|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 10:52:16   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moja Sofi se zabrinula sto nisam ovde ucila. 😁 Blesavo dete. 


user posted image user posted image user posted image
hahaha, naviklo dete da mama uci



Napravila tužnu facu. Pita se kako cu da položim ispit. 🤣 Jao živote i njih sam opteretila sa svojom skolom. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.7.2022 10:53:07 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 12:05:46   
Bambino1
Jao Sanjice, kako su decica brizna. Imala sam situaciju na poslu, seckam nesto makazama a jedan malisa dodje onako zabrinut i kaze mi "Jeco, pazi da se ne poseces" 😀Flam iskoristite onda lepo to vreme, i uzivajte. 🙂Daco ima 2 god i 2 meseca. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 07/21
19.7.2022 13:13:06   
dddaca
Super Bambino. Dovoljno velik da shvati gde sta treba da se radi. Tako smo i mi skinule pelenu, sa 2 i po godine, cekale leto i da bude dovoljno velika da ukapira.
Sanjice uzivaj i ne misli na ucenje

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 07/21
20.7.2022 8:40:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste? Mi cekamo da se deca obuku, pa da ih vodimo u pekaru na dorucak. Jutros sam poranila i set_ala sam pored mora. Jos koji dan i idemo nazad. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 07/21
20.7.2022 8:53:29   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh da završavam šra imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 07/21
20.7.2022 9:24:01   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, uživajte.
Ja idem da završim pakovanje, sin sutra putuje na Super raspust. I jos trista stvari treba da odradim danas 😬



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 07/21
20.7.2022 21:30:11   
Tiziana
Cao devojke.Krecu paklene vrucine, nece moci da se zivi! Ivana, moja cerka je danas otisla na Moj super raspust🙂Sin organizuje drugare sutra da dodju, budu tu ceo dan i prespavaju. Osecam cice igrice ceo dan i noc🤪
Ja na poslu trista nekih sekiracija, ali ne mogu da se nerviram, stvarno. Sipala sam sad sebi picence i kuiuram na terasi.
Sanjice uzivajte. Zavidim vam. Ne mogu da docekam odmor. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 07/21
21.7.2022 9:42:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam ispratila sina. Tizi, moj sin je na Kopaonik otisao. Ide ih dosta iz njegovog odeljenja,a i cela njegova banda 🙄. Verujem da ce biti nezaboravno, i njima i nastavnici. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 07/21
21.7.2022 10:53:53   
flamingos
Dobar dan.Nije bilo struje do sad.I smederevca sam ložila da spremam doručak,ručak.Super Ivana,uživaće.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Odoh da pravim neki sendvič sladoled.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2022 8:19:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da spremam doručak,ručak,peglam itd.Kasnije da dođe komšinica da me ofarba.Mm ode do grada da poplaća račune za struju i ostalo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2022 8:59:48   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja danas treba da radim a tako mi se ne ide po ovoj vrućini. Juce sam i dobila pa sam sva nikakva. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2022 9:46:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo krenuli nazad. Ali idemo u Sofiju zbog Sofije. Sad smo u jednom divnom gradicu u Bugarskoj. Bože kako je sladak gradic. Čisto, sređeno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2022 13:04:48   
nata11
Cao mame. Evo nekako mrdamo. Klasik na poslu, dete je kuci ne radi vrtic i tako. Umoris se pa onda sa detetom uvece u park i u krug.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 07/21
22.7.2022 22:51:09   
Duškić
I mi kasno dosli iz parka. Sad mi se ne spava, deca istusirana i da se spava. Pozdrav mame

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 7:27:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa danas da odemo do Srebrnog jezera.Posle toga na ručak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 8:03:18   
dddaca
Dobro jutro. Subota, a ja poranila. Mislila sam da idemo danas na bazen, ali pretpostavljam da ce biti velika guzva. Tako da cemo ipak ostati kod kuce. Samo nemma ideju sta cu za rucak, a da ne grejem previse kucu.
Mame, kako ste vi?
Flam, pokusavam da zamislim kako ti je bilo pored smederevca pre neki dan

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 8:10:30   
flamingos
Daco,nemam ja tih problema sa vrućinom.Ne volim zimu.Tako da mi ni smederevac ništa ne može.🙄Moj predlog za ručak-belo meso iseckaj sitnije i kratko proprži,pa izvadi iz tiganja.Na istoj masnoći uprži crni luk,paradajz,papriku(i šta još volite od povrća),začini,vrati meso i ukrčkaj par minuta i eto.Dodaj sir uz to i spremno na brzaka.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 12:27:19   
Tiziana
Cao devojke, danas pakao od vrucine.
Nas je jutros oborila vrucine, em smo se uspavali, em smo ustali oteceni. Flam, ja pravim to isto, jedino sto sve iseckam i stavim u onu zip lok kesu, nalijem ulje, malo sirceta, zacinim i dobro protresem, stavim u frizider na par sati i posle samo bacim na tiganj. Ali za danas sam kupila polugotovu lazanju, stavicu je kratko da se ispece i to im je sto im je. Nama zensko dete u Lepenskom Viru, provodi se kao nikad u zivotu, ne javlja nam se, nema vremena🤣Muskom detetu su bila 2 druga tu 2 dana, danas samuje. Mi sad nesto poradili po kuci, pijemo kafu na terasi, da prostrem ves pa bunker kad naidje sunce i Netflix. Danas je takav neki dan.. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 13:58:54   
Ana RR
Dobar dan :) Mi smo jutros rano ustali, išli prvo do TC Banjica da kupimo žice za gitaru (Marku pukla jdna žica) pa na terazije na čas gitare. Dok je M bio na času nas dvoje smo kulirali u Moskvi. Već u 9 jutros je bilo pakleno. Dok smo se dovukli kući, svrati na pijac pa u apoteku pa u pekaru po hleb, sto puta stani, parkiraj, izađi... stigli kući kao kuvane noge.

Marko tražio odmah da ruča pa sam njemu na brzaka ubacila u rernu krompiriće i filete ribe. Mi ćemo paelju kasnije, predveče. Mm i ja danima jedemo raznorazne kombinacije obrok salata, to nam je extra kada je vrućina. Imam toliko posla po kući a mm u garaži, a evo ne mili nam se, izležavamo se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 15:26:36   
dddaca
Na kraju sam napravila pljeskavice sa blitvom, dodala pire krompir i kukuruz secerac. I imala supu u frizideru, samo je zakuvala.
Isla pre toga do prodavnice da kupim sta treba i prokuvala. U kuci nije strasno, klima radi, ali napolju je bas toplo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 15:42:45   
flamingos
Tizi,može i tako.Daco,eto,smislila si ručak.Mi ručasmo u restoranu.Lepo se provedosmo na Srebrnom jezeru.I dobro je što ranije odosmo i vratismo se.Baš je pakleno.Sad mašina pere,a mi kuliramo.Fino je u kući.Nije toplo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 07/21
23.7.2022 22:02:11   
Milena18
Dobro veče, mame! 
Nisam se javljala par dana, nešto nisam stizala. Mi ovih dana izlazimo samo prepodne i uveče oko 8, ne računajući dvorište u kom nam je hladovina od podneva. Deci smo napunili bazene, pa uživaju. U ponedeljak idemo u Vrnjačku Banju na par dana, valjda je tamo malo prijatnije. 
Pozdravljam vas, nadam se da ste sve dobro. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 9:02:58   
flamingos
Dobro jutro.Dolazili nam kumovi da se još jednom vidimo,pa se danas vraćaju za Beč.Mi ćemo kasnije da odemo do komšinice kad sve završim.Milena,uživajte.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 9:13:32   
Bambino1
Zdravo mame. Milena lepo se provedite. Bas je vruce. Malo smo se uspavali pa sad tek spremam dorucak, odmah cu i rucak da ne ukkjucujem sporet opet po vrucini. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 07/21
24.7.2022 11:26:37   
dddaca
Dobar dan!
I mi se jutros uspavali. U 9 sati me budi dete, a ja je teram jos da spava. Imala sam osecaj kao da je 6. Posle rucka planirali da idemo u bioskop. Sad cu da istrcim da kupim neku pecenu ribu, ne mogu nista da spremam. I treba da kupim neke poklone za rodjendane sledece nedelje.
Milena, bice vam super u banji. Svaka promena prija. Ti si bese pisala da cete ove godine imati malo drugacije letovanje?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here