RE: Pekač za hleb i recepti (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Didy -> RE: Pekač za hleb i recepti (31.5.2014 23:27:18)

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Didy,mislim da ti je najbolje da kupiš neku bolju marku pošto je već puno koristiš


I ja mislim. Mada, ova tesco je bila 30 evra, za te pare, pošteno je odradila.




Torbica -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.6.2014 10:33:14)

Viviveki, mesim i ja povremeno, mada smo se toliko navikli na pekaricu da nam je taj hleb medju naj hlebovima. Koristim je i da zamesi ponesto na Teig programu. Ponekad i opciju za brzi hleb.




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 10:33:04)

Danas idem da kupim [sm=sloncek.gif] Na sta sve da obratim paznju, nemam vremena da se bavim tom tematikom, moram danas, jer me mm iznenadio svojim raspolozenjem, pa da iskoristim to...inace odlozim li kupovinu, ko zna kad cemo opet naci vremena, novca i obostranog slaganja[sm=smiley36.gif] Salu na stranu, ima neke cekove, pa ko veli, mozemo ih iskoristiti na pekaricu...odmah sam zaskocila na ovu temu. Pogledala opet...
koliko je bitna snaga? Vidim neke su 600, 700 ili 800w.
Pa, koliko znaci broj programa?
Da li je dovoljno da kupim onu za 1kg hleba[sm=zmeden.gif]
Da li sve pekarice osim hleba, peku i kolace, proju, neka druga peciva[sm=zmeden.gif]

Bilo ko?




Modessty -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 11:32:47)

jao ja ti ne mogu mnogo pomoći. Valjda je bolje da ima što veću snagu. Ja imam neku avg i pojma nemam koliko ima w.




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 13:20:46)

Ja cu sad da idem, oko 14h. Cekam majku da dodje da cuva N, ja po k u vrtic pa idemo. mislim da cu da se zaletim kao [sm=zz_nerd.png] jer sam duduk za tehniku, a jos i kombinacija tehnika-kuhinja, kukuuuu




Modessty -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 13:21:54)

ma ne možeš mnogo da pogrešiš Klari.




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 13:25:25)

Valjda[sm=smiley13.gif] obicno pogresim[sm=smiley36.gif] Nema veze, ce radi posao. Jedino sto sam naucila je da ne kupujem najskuplje , a Boga mi ni najjeftinije...gledacu tamo da uzmem neku koja je srednje cene[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 13:54:54)

Klarita ja imam ovu i prezaovoljna sam

klik

mesi sve cak i kiflice[sm=smiley36.gif]




lokica77 -> RE: Pekač za hleb i recepti (29.9.2014 16:46:31)

Zene ova
http://www.winwin.rs/mini-pekara-bauer-bm311n-1149951.html
ili ova
http://www.winwin.rs/mini-pekara-gorenje-bm900w-1139455.html
iskustva, misljenja sve mi znaci,
do sutra popodne treba da odlucim a ja pojma nemam, prvu su mi nahvalili ali je meni nepoznata marka pa sam skepticna, a gorenje je valjda gorenje standardno dobro ... ne znam...sta mislite?




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (30.9.2014 22:43:22)

Ja uzela OVU Nisam stigla da je probam naravno[sm=smiley13.gif] nadam se sutra da cu stici. jedino sam je otpakovala i "smestila"[sm=smiley36.gif] Dobila sam od mm i aparat za tursku kafu OVAJ e, njega sam vise puta isprobala[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (30.9.2014 22:44:36)

Lokice, ja sam uvek za "marku'' jer markom dobijas i ovlascenog servisera i garanciju i poznajes kvalitet, bar se nadam da je tako. Javi koju si uzela.




17 joka -> RE: Pekač za hleb i recepti (30.9.2014 22:51:17)

Klarita, bas mi se svidja[sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (30.9.2014 22:57:52)

Jos samo da operem posudu, proucim uputstvo i stavim sastojke[sm=smiley36.gif] sluzim kad bude[sm=smiley36.gif]

izvinjavam se za dve poruke za redom, mislila sam da sam isla na opciju "uredi" [sm=smiley13.gif] a, sad je vise nema, mislim opcije.




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (30.9.2014 23:35:53)

Imamm gorenje, prezadovoljna, postavila sam ti link koju imam ja[sm=smiley36.gif]

uzivaj, i slikuvaj nam prvi hleb[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.10.2014 16:11:58)

Leleeeeeeee, ene gu mesi[sm=smiley13.gif] ali ja sam ubacivala sastojke redom i ne znam sta mi bi, pa ubacih kvasac u vodu, a tamo pise u napomeni da vodimo racuna oko toga kako ubacejemo kvasac[sm=zmeden.gif] Sta li ce ispadne, ne znam, ali sta god bilo pisacu vam utiske i slikati 'lebac[sm=smiley1.gif]

Je l' zna neko sta ce biti sto je kvasac u vodu ubacen? by the way, smorila sam se dok sam spremila aparat za prvu upotrebu[sm=zz_big_green.png]




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.10.2014 16:13:23)

Klarta moze biti zbijen hleb[sm=zmeden.gif] vodi racuna o sastojcima, uve prvo voda-mleko, jogurt, pa secer so- pa brasno, i kvasac u udubljenju[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.10.2014 20:04:44)

[sm=zz_banghead.gif] nepecen je[sm=zz_banghead.gif]
Mm je otisao po hleb u pekaru, okupala sam N, sad cu i K, pa dok veceramo i javljam se, ali ako moze neki recept za hleb da me doceka bilo bi suuuuuupeeeeeeeeeeer[sm=smiley1.gif] Covece, ne pamtim kad smo ovako kasno jeli, a trebamo na dijetu.

I da, samo da pitam jos, kad podesim ono vreme (odlozeni start) je l' to za toliko sati bude ispecen hleb ili onda krece da pece[sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.10.2014 20:38:13)


IZVORNA PORUKA: Klarita

[sm=zz_banghead.gif] nepecen je[sm=zz_banghead.gif]
Mm je otisao po hleb u pekaru, okupala sam N, sad cu i K, pa dok veceramo i javljam se, ali ako moze neki recept za hleb da me doceka bilo bi suuuuuupeeeeeeeeeeer[sm=smiley1.gif] Covece, ne pamtim kad smo ovako kasno jeli, a trebamo na dijetu.

I da, samo da pitam jos, kad podesim ono vreme (odlozeni start) je l' to za toliko sati bude ispecen hleb ili onda krece da pece[sm=zmeden.gif]




da, da, ja ga naprimer navijem za 7h , i u 10 imam vruc tek ispecen hleb[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Pekač za hleb i recepti (1.10.2014 21:31:57)

Klarita, ako odmah pečeš nema veze što si stavila kvasac u vodu, zeznuto je ako je odloženi start, pa kvasac stoji u vodi. Mada, meni u receptu uvek idu sastojci tako da je kvasac na kraju. Znači - voda, ulje, pa onda suvi sastojci, pa kvasac na kraju.
Odloženi start je super opcija. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] Ja sam uvek uveče stavljala sastojke, pa ujutro sve miriše na hleb i imamo za doručak svež i vruć hleb.
Kako je uspeo da ti ostane nepečen? Možda ti se čini jer je vruć. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Koji si program stavila? Trebaće ti malo vremena da se uštosiš, ne nerviraj se i ako ti prvih nekoliko puta ne bude savršeno.




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 0:02:29)

Pravila sam beli hleb. po receptu iz prirucnika sam i po uputstvu mi stoji na french program da pecem i odabrala sam srednje pecenu koru. Ne cini mi se, iako na slici ne deluje nepeceno, jeste verujte i sredina hleba je vlazna i lepljiva[sm=zmeden.gif] nije jestiv.
[img]http://www4.slikomat.com/13/1002/go9-201410.jpg[/img]




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 9:28:22)

Ima li nekog da mi pomogne[sm=smiley13.gif]? Stavicu sad opet, da bude pecen za rucak. Bilo ko?




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 9:30:04)

Klarita proslo neslavno[sm=smiley13.gif]

vodu jogurt mleko stavi uvek mlake, pa so, secer, pa brasno i kvasac u udubljenju, uvek stavim da mi je kora medium ili dark pecena.....




Klarita -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 9:34:57)

UM, kakav jogurt[sm=zmeden.gif] Pa, nema ga u receptu za beli hleb. Daj recept ili kazi koji je naziv 'leba. Nemo' se smejes [sm=zz_biggrin.png] ali kuhinja i ja se slabo poznajemo, ako me razumes...




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 9:36:03)

Sad cu da odem da vidim, i uvek mi je
program basic[sm=smiley36.gif]


ovde imas dobre recept za mini pekaru

vecinu sam isprobala [sm=zz_giggle.gif]




Anoniman -> RE: Pekač za hleb i recepti (2.10.2014 9:37:49)

probaj ovaj




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>