|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2022 15:42:34   
Didy
Jao, žene, što ste vredne! Mene po ovim vrućinama sve mrzi! Prvo me ujutro mrzi da ustanem rano, a onda posle kukam da je previše toplo da bilo šta radim. 🤣🤣🤣 Najgora sam!

Danas imamo ručka od juče, pa se nisam ni time bavila. I za doručak ostalo pite sa sirom od juče. Čitala sam knjigu ceo dan i skoknula do grada na kratko, to je sve od mojih "aktivnosti", a planirala sam da peglam pre podne na terasi i da oribam oba kupatila. Onda sam pogledala i rekla - Može to sve do sutra da čeka. 🤣🤣🤣Mi smo okrečili prošle godine celu kuću, tepihe sam odnela da se operu dok smo bili na moru, prošle nedelje su bili da nam operu nameštaj u dnevnoj (to praktikujem svakog leta)... Sve u svemu - sve što su drugi uradili, to je obavljeno, sve što treba ja, to može da čeka. 😉 Ne da mi se da kvarim ovu kvalitetnu dokolicu kad samo pomislim da će uskoro kraj raspusta i trka-frka.Idem da se spremam na plažu, može se i tamo knjiga čitati između kupanja. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 08/21
3.8.2022 21:28:33   
jess021
Didy, ti si moj idol😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 8:03:12   
dddaca
Dobro jutro vrednim i manje vrednim mamama! Naidje period kad sam lenja i kad mi se nista ne radi cesto, ali onda shvatim da nece samo ni da se sredi, ni da se ocisti, pa zavrnem rukave.
Ivana kako je bilo na bazenu?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 8:18:42   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh da završavam šta imam.Imaćemo goste i na ručku,a i na večeri.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 8:43:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Daco, nije bilo lose, jeste bilo malo vise dece, ali je bilo ok.

Cekam sina da mi se javi kad krece sa priprema, da znam kako da se iskombinujem danas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 9:13:08   
nata11
user posted image dok cekam dorucak.

Ove nedelje em guzva na poslu (manje nas je) a popodne uvek neke akcije. Rodjendani, pa juce uredjivala malo cvece- sve se posusilo od vrucine, danas da sredimo malo ormare...

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 9:19:33   
dddaca
Super Ivana, bar ste se malo osvezile.
Nato, ostavi zaduzenje nekome da brine o cvecu kad odes na more. Moje je bilo mrtvo kad sam dosla sa odmora. Jedino mi se cuvarkuca nije osusila. Samo lisce i grancice ostali. Muskatla se oporavlja, listici izbili novi, ali ovo ostalo nije.
Flam, kod tebe stalno gosti user posted image Ako, ako, uzivajte i lep provod!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 9:27:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Daco, ja sma poludela kad sam se vratila. Dve biljke su propale. Komsinica koju sam zamolila da mi, zaliva, zalivala je kobajagi. Dosli mi je da placem kad sam videla. I to mi se osusilo cvece koje je Sofi izabrala na sajmu cveca. Mm kaže ti si, znala kako ce ona o tvom cvecu da brine, isto kao i o svom. Pritom zavrsila je poljoprivredni fakultet. Ja sam o njenom brinula i oživela. Evo od kako se vratila ne pipa cvece. Da se ne gresim vise. Moracu sledece godine nekog drugog da angažujem. Mada i drugarici sam rekla da dolazi dva dana za redom. Jedan dan je dosla i stavila lavor sa vodom. Mrzelo je drugi dan sa dođe. Ja to stvarno ne shvatam. Kad se prihvatim necega, onda ga radi kako treba. 
Elem, moje su i sinoc u dnevnoj. Ipak smo ih ostavili i sinoc. Ja sam od sedam budna i mrtva sam gladna. Ulazim na prstice i uzela sam malo, sira. Ali ne vredi i dalje sam gladna🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 9:29:23   
nata11
Moje je vec mrtvo user posted image Ove godine se tako brzo smenile kise i paklene vrucine da su ga unistile. Samo jedna strana u hladovini mi ostala.



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 10:15:20   
flamingos
Daco,da se pogostimo i uživamo u selu i raspustu.Posle kreće škola i obaveze.Čeka nas sređivanje stana,Anđelinog radnog stola itd.Ali,kad odemo u grad završićemo.Za sada-uživamo.Naravno,dete je svoje obaveze završilo što se tiče čitanja lektira.Eno je još spava.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 10:23:45   
nata11
Flam jel vam barem hladovina u selu?
Kod nas opet krenuo pakao.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 10:32:18   
IvanaSK RR
Stvarno je pakao sa temperaturama. Ovo leto mi bas nesto tesko pada.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 11:17:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

Flam jel vam barem hladovina u selu?
Kod nas opet krenuo pakao.
U kući nam je prijatno.Večeri su pogotovu lepe.Bude sveže.Danas je i ovde vruće.Mada,ne marim.Obožavam leto.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 13:20:09   
Bambino1
Zdravo i od mene. Juce sam ceo dan bila u basti, sa svekrvom okopavali bastu. Sad pravim spisak, mm i ja idemo do grada nesto da pokupujemo, pa da nesto ne zaboravimo. Ja sam na odmoru od 1og pa ne radim ali zato posla kuci uvek. 😀 I kod nas je bas vruce. Tek je od 5-6 popodne prijatno napolju. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 17:03:26   
Didy
E, da se pohvalim da sam danas bila vredna za sve ono što juče nisam - ispisala sam kuću, probala podove, oribala detaljno kupatila, oprala 3 mašine veša, obrisala prašinu. Ostala mi je još velika gomila veša, to ću sutra ujutro. 

Za ručak zato samo kuvani kukuruz i lubenica. Ionako je vruće, ne valja se prejedati na ovim vrućinama. Idem sad na plažu, vruće je baš, baš. Dunav nikad topliji, ove godine baš uživamo. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 21:02:01   
Tiziana
Flam divno kad mozete celo leto da izivate van grada.Ovo je uzas koliko je toplo. Nas su zbog korone opet podelili, jedne nedelje se radi od kuce, druge iz kanca, mada cu ja da spojim da 2 radim od kuce jer treba da idem na odmor, necu uopste da rizikujem da mi se nesto ispreci! Ne mogu da docekam. Posla ima kao da nije sredina leta. Kao da sutra ne postoji. Smucilo mi se vise. 
Nasa deca lencare, ali u najbukvalnijem smislu te reci. Kalva crna lektira. Nije im ni u malom mozgu. Al neka ih. Kad pomisčlm na zimu, skolu, kontrolne,onaj ludacki tempo ma neka ih, nek uzivaju. I ja bih isto na njihovom mestu. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 22:23:41   
dddaca
Sto ja imam komsiluk, to niko nema. Otvorim prozore da udje malo vazduha i oni u pola 11 prave neke zaprske sa belim lukom. Ceo stan mi se usmrdeo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 08/21
4.8.2022 23:46:41   
Didy
Jao, Daco 🤣

Naš komšiluk je baš bučan. Stalno neke žurke, karaoke, muzika na razglasu... Pre deset_ak dana sam zvala policiju u ponoć. Kao one babe sam kojima sve smeta. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 8:56:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Svi imamo neke likove u komsiluku.. Mi u zgradi a oko i pored zgrada koliko hoces, bas blizu jedna druge. Uglavnom imamo najviše dece.
Jel postoji i letnja depresija? Ja sam zadnjih dana bljak, a nisam u pms-u 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 10:20:25   
Didy
Ivana, ja sam juče popodne bila nešto loše i nervozna. Pokajala sam se što sam otišla na plažu, mada sam se uveče osećala kao da smo na moru - idemo s plaže, kupili picu usput, svratili do Lidla pre toga... 🤣🤣🤣

Noćas su komšije pravile žurku do 2:30h ujutro. Poludela sam! Nikako nisam mogla da zaspim! Prvo sam do 1:30h čitala knjigu nadajući se da će prestati, međutim posle sam bila umorna za čitanje i onda nikako nisam mogla da zaspim. Na kraju sam izašla na terasu i suzbijala svoju želju da im viknem da se utišaju, jedva sam se suzdržala. Zaspala sam skoro u 3h i sad sam baš umorna! Idem da peglam, srećom terasa mi je u hladovinu, ručak se krčka, deca su na treningu...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 13:00:11   
IvanaSK RR
Didy, i ja bih odlepila, mogu misliti kako ti je bilo 🙄. Ja stavila piletinu i krompir u rernu, mrzi me i da spremam nesto. Posle cu otici da radim. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 13:02:12   
flamingos
Dobar dan.Vidim,burne su vam noći.Kod nas u selu milina.Sem što do sad nije bilo interneta.Toplo je.Ručak ne spremam.Ostalo od juče.Ja postim danas,evo da jedemo lubenicu.Uživajte u lepom vremenu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 14:21:21   
Didy
Jao, Flam, divno! Ja sam se tako odmorila kad smo bili u Dalmaciji u rodnom selu bake mm. U celom selu živi samo jedan čovek na par km od vikendice gde smo mi bili. Ostali koji dolaze samo leti još nisu bili došli. Zapravo ti odatle ne vidiš nijednu drugu kuću. Miris smilja i lavande u dvorištu, pčelice, skakavci, zrikavci, leptiri... Mir i tišina. Spavali smo po 9-10 sati. Čist, svež vazduh te opije, nema šta da te probudi. Samo se trgnemo i kao - Jao, već je 9h! 🤣



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 16:17:42   
dddaca
E, odlepih sinoc, ali verujem Didy da je tebi jos gore bilo.
Ja sam danima umorna, neispavana, bez energije. Samo sto sam malo zivnula na moru i posle opet isto.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 18:28:11   
Sanjica26 RR
dddaco isto se osecam. I non stop bih nesto jela. Mada, meni je to na nervnoj bazi. Od ponedeljka se vracam na treninge. To znam da me preporodi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here