|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2022 23:02:19   
Bambino1
Milenice zelim vam brz oporavak. Mi smo imali upalu oba uha dva puta u mesec dana, znam kako ume to da boli. 😘Von i tebi zelim brz oporavak. 🙂Ivana cestitam. 🙂Mene vec par dana neki kasalj uhvatio, totalno suv, i dobijem napad kaslja po 5-10 min ne mogu da se povratim i onda se smiri, i tako 2-3 puta dnevno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2022 23:15:04   
vonavoj
Ivana,super je to rezultat!!Drzim se..dok deluje lek sam ok,cim krene temp,kljoknem. Nalivam se vodom...ne vredi ne vodim racuna o zdravlju,malo vode,malo voca,puno stresa,malo odmora..doslo na naplatu..vapim za pomoc,a niko ne shvata..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2022 23:33:41   
IvanaSK RR
Hvala vam ❤️. Kad tako kazete, onda jeste stvarno super 🤣. Imamo u vidu privatnu medicinsku ukoliko ne bude bilo ovo dovoljno. Videcemo do ponedeljka.
Von, ja sam bolja od tebe samo u vodi 😁 vodu pijem kao slon. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 8:29:14   
flamingos
Dobro jutro.Mikena,kako ste?Bambino,Von,hajd da budete dobro.Što se tiče vode,moje dete i ja pijemo baš dosta vode.Pakujem se za grad.Zvala nas je prijateljica na ručak(ona koja se u februaru porodila) .Večeras da spremim Anđeli stvari.Sutra je prijem đačkih knjižica i da ode do biblioteke.Ja da pazarim i vraćamo se u selo.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 8:41:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste svi? Von, Milena?Ja danas ne radim, al zato imam svasta po kuci za srediti. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 8:55:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja se uskoro gasim. Pocinje prijemni. Jos danas. Ponela sam da citam.Dobila sam, pa sam katastrofa. Juce sam od spavala dva puta sto je za mene cudno. Ja ne spavam nikad posle podne. 
Milena, kako ste? Von, ti? 
Ivana, srecno Stefanu. 
Nema dddace. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 10:06:15   
vonavoj
Napokon nemam temperaturu,ali se preznojavam..nocas mi se mantalo..evo i malo pre..ustala sam da radim,popila kafu i stavila corbu,i opa...na silu sam doruckovala i sad legla..definitivno nisam dobro,nisam navikla..Zlo nikad ne ide samo,em sam iskrvarila,em me temperatura dokusurila..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 10:29:33   
Milena18
Uh, Von, baš te sve stiglo. Nadam se da će proći virus brzo. Čini mi se da ništa gore nema nego kad si leti bolestan. Što se pomoći tiče, potpuno te razumem, i naši su takvi. Sad baš gledam, mi u bolnici, M se baš potresla, mm još ima neke sednice i sastanke po školi, a niko da se ponudi da mu pomogne, pa makar da provede malo vremena sa njom ako ništa drugo. Tako je bilo i prošle godine kad sam ono bila u bolnici 12 dana. Da mi je majka živa, drugačije bi bilo. 
V je mnogo bolje, nema više povišenu temperaturu. Ručka lepo (mada ga apetit nije ni napuštao), igra se. Verovatno ćemo biti ovde dok ne isprima terapiju. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 10:48:26   
flamingos
Joj Von,baš mi je žao.Hajd da budeš dobro.Milena,drago mi je da ste dobro.Ljubi mališana.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 10:49:38   
IvanaSK RR
Von mozda ti je i gvožđe palo.Milena, super sto je bolje! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 12:20:56   
Sanjica26 RR
Von tebe i mog brata je isto pokosilo. Kaže mi da se non stop preznojava. On je dobio ab, jer mu je grlo užasno.
Milena, drago mi je da je malisa bolje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2022 13:51:16   
vonavoj
Negativna i na pcru..mene grlo ne boli..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 8:00:52   
flamingos
Dobro jutro.Milena,Von,kako ste?Ostale mame?Super Von kad si negativna.Pijem kafu,pa idem da pazarim.Dete ide po đačku knjižicu.Da bude u školi u 10:30 h.Pri povratku da svrati do biblioteke,pa se danas se vraćamo za selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 10:27:07   
Milena18
Dobar dan!
Mališa je super, kaže dr da još vidimo jesu li se rezultati sredili, pa možemo kući. Sutra mu vade krv i idemo kod orl na kontrolu. 
Von, kako si ti danas? 
Ostale mame, jeste li dobro, šta radite? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 12:32:29   
flamingos
Divno Milena.Samo kad ste dobro.Evo sve sam završila i pakujem se ta selo.Častim u Anđelino ime-završila je peti razred sa svim peticama.Opšti uspeh odličan 5,00.Mnogo smo ponosni na nju.Neka su živa i zdrava sva dečica.Uživajte u raspustu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 12:50:17   
Bambino1
Milenice drago mi je da ste dobro. 😘Flam cestitam. 😘Mi danas imamo zavrsnu priredbu i bas imam tremu. Mada sam samo pomocnik ali ipak imam tremu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 13:44:18   
flamingos
Hvala Bambino.Srećno na priredni,pa javi kako je bilo.Ljubi dete.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 14:31:39   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Milena, super sto je malisa bolje.
Bambino, ja uvek imam tremu. Sofi i ja smo danas uzele knjižicu. Teodora ce sutra. Ja imam nastavnicko, tako da ce sama da ide. Moram ih častiti obe. Pita me Sofi jutros dva puta sam sad vadila krv i nisi mi nista kupila. Moracu. 
Von, kako je? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 17:13:50   
vonavoj
Bolje sam..ne znam da li sam izgubila culo ukusa,ili mi je jezik utrnut jer imam ogromnu aftu u samom korenu jezika,jedva jedem i pricam.. culo mirisa imam,normalno. Sutra ponavljam kks.I moja T je danas dobila knjizicu,a mm ode po J...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2022 22:51:20   
Tiziana
Ivana, jeste videli rezultate? Ove moje drugarice se prepisuju, videle su rezultate za decu.
Milena, nadam se da cete uskoro kuci. Mogu da mislim kako je u bolnici po ovoj vrucincini. 
Moja deca sutra idu po knjizice. Tj on svedocanstvo, ona knjizicu. I mi smo bas zadovoljni njihovim postignucem. Jeste da nam sin kida zivce svojim opustenim stavom, ali stvarno ne mozemo apsolutno nista da mu zamerimo kad su ocene i uopste celo postignuce tokom godine u pitanju. Ona je vrednica..
Zene ovo vreme nije normalno. Nepodnosljivo je napolju, ne moze da se udahne. 
Kod mene na poslu posla koliko hoces, ne znam kako cemo preziveti leto, zj do odmora. Tempo je nenormalan.. 
Odoh da se izvalim i gledam Dva i po muskarca 88x 🤣

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 06/21
1.7.2022 9:33:04   
flamingos
Tizi,i nama su podelili svedočanstvo i pohvalnicu.Knjižica je ostala kod razrednog.Samo da su živi i zdravi.Milena,Von,kako ste?Pretoplo je,ali dobro.Izdržaćemo.Još samo da izdržim sa ovom mojom kičmom koja me baš zafrkava.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 06/21
1.7.2022 11:10:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Zavrsila sam obaveze u školi. Sad sam na terasi kuliram i cekam T da dođe sa knjižicom.Bas sam umorna. Unistila me je sinoc alergija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 06/21
1.7.2022 12:18:56   
Bambino1
Zdravo mame, kako ste? Napokon petak, bas sam iscrpljena. Napolju je pretoplo.Milenice kako je malisa? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 06/21
1.7.2022 13:30:53   
Milena18
Ćao mame!
ORL kaže da možemo kući, još čekamo rezultate analiza krvi. Ja se nešto sva smorila, mnogo je i vruće ovde, ide mi se kući. 
Bambino, kako je prošla priredba? 
Ivana, jeste li zadovoljni kako je sin uradio ispite? 
Von, kako si? 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 06/21
1.7.2022 14:37:35   
IvanaSK RR
Milena, nadam se da ste stigli kuci. Sin je uradio onako kako je rekao matematiku i kombinovani, jedino je srpski omasio za jos dva zadatka. Iskreno, kad razmislim, meni je to sve super. Vidim da su deca i koja su bila bolja od njega po ocenama uradili losije prijemni, nažalost. Inace, jedan zadatak iz srpskog mu nije priznat jer debilko nije podebljao hemijskom posle obicne olovke. Muz gleda onaj test i kaze evo podnosim prigovor, ovo je tacno. Podnese on prigovor, ja prilazim i vidim da je to svetlije u pdf formatu, rekoh, dzabe si podneo 🤣🤣


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here