni svekrva skoro, pa kako same ostaju (btw živimo u istom gradu). Ni ne zna da ostaju same. Ja joj kažem, imate li drugo resenje. Nista nije vise rekla.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.5.2022 22:37:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here