|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 18:40:50   
Didy
Evo na kraju ulice vidim komšije postavljaju ozvučenje i stolove, biće opet buke noćas. 🤬



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 20:37:55   
IvanaSK RR
Didy, pa zovi policiju u 00h. Ako toliko preteruju onda bih i ja poludela. Ja evo idem kuci, kicma me bas zeza. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/21
5.8.2022 22:10:15   
Ivanka 75
Dobro vece.


Ja ko da nisam na odmoru, radi, peri, farbaj... 😊 Didy, zovi policiju ako su toliko bucni. Ja sam skoro izlazila na ulicu i lupala kapijom (namerno) zato sto su u kafiću 2 kuce od bas bas preteralim i muzika, i vatromet, i petarde i kolo na sred ulice. 
Mislim da je neko na kraju zvao, ja nisam. A preko puta kafuca porodica sa cetvoro dece. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 7:23:30   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Danas idemo na groblje.Dajemo našoj baki polugodišnji pomen.Posle idemo na večeru kod njih.U selu žive.Biće toplo i danas.Uživajte.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 8:26:41   
jess021
Dobro jutro, pijem kafu, pečem neku pitu, pa odoh na trening.
Didy, kod vas baš veselo. Ivana, baš te često zeza kičma 😏Flam, hoćete negde na odmor? 
Sanjice, jeste zavrsili sa radovima? Ana, Tizi, dacca.... Grlim vas
Vidige da redovno čitam 😜

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 8:49:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Didy, kako je prosla noc?Jess, ja se vise brinem zbog mojih glavobolja. Mada, verovatno me glava boli i zbog kicme 😁. Ja cu danas spremati i neki kolac, ako me ne bude mrzelo 🤣. Htela sam macu da vodim na Adu,al kaze da je bolje kuci da uzivamo. Mislim, ja se skroz slažem sa tim 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 8:57:43   
Didy
Dobro jutro! Uspela sam da zaspim negde oko 1h jer sam bila umorna od prošle noći, ali sam morala u 6h da ustanem da ispratim ćerku na takmičenje. Evo nas sad idemo u Apatin da jegledamo  i navijači - prvenstvo Vojvodine je u kajaku. Zevam i razmišljam o kafi čim stignemo. 

Pozdravljam vas sve i želim vam da lepo provedete dan! 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 9:12:09   
flamingos
Jess,ta sada ne idemo na dalje destinacije zbog problema sa vožnjom.Otićićemo opet na Srebrno jezero.Pa ćemo jednog dana i do manastira Tumane-to nekako i savladamo uz tabletu(ali,i pored tablete joj bude loše).Proćiće i to.A onda-nećemo da dolazimo kući 2 meseca.🙄Za sad je tako.Uživajte svi vi umesto nas.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 11:58:04   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Dobro jutro, pijem kafu, pečem neku pitu, pa odoh na trening.
Didy, kod vas baš veselo. Ivana, baš te često zeza kičma 😏Flam, hoćete negde na odmor? 
Sanjice, jeste zavrsili sa radovima? Ana, Tizi, dacca.... Grlim vas
Vidige da redovno čitam 😜



Jess, zavrsili smo sa radovima. Hvala Bogu. Sinoc sam kasno legla, pa sam malko kasnije ustala. Spremila dorucak. Mm je ostao kod kuce. Valjda ga je stigao umor. Sad cekam S da zavrsi folklor, pa idemo kuci. Ne izlazim. Mnogo je toplo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/21
6.8.2022 23:50:33   
Milena18
Dobro veče!
Mi proslavili danas M rođendan, dolazile joj drugarice i jedan drug. Lepo nam je bilo. Samo što sad V nikako da zaspi, valjda od uzbuđenja 😁
Nadam se da ste sve dobro. Pozdravljam vas. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 9:46:29   
flamingos
Dobro jutro.Milena,neka je srećan rođendan.Didy,kako komšiluk?Zamesila sam za kiflice i odoh da pripremam šta mi treba ta ručak.Užuvajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 12:38:22   
dddaca
Dobar dan!
Milena, nek je sa srecom!
Didy kako ste prosli na takmicenju?
Mi juce bili na bazenu celog dana. Lepo je bilo, nije bila velika guzva, bas mi je prijalo. Gospodjica nije izlazila iz vode uopste. Samo na kratko da jede. Naucila je ovog leta da pliva, tako da je i meni lakse. Ne moram sve vreme da budem pored nje u vodi. Milina, lezaljka u hladovini, ona se brcka, skace, ja posmatram.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 13:44:03   
vonavoj
Jess,postala si redovna na Rru.Kako je na poslu,stizes li sve?Mi cemo sad da rucamo,pa idem do bake, smestili smo je dom..bolje ce joj biti,tata se raspao od sluzenja,nema svoj zivot,nigde ne moze da ide. Sad cuva moju decu,jer vrtic ne radi,pa idemo na more,a on kod sestre u Hr..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 15:51:16   
Didy
Hej, drrugarrke,

Noć bila mirna, mi bili premoreni, pa se baš lepo naspavali. Dobro je bilo na takmičenju, srebro su osvojile u četvercu, a ekipno su prvi u Vojvodini. 💪Sledećeg vikenda je državno prvenstvo. Deca sinoć otišla kod mojih da spavaju, kaže mama - Nisu dugo. Muž i ja otpadamo. Razmišljamo da li da izlazimo iz kuće ili ne. 🤣Juče smo se kupali u Dunavu kod Apatina. Inače, Dunav je trenutno celim tokom baš jako nizak i topao, ne pamtim da je ikad tako bio. Uglavnom, nismo nikad bili na Dunavu kod Apatina, a sad su se pojavili sprudovi i peščana ostrva koliko je nizak. Prepešačili smo pola Dunava. Neverovatan osećaj! 🙂 Hodaš, a voda ti do članka, plićak, plićak. Kod nas je Dunav širok i dubok, nikad se ne pojavljuju sprudovi, pa nam je baš bio doživljaj da može toliko da se pregazi. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 16:38:29   
dddaca
Bravo za medalju Didy user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 19:00:04   
Bambino1
Milenice srecan rodjendan. 🙂Cestitam na medalji Didy. 👏

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 21:11:44   
Milena18
Hvala, devojke!
Didy, čestitam 🙂


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2022 21:47:16   
Sanjica26 RR
Milena, srecan devojcurku rođendan ❤️
Didy, bravo. 
Mi se vracamo od mojih. Ko zna od kad ih nismo videli. Deca su trebala da provedu poslednji deo raspusta tamo, ali posto se mama oporavlja od korone nema nista od toga. Ipak treba da isprati četvoro dece i ako su dovoljno veliki. Tako da nažalost ne mogu ovog puta. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 6:13:41   
flamingos
Dobro jutro.Von,tako je najbolje za baku,a i da se tvoj tata ne muči.Didy,čestitam na medalji.Pijem kafu,pa da se spremamo za grad.Imamo koje šta da pozavršavamo i da pazarimo,da odemo i do Lidla,pa da se vratimo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 7:33:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Cestitam na medalji i čestitam rodjendan ❤️❤️
Ja odoh da odvedem macu u vrtic pa opet da vadim neki papir 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 8:02:38   
dddaca
Dobro jutro! Opet sam nocas lose spavala, i na kraju ustala u pola 7.Danas me ceka sredjivanje kuce, bas se dosta nekog krsa nakupilo, a bas mi se ne sredjuje. Mozda i odlozim za neki dan.
Sanjice, pa bolje je sto ih ne saljes. Bice jos vremena, nek se mama lepo oporavi. kako je ona sad?
Von, kako je baka prihvatila dom?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 9:51:26   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Daco, odmori. Obaveze cemo da imamo uvek. Mama je bolje. Ja sam preksinoc zaspala u 5 ujutru. Užas. Nikako nisam mogla da zaspim. Neke brige mi se motale po glavi. Sinoc kad smo dosli od mojih samo sam spustila glavu. Sad ucim dok deca spavaju. Posle da idem na sisanje. Trebalo je na trening, ali mi je trener otkazao zbog slave. Sutra startujem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 10:54:57   
Ana RR
Dobro jutro user posted image nadam se da ste svi dobro. Ja sam bila na odmoru prošle nedelje pa nisam prilazila laptopu. Keramičar nam je bio čitave nedelje ovde pa nismo uspeli nigde da odemo, prošao odmor u rintanju, ali ok, prijalo mi je da ne razmišljam o poslu, raduckam po dvorištu..

Didy, svaka vam čast za kupanje u Dunavu... na žalost, moja prva asocijacija na Dunav je beogradska kanalizacija :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 12:40:56   
Didy
Hvala na čestitkama! 

Daco, kako kaže Skarlet O''Hara iz "Prohujalo s vihorom" - Misliću o tome sutra! Primeni za spremanje kuće! I ti, Sanjice, za te brige što te more, pa ne možeš da spavaš!Srećan rođendan slavljenicima!Flam, gde vam je selo? Možda sam te jednom i pitala... 🤔Ana, mi smo odrasli na Dunavu i otkako znam za sebe kupamo se u njemu. Tačnije u Tikvari, ali ona je rukavac Dunava, pa to dođe skoro na isto. 😉 Mi smo pre beogradske i novosadske kanalizacije, pa kao to mi je neka uteha (ne računam pola Evrope).  🙈 Kako kaže Sandra Silađev? 🤣🤣🤣 Navikli smo mi. 🤣🤣🤣KLIKDanas ne radim ništa. Deca su mi i dalje kod mame, ručak imamo, još sam u pidžami - kvalitetno otpadam. 🤣Idem knjigu da čitam, neće se sama pročitati. 😁

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 12:52:28   
flamingos
Samo da vam se javim i odoh da upržavam fil da punim paprike i da napravim tortu za sutra.Godišnjica nam je-29 godima braka.Pazarismo i sve smo završili.Pade i malo kiše.Sad je neka sparina.Baš je teško vreme.Počinje kičma da me zafrkava,a baš jutros komentarulišem kako me nije bolela i evo je.Još migrena da krene...Mogla bi i da me zaobiđe...🙄

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Da li vam se svidja ime Teodora?
pisuljica



veoma lepo ime... (43%)

tu i tamo... (34%)

ne (23%)


Ukupan broj glasova: 86

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here