|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 13:06:30   
flamingos
Milena,nadam se da će uskoro mališan lepo da spava.Ljubi dečicu.Evo pustih još jednu mašinu da pere.Da ostavim sve čisto.Konačno je stigao internet,a i vreme se ugodilo.Sad greje sunce.Bambino,Duškić kako ste vi?Ostale mame?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 13:52:17   
dddaca
I kod nas suncano, isparava ono sto je palo nocas, pa je bas tesko. Pere druga masina. Imam dosta obaveza, ali bar rucak imam pa mi je sa te strane lakse.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 14:01:17   
flamingos
Obožavam sunce.Samo kad je prestala kuša.Pakujem se i gledam da nešto ne zaboravim.Odoh sa detetom napolje,da uživamo u dvorištu sa našim ljubimcima još danas i sutra...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 14:22:57   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. U haosu sam.Milena, srecan vam pocetak vrtica. I ostalim školarcima želim uspešan početak i jos uspešniji zavrset_ak. 😁❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 14:41:29   
dddaca
Sanjice do zavrsetka ima dosta, ali srecan i vama i pocetak i uspesan zavrsetak user posted image
Flam, a ko vam cuva ljubimce kad niste tu? Koliko sam shvatila u toj kuci nemate nikoga, samo vi dolazite tu povremeno, jel da?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 14:51:02   
flamingos
Daco,plaćamo ženu da ih hrani i sipa im vodu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 16:01:42   
dddaca
Super kad ima ko da brine o njima.Nisam mogla da pohvatam da li su vasi iz grada pa ih vodite u selo, ali sad razumem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 16:41:02   
flamingos
Ne.U selu su.Imaju sve što im je neophodno.Mm dolazi povremeno do kuće dok je lepo vreme.Ta žena u komšiluku služi jednu baku,pa kad dođe kod nje odmah i kod nas svrati tako da su naši ljubimci u sigurnim rukama.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 7:37:51   
dddaca
Dobro jutro. Kod nas izgleda da je padalo celu noc. Sinoc je i grmelo, sevalo, bio bas jak pljusak. U poslednjem trenutku smo usle u kucu, bile na igralistu pre toga.
Sanjice sta ste uradili sa friziderom? Jel dosao majstor?
Milena, kako je mali nespavac?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 7:51:41   
Sanjica26 RR
Kupili smo dacco nov frižider. Nema nigde da se nađe deo.Dobro jutro. Možda jos malo dremnem pre nego odem u školu. Sutra uzimamo decu. Jupi

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 7:54:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, jel ste mnogo para dali? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 7:56:08   
dddaca
Uh, veliki trosak neplanirano. Da ste bar znali da ne moze da se nadje deo pa odmah da kupite novi, da se ne mucite danima bez frizidera.
Super za decu, verujem da ti nedostaju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 8:29:10   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Opet je loše vreme.Nadam se da će tokom dana da se popravi i da nam ulepša ovaj poslednji dan boravka na selu(mislim-što se tiče ovog raspusta).Brzo prođoše dani.Spakovala sam sve.Samo večeras da pokupim iz zamrzivača i frižidera i odosmo za grad.Nadam se sa ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 10:03:24   
Milena18
Jutro!
Hvala, Sanjice! Srećan početak i tebi i ostalim mamama i deci. 
Nespavač je bolje spavao. Budio se 2 puta, ali nije dugo ostajao budan. Kad bi tako nastavio, ja bih bila zadovoljna. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 10:30:53   
flamingos
Hvala Milena.Neka je i vama srećno u vrtiću.Drago mi je da je mališan bolje spavao.Nadam se da si uspela i ti da se odmoriš.Evo nas u dvorištu.Prestala je kiša,ali je tmurno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 10:47:20   
dddaca
Super Milena. Mozda je neka prolazna faza bila

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 10:58:18   
QueenJ
Zdravo i od mene, da mahnem svima iz svog još uvek u haosu doma, ali bar smo tu. Bila sam ubeđena da ćemo do početka školske godine sve završiti, ali neee... Iskrsle su i nove ideje. 🤦🏻‍♀️ Ove promene mi ne prijaju, mnogo sam manje aktivna poslednjih par dana. Škola kao da je za 2 sedmice, a ne 2 dana, tako se ponašam... 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 11:04:22   
dddaca
Queen vratili ste se kuci? Jesi li zadovoljna kako je sredjeno?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 11:11:38   
QueenJ
Daa, vratili smo se. Trenutno za život funkcionalno. Što se tiče majstora, sve je sjajno, prezadovoljni smo, vredelo je čekati. Sad se opet čeka deo nameštaja, sto, police, stočić, ormar... Dušek i stolice su stigle. Kuhinju sama renoviram samolepljivim folijama, jer ćemo sledeće godine verovatno menjati raspored prostorija.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 11:37:10   
flamingos
Queenj,da baš je brzo prošlo leto i raspust.Drago mi je ste se lepo proveli.Super za sređivanje,pa sa častiš kad stigne nameštaj.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 12:00:30   
dddaca
Super, bas mi je drago da ste zadovoljni. Sad polako, jedno po jedno, stici ce i namestaj

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 16:59:43   
flamingos
DrugaRRke moje,samo da vam mahnem i odoh da se spremam za grad.Da krenemo ranije.Dok se raspakujem i da koje šta završim u stanu.Naoblačilo se opet.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 20:10:41   
Tiziana
Oh devojke, ovo je pakleno sa ovim svim temama pootvaranim! Do kad traje ta nagradna igra? Mi smo se vratili sa mora. Iako smo poprilicno dugo ostali, opet smo teska srca krenuli nazad. Iskoristili smo maksimalno! 

Uhvatilo nas je strasno nevreme kod Pozarevca, morali smo da stanemo u zaustavnu traku da sacekamo da prodje jer se nista nije videlo.

Ja vec ujutru na posao. Brzinski smo se raspakovali, da ne bude bas krs u kuci. Sutra cemo morati popodne po knjige. Cerka ce po prvi put moci od sina, ali moramo da kupimo rafne sveske, to ne moze. Njemu sve full. Ona bi sad i novi ranac, ali nece te Nike, Reebok i sl, ona izmislja besne gluste, valjda cemo naci sta zeli. Da ne pricam da joj je bukvalno SVE malo i moracemo da kupimo gomilu garderobe.. 🥴



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 20:20:44   
flamingos
Tizi,srećna potraga za novim rancem i garderobom.Didy,šta kaže ginekolog?Pročitah da si pisala u drugoj temi da si bila kod gonekologa.Evo raspakovah većinu stvari i sad pravim bakin kolač,pa ću da nastavim.Ostale mame,šta radite?Padaše malo kiša i prestade.Sad isparava asfalt,pa sparina.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 20:21:12   
IvanaSK RR
Meni ne smetaju otvorene teme, forum za to i sluzi 😁. 
Garderobu treba da obnovim i jednom i drugom detetu. A za knjige ce biti tek veselo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here