RE: Razgovori mama 09/22 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 14:24:08)

Dobar dan. Evo ja se naset_ah po Delti i nekupih sebi farmerke, mom fit model, bas mi se svidele i sto ih nekupih ne znam 😁 Za vikend cu 😊Da rucamo kad mm dodje pa cas_tim u kafani 😊




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 14:24:31)

Ne kupih...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 15:44:36)

Dobar dan.  Ja sam na pauzi, sad cu na trening. Idem posle na sesti čas.T odmara, S je u školi. Konacno petak. Sve vas pozdravljam. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 15:51:46)

Sanjice, stize vikend, odredi i vreme za usporavanje i odmaranje 😊
Ivka uradi domaci, cekamo mm pa da rucamo. Pa da ubacimo police sobu 😊 Da ste samo cule vrisak kad je dosla iz skole i videla ih u ulazu 🥰 




Tiziana -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 21:05:15)

Dobro veče. Petak.
Šta smo se odmarali, odmarali smo se, mašina se ponovo zagreva. 🙂Ove nedelje su krenule sve aktivnosti, popunjavamo raspored. Na poslu standardno akcija.
Imam velike planove za vikend, a bojim se da cu samo zeleti malo da gledam npr TV🙂
Nadam se da ste sve dobro. Da su virusi i temperature prosle. 





dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 22:19:51)

Bas sam se umorila, celog dana jurila, sredjivala, imala goste. Ne pamtim kad sam u ovo vreme otisla na spavanje, ali veceras hocu.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 22:24:51)

Meni se spava. Mislim da cu i ja uskoro u krpe. 




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (9.9.2022 22:48:00)

Gde ste, mame?!Vidim sve nas je prebio ovaj početak septembra. Hahaha... Ja sam mrtva, ali bukvalno, nisam stigla danima da se javim. Juče mi je bio rođendan, ustala sam jako rano i provela pola dana sa Sofijom na kontroli kod oftamologa u Novom Sadu, posle smo žurile da stigne u školu. Kad sam stigla kući, legla sam u krevet i molila Boga da mi niko ne dođe na rođendan kako bih se naspavala bar malo. Otprilike sam u tom stadijumu. Želja za rođendan - naspavati se. 😉Sutra ujutro Sofija i ja idemo opet u NS, ćerka moje drugarice ima rođendan, slavi u bioskopu, a posle idemo u šoping, treba Sofiji patike da kupimo. Idem da raspremim kuhinju, pa da se kupam, nedavno sam došla sa časova, jedva gledam.




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 7:00:17)

Dobro jutro.Didy,srećan rođendan.Želim ti sve najbolje.Lepo se provedite danas.Ja pijem kafu.Budna sam još od 5,pa sve mislim ulaganiće čovek(žena) ton.Ali ništa od toga i samo sam badava ležala.Pored našeg stana živi porodica sa malim detetom,pa se retko kad čuje.A ovo je strašno.Počinje opet glava da me boli.Moje dete ide sa školom na pešačenje povodom dana pešačenja.Samo da ih vreme posluži.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 8:10:54)

Didy, srecan rodjendan! 😊 




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 8:26:20)

Dobro jutro!. Didy srecan rodjendan. i kod nas zaredjali rodjendani, Mislim da sva deca koja su imala rodjendane tokom raspusta sad proslavljaju u igraonicama. Ne mogu samo poklone da pokupujem. Ali ako, lepo se druze. Evo, i danas idemo na jedan
Flam, ja bih to po kratkom postupku. Kuc, kuc na vrata i kazem sta mi smeta. Ako i to ne pomogne, postoji i komunalna. Da vidis kako ce da postuju red kad im oni zazvone. Razumem ja da neko ne cuje, ali to ne znaci da treba da zlostavlja celu zgradu. Mi imamo drugi problem. Neko baca smece kroz prozor, ali ne mozemo da utvrdimo ko. I onda ne znas na koga da se zalis. Inace bi i to bilo reseno po kratkom postupku




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 8:35:01)

Daco,samo ako nastavi ovako,moraćemo da reagujemo.Vidi,živimo 15 godina u stanu.Hajd da je to jedno jutro,nego konstanto,svakog jutra.Naravno,svesna sam da tu ima i male dece i da smo različiti,ali kućni red mora da se poštuje.Rešićemo već nekako.Odoh da završavam šta imam.Ugodi se vreme.Neka ih posluži da pešače,a i vikend je.Da i vi uživate.




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 8:42:36)

Naravno, o tome ti i pricam. Ne moze cela zgrada da ispasta zbog jednog stanara. Mozda cak nije ni svestan/a da smeta nekome.
Ja tek sad vidim da si napisala da je dan pesacenja. Ja bih i tu posla kolima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 8:49:10)

Joj Daco,nasmeja me.Moje dete bi pre pešačilo nego da se vozi.Pa da,zato i ne bih da reagujem odmah.Sve se nadam unormaliće se i shvatiti da živi u zgradi.Nemam živaca da se raspravljam sa nebitnim ljudima u svom životu,a ni nemam ni žicaca da konstantno imam buđenje kad mu vreme nije.🙄Sve u svemu-nezgodna situacija.Ali dobro,sredićemo već nekako.Da ne mračim više od ranog jutra.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 9:09:53)

Sto bi rekao mij svekar kad sam ja gundjala pre 10ak godina na zurke pored nas, "mozda nesto njima i od tebe smeta ali cute". Izdrzala sam, dete spavalo u drugoj sobi i posle ode komsija u Ameriku. I ovo leto je tu, znaci cuje se. A njegov otac je onaj sto cepa drva noću... Sve mi to nekad mnogo smeta...
Odo na pijac. 




Tiziana -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 19:59:36)

Hello zene. Mi smo bili vredni danas. Stigli tepisi sa pranja pa smo cistili kucu. Za rucak smo jeli ostatke, sad pravim tart i imamo PinkPunk roze, da uzivamo u suboti vece.Jedno dete se vraca sa rođiša na kom je ceo dan bila van grada. Drugo dete otišlo da vozi bajs sa drugarima, sad će i on.. I tako, prodje dan.. 





Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 22:45:25)

Tizi, uživajte [sm=smiley1.gif] Mi subotom uveče standardno u S-u na Košutnjaku na piću dok je dete na plivanju. Došli kući malo ranije za promenu, obično posle plivanja zaglavimo kod kumova ali sutra oni dolaze kod nas na roštilj/kotlić.

Čekam kada će mm da primeti da sam uključila obe mašine za pranje veša plus mašinu za suđe i da se šlogira [sm=smiley36.gif]

E i ja treba da zovem servis da dođe po tepihe, sklonili smo ih još u junu i odneli u suteren (let ih sklonimo pa pred jesen operemeo i stavimo opet), taman je vreme za pranje. Nego, planirala sam da menjam tepih u dnevnoj, mnogo mi se svideo jedan u galeriji podova, i vidim da nemaju više dimenziju koja nam odgovara. Bzvz, nadam se da će ih biti.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (10.9.2022 22:56:05)

Ana, lep pocetak vikenda za vas 😊
Mi bacismo tepih iz trpezarije letos, dosta mu je bilo, 14 godina 😂
Nego nemadosmo vremena da odemo u potragu za novim. Navikli smo sad bez tepiha. 
Kosarka kosarka kosarka... 😊 




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 7:16:48)

Dobro jutro. Vikend, a ja ne mogu da spavam. Moracu ovih dana da odem da proverim dioptriju. Definitivno mi trebaju naocare. Nista vise ne vidim.
Kako ste vi?




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 8:09:42)

Dobro jutro.Uspela sam nekako da se naspavam.Bitno je da je komšiluk bio miran i da nisam imala jutarnje buđenje.Daco,naočare za blizu?I ja ih nosim,ali mi treba veća dioptrija.Ivanka,večeras košarka.Srbija-Italija.Obavezno gledam.Samo da vidim u koliko sati igraju.Nešto ne čuh juče za termin.Kako ste provele subotu?Nadam se da ste uspele da se odmorite.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 9:32:45)

Ja nikako da odem kod ocnog, moram i Ivi da zakazem, vreme joj je za kontrolu. I nove naocare da kupimo.Pocelo da mi cveta jesenje cvece u dvoristu, bice sareno za koji dan,🥰




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 10:50:19)

Dobar dan. Mene i dalje drzi ovaj virus 🙄. Lepo me je uhvatilo, bas. Juce sam ceo dan bila u krevetu. A tako cu izgleda i danas. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 10:56:07)

Ivana,baš te drži virus.Hajd da budeš dobro.❤




Tiziana -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 11:07:48)

Dobro kutro.Utakmica je u 18h. Kod nas se gledaju sve utakmice svih grupa🤣
Ja moram da odem da proverim dioptriju. Za citanje. Ne valja mi ova koju imam. Treba mi nesto jace. 
Ivana, ja sam proslu nedelju na ponedeljak bogu dusu, i ceo ponedečlak sam bila prebijena, prespavala sam. Vec u utorak sam bila ok. Medjutim cele nedelje osecam da nemam snage. Ne osecam se fit. A nije korona. 
Danas dan za kuvanje za sl ned😒Cerka opet na neki rodjendan. Bankrotiracemo. 
Uzivajte u nedelji. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (11.9.2022 11:17:02)

Hvala Tizi.Sad sam i ja videla da je u 18 h.Gledamo i navijamo.Hajd da budeš dobro.❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>