|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 12:47:16   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uhhh da nema plana mi nikad nista ne bi rucali user posted image



Moj plan je da napravim plan user posted image Toliko za sad user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 21:48:31   
Tiziana

Bravo Ivana! Nek je sa srećom. 
Vala i mi jedva čekamo kraj. Ćerka danas bila na izletu, sin u subotu ide.. Još sl ned da odrade neke pismene zadatke i on da završi naredni vikend te ispite za bilingvalno i onda mogu da rade šta hoće...Dobro,ne baš baš šta hoće🙂, ali mozak na otavu.. 
Ja sam već počela da brojim dane do mora, a idemo tek za 2m 😂

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Mi jos u skolu sutra i završiliiii osnovnu 😁. Sad malo mozak da odmorimo svi. 



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 6:17:10   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Kad se vrati da ručamo i odosmo u selo Bože zdravlja.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 7:26:12   
dddaca
Dobro jutro! Ivana, zavrsi se jedno lepo poglavlje u zivotu deteta. Sto kaze Tizi, sad mozak na otavu, pa od septembra ispocetka.
Flam, lep provod u selu!
Tizi, samo da ne pada kisa u subotu. Moje dete je islo na izlet pre nekoliko nedelja, padala je kisa od toliko lepih dana. Ali njoj je bilo super. Deca su to, nadju uvek zanimaciju. Gde idete na more?
Ana, jel prolazi Marku noga?
Sanjice, vi ste ozdravili potpuno, jel da?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 8:26:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Dddaco, vec tri nedelje je zapušena. Vec sumnjam na alergiju. I ja imam te probleme. U, školi sam. Moji su isto u školi. Dolazi mi dever na jedan dan iz Španije. Deca se bas raduju. 
Tizi i ja jedva cekam kraj. A nista nismo nasli gde cemo da idemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 8:45:00   
flamingos
Hvala Daco.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 9:49:02   
dddaca
Sanjice moguce je da je alergija ako nema temperaturu. Ipak su tri nedelje dug period za prehladu. Evo, lipa cveta vec danima. Jeste da prelepo mirise, ali za alergicne moze da bude bas nezgodno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 12:30:21   
Milena18
Dobar dan!
Sanjice, ni mi nismo odlučili gde ćemo na letovanje, samo smo odlučili da ćemo ići 😊
Ivana, neka je sa srećom! Šta je odlučio sin, u koju će srednju? 
Ana, je l'' se oporavio Mare? 
Kod mene danas frka, sto stvari treba stići, ali tako je i inače ovih dana. Mm večeras ima maturu, a M i ja isplanirale da gledamo dugometražni crtani kad V zaspi. Enkanto 167. put 😂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 15:56:43   
Sanjica26 RR
Milena ja gubim nadu, jer gledam cene i nista mi se ne svidja. A mm hoce da ima smestaj sopstvenu plazu user posted image
Mislim on je u pravu. Prosli put smo pogresili kad smo isli u Hanioti. Nigde nije bilo hlada i onda jurio suncobran. Deca su bila mala. Nemam pojma. A nemam bas vremena da trazim


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 06/21
10.6.2022 19:33:04   
Tiziana
Moj sin dosao isaran iz skole. Oni se potpisivali osmacima na majice, odmaci njima po telu, na kackete😂 Haos. Ja danas radila od kuce pa mi vikend poceo nekako ranije. Sutra cu sa cerkom malo do Galerije da po onim parfimerijicama tipa Sephora, Kiko, kupim neku sminkicu, sjaj za usta, nesto sitno za drugaricu od sina, ide u nedelju kod nje na rođiš. Mnogo volim te radnje, a sad imam i drustvo sa kim da cunjam🙂
Odvojila sam na Netflixu par serija i filmova, nadam se da cu sutra uspeti nesto i da pogledam🤪




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2022 7:48:13   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da spremam doručsk,ručak,pa da idemo na groblje.Večeras idemo kod prijatelja.Ana,kako je Marko?Tizi,jesi li uspela da odgledaš neku seriju,film.Ovde je tmilurno,opet će kiša.Ostale name,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2022 8:48:16   
Tiziana
Dobro jutro.Ja otpratila dete na izlet pa kad sam vec tako rano ustala otisla i do pijace. Covece na ulici zive duse nema, kao da sam izasla u 5 ujutru, a ne u pola 8.
Sad dosla, pijem kafu, ostatak porodice spava. Flam sad cu da pustim nesto da gledam dok se ne porazbudjuju. I ovde cudno vreme, ali kisa nikako da padne. Svaki dan hoce, nece i na kraju ne padne. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 06/21
11.6.2022 11:24:52   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi juce zavrsismo osnovnu skolu. Prvo se trubaci i dimovi od skole pa u park koji je pored skole. Tu su se sastali sa osmacima iz gornje skole iz kraja. Pa sa trubacima otisli svi da igraju i pevaju. Sinoc u parku vatromet i baklje. Tizi, isarani svi od glave do pete. Sin se jedva okupao, surio se sundjerom 🤣. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 06/21
12.6.2022 7:33:08   
flamingos
Dobro jutro.Divno Ivana.Pijem kafu,pa da se pakujem za grad.Užasno je vreme.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 06/21
12.6.2022 8:09:35   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Nas je ovih dana kisa obilazila ali je zato sinoc nadoknadila za sve dane sto je obilazila. 🙂 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 06/21
12.6.2022 14:50:28   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja sam nocas bas kasno legla a jutros u sest ustajanje. Maca imala baletski nastup ❤️. Kuca mi je puna sljokica. Sad da sredjujem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 7:52:03   
flamingos
Dobro jutto.Ivana,kako je bilo na baletskom nastupu?Pijem kafu,pa da Anđela doručkuje i idemo do stomatologa.Ima zakazanu kontrolu u vezi proteze.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 8:55:49   
IvanaSK RR
Imali smo nastup juce ujutru. Medaljice i diploma su tu, sreca do neba.
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 9:14:06   
Milena18
Jutro!
Ivana, kako je medena i kako je porasla! Divna je ❤️ Čestitam na medalji i diplomi. 
Moja M isto dobila diplomu iz engleskog (uči u vrtiću), a nema pojma, ne znam da li ukupno 15 reči zna, uključujući "please, I do" 😂 Važno da se ona hvali kako je diplomirala. 
V i ja odvedosmo M u vrtić i on malopre već zaspao. Tako je to kad se luduje noću. 
Kako ste mame? Ja sam umorna, ali dobrog raspoloženja. 
Nema nam dugo Mame Jo, Jess, Ljiše, Emice, Pari. Devojke, javite se ako čitate 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 9:14:41   
flamingos
Čestitam prelepoj devojčici.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 9:39:56   
IvanaSK RR
Hvala, hvala 😁. Maca trenira od januara i stvarno sam zadovoljna koliko je naucila. Ne očekujem ja nista, bitno da ima neki sportic koji voli. Koreografiju su fino izvele, za njihov uzrast. Lepo su uvezbale.
Milena, bitno je da je dobila diplomu, a ti nemoj da budes zakeralo 😜

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 10:10:41   
Bambino1
Cestitam Ivana. Preslatka je. 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 11:29:10   
flamingos
Ispisah i izbaci,grrr.Elem,da skratim-sve je super.Baš su joj lepi zubići.Skinuo joj je one dodatke sa proteze.Sad samo žice da nosi po 12 sati dnevno.Kontrola 18.jula i to je to.Pazarismo i sad se isprobava za fotografisanje.Sutra se slikaju u školi.Prijatno je napolju.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 11:39:43   
jess021
Milena, morala sam da se javim kad si me već prozvala 😜
Šalim se, naravno. Tu sam, čitam uglavnom redovno, ali nešto mi mrsko da pišem. Kao što neko reče, pusti je da uživa sad kad je diolomirala☺️
Ivana, Maca je predivna, nemam reči, baš je porasla. 
Moja deca idu u neki pozorišni teatar Iskrice, tu imaju ples, glumu, gimnastiku i pevanje. Ne mogu vam opisati na koji predivan način rade sa njima. U subotu su imale javni čas, baš smo uživali. Ostali po starom, radim, njih dve u vrtić. L će na jesen u školu.... Sve vas puno grlimmmmm

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 06/21
13.6.2022 15:34:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja se ceo vikend nisam javila. Ne znam ni ja zasto. Konstantno sam u nekoj gužvi.Isla sam u selo na nastavnicko. Mm je isao sa mnom, jer je jurio tegle za med. Ove godine su pocele odradile dobro svoj posao. 
Jess, vec u školu 🙂 kad pre prolete. 
Ivana, istopila sam se kad sam videla na fb-u macu. 
Ja opet u sredu na faks. Imam neki ispit. Posle toga imam maturu. Obecala sam da cu doci. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here