|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 7:45:16   
dddaca
Haha, ispunila si bonus za ovu godinu, sad uzivaj

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 8:48:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam na poslu. I dalje sam malaksala, ali izdrzacu do vikenda nekako. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 9:02:47   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Haha, ispunila si bonus za ovu godinu, sad uzivaj
a taman htela po jos jednu dozu bocke 😂 Kad ono resila prirodno da se imunizujem. 
Ivana, popij magnezijum da te malo osvezi i okrepi. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 9:09:48   
dddaca
Ma kakve bocke, samo prirodno user posted image user posted image user posted image
Ivana, da nije i tebe zakacilo? Probaj da odmoris malo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 9:24:05   
IvanaSK RR
Ma pijem saku vitamina 🙄. Testirala sam se prekjuce. Osim ako test nije pogrešio. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 9:56:34   
Ivanka 75
Onda ti prozujao virus, odmaraj posle posla 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 10:24:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam budna od pola četiri. Nesto mi nije dalo mira. Tek sam u 6 zaspala. I probudila sam se pola sata kasnije. Grozna noc. Sad sam u školi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 11:13:18   
Ivanka 75
I ti odmaraj popodne zajedno sa Ivanom 😊
Ja kupih detetu gornji deo trenerke, valjda ce joj se svideti. Trazila je crni Nike i nadjoh. Ako nece ona hocu ja 😊 Sad smo iste velicine 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 12:21:52   
Bambino1
Zdravo mame. Srecno u skoli svima koji su krenuli. Ja evo na poslu, jutros bilo neko bezveze vreme, ali sada ugrejalo sunce. Bila u guzvi ovih dana, odnela sam peglu na popravku jos u julu, iako je u garanciji jos uvek nista ne resavaju. Svaki dan zovem i svaki dan kazu da sam na listi i tako vec 2 meseca. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 12:30:09   
dddaca
Bambino, kako 2 meseca? Koliki je zakonski rok? Ako ne mogu da poprave u roku mislim da imas pravo na novi uređaj. Pogledaj malo zakon o zastiti potrosaca, pa ako ti je ostalo jos par dana do isteka roka cuti, ne zovi ih dok ne istekne rok za resavanje reklamacije. A onda im se obrati pisanim putem i zahtevaj da u sladu sa Zakonom dobijes novu peglu.
Ivana protrcao verovatno neki virus, ko ce ga znati. Odmarajte

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 12:40:00   
flamingos
Ivana,nadam se da ćeš uskoro biti ok.Juče me zive prijateljica iz sela i kaže da je danima malaksala,a niti ima temperaturu,niti joj šta drugo smeta.Testirali je,negativna je.Dali joj vitamine i to je to.Bambino,baš dugo čekaš.Valjda će da se reši uskoro.Kako ti je na poslu?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 12:57:43   
Bambino1
Zakonski rok je 30 dana. Kao odobren mi je vaucer ali nikako da ga posalju. Zvala sam sluzbu za zastiru potrosaca, oni me savetovali da prijavim trzisnoj inspekciji. Juce sam pozvala trzisnu danas vec zovu i sad sve moze i nova pegla i povrat novca. Nije lose na poslu, koristimo lepo vreme pa smo jos uvek svaki dan napolju sa decom dok ne krene kisa. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 13:01:02   
dddaca
A vec si uspela da dobijes novu peglu? Super

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 15:57:30   
Ivanka 75
Ja cu moju peglu da bacim iako je skoro nova. Stara 3 godine, malo pre korone kupih. Phillips, njesra zivo. Bacene pare. Rekla sam mm kad budu u Lidlu da mi kupi bovu bar da ne dajem velike pare i ne bude mi zao da je zamenim.
P. S. Detetu se svidja duks 🥰 Pita, a jel moze jos jedan samo u drugoj boji. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 16:26:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I ti odmaraj popodne zajedno sa Ivanom 😊
Ja kupih detetu gornji deo trenerke, valjda ce joj se svideti. Trazila je crni Nike i nadjoh. Ako nece ona hocu ja 😊 Sad smo iste velicine 😂



Ivanka, ma kakvo odmaranja. Mogu da odmaram tek posle 20 septembra. 😁Mah, mah. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 16:28:36   
Ivanka 75
Nemoj tako, nadji vreme za odmor jer moras. Pa makar pola sata dnevno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 17:31:01   
Milena18
Dobar dan, mame!
Moji su tek danas krenuli u vrtić, bili su oboje bolesni. V je bio pola sata i pola sata je plakao. Kad smo došli po njega, sav je bio u crvenim pečatima. 🙄 M je danas krenula i na engleski, malopre sam je odvela na prvi čas. Učila je prošle godine u vrtiću, ali nije naučila više od "strawberry much. " 😂
Ja završila onaj dodatni poslić, pa sad imam malo više vremena. Dok ne počnem da radim 26., tada kreće žurka... Ne verujem ni da će se mali do tada navići na vrtić, nemam pojma kako ćemo, ali nešto ćemo smisliti. 
Sad ću baciti pogled na to što ste pisale ovih dana. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 19:24:15   
flamingos
Ivanka,Tefalovu peglu kupi.Ja je imam godinama  prezadovoljna sam,a znaš koliko peglam.Baš je koristim i odlična je.Hajd po još jedan duks.Milena,polako,adaptiraće se dete.Mi sad došle iz grada.Išle smo sa prijateljicom i njenom ćerkom na sladoled,kokice,limunadu,svašta i kupismo.Sad se dete sređuje u kupatilu.Sedoh da vam se javum,pa da joj pripremim užinu za sutra.Mirko,kakvi su rezultati?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 21:13:49   
Ivanka 75
Toplo vece bas, a ja ponela jaknu jer je sinoc bilo hladnije.
Flam, nije mi pala na pamet Tefal pegla. Proguglacu malo, da se infromisem. 
Nisam gladna veceras, za divno cudo. 😊 Sanjice, Ivana, odmoriste li malo? 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 8.9.2022 21:14:19 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 21:34:34   
Sanjica26 RR
Ivanka, kobajagi sam legla i posle pet minuta sam ustala. Puno obaveza bas bas imam.Da mi mama nije dosla ove nedelje, pukla bih nacisto. 
Milena, srecno sa privikavanjem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 22:05:33   
flamingos
Ivanka,kupili smo je po preporuci čoveka koji ima servis preko puta naše zgrade(popravlja televizore itd.) i nisam se pokajala.Poslušaj ti svoju dRRugarku.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 09/22
8.9.2022 22:47:52   
Mirko Svirko
Sada vidim zasto nikoga nema u kafani, pa zurka je ovde...Sta radite? Kako ste? Srecno privikavanje u vrticu.. Mm mnogo radi i sada ja sa njim, i kad kazem odmori on dobije napad od mene a svakog dana se zali na ledja... Tako da mora bar pola sata da se odvoji za odmor.. Bar psihički ako vec ne moze da se spava toliko... Mi bili da nadjemo gumene cizme jer ne moze M da udje u reku kada peca.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 6:29:54   
flamingos
Dobro jutro.Mirko,žurka je u mojoj zgradi.Znači,.od 5 sati uključen tv.Izluđuje me ovaj ton.Definitivno je ili gluv,bezobrazan ili nema osećaja da živi u zgradi.Grrrr.Ali dobro,ima nas raznih.Elem,da popijem kafu,pa standardno-dete odlazi u školu,ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 12:38:34   
Bambino1
Nisam peglu, uplatili mi novac pa sad trazim drugu da kupim, u tom nekom cenovnom rangu.Milenice navicice se, ne brini. Bolje kad place na pocetku, posle se smiri, nego obrnuto kad treba duze da ostaje da ga stigne to. Ja evo na poslu, premorena, juce smo pekli paprike, i ostavljala kornisone za zimu, pa opeglala dve masine vesa. Vreme neko bezveze padala kisa sad sunce. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 13:36:23   
flamingos
Bambino,vredna si.Probaj sad malo sa odmoriš.Ja sam danas ostavila šarenu salatu-tačnije sve sam sredila i pasterizuje se u rerni.Verovatno ću i kornišone,a pečena paprika mi ostala od prošle godine tako da za nju ne znam.Videću sa mm.Možda i dopečemo još neko kilo kad budemo išli u selo.Konačno sedoh malo,pa da siđem da bacim smeće.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here